Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.05.2013
8
0
0
a uvjeti su doslovno u ***** ... u kuci ispod prozora na suncu i tako cijelo vrijeme znaci nema se para pa ono ...a fotke mogu bacit navecer ili sutra tek
 
22.05.2012
3
1
0
38
pozz imam nekih poteskoca u uploud-u slike nemoj te mi zamjerit .

htjeo bi znat jeli mozete odredit spol biljke

sjeme je random

n3wy7r.jpg


hvala na pomoci
 

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
Pozdrav , evo mene sa malo više problema , potrebna mi je pomoć .. evo da započnemo;

1.

ovo je auto bomb greenhouse seed co. u 6. tjednu je cvjetanja zuti listovi sve po njoj a po papiru nebi smio još biti kraj još minimalno 2-3 tjedna , sumnjam (siguran sam da je) nedostatak N.a . Pitanje dali da gnojim sa plantelom list ili cvijet ? ili nek ostavim da odgura tako do kraja ?

2.

nepoznata sorta , cijela biljka je ok i ništa joj nefali samo ta jedna grana pokazuje neki k neznam niti sta je to , dobro sam pogledao nema nikakvih oštečenja.. nikakvih nametnika ništa samo nekako vene, nebih htio da napravim stres da ju režem ili kaj takvog..

3.




ovo je na 3 biljke također nepoznatog podrijekla , cijele izgledaju super samo na vrhovima se suše , bilo je i seciranja ali nikakve ličinke ništa, nema nametnika , jeli bi ovo mogao biti heat stress ? kako da se riješim toga u outdooru ?

4. Problem kod auto bomb.a drugog, primjetio sam plesanj tek ko da je zapocela , nazalost nisam slikao a niti nisam bio u mogucnosti da zaslikam posto sam imao samo mob sa sobom , otkinuo sam donja 2 vrha koja su bila zahvacena .. u 7 tjednu je , jos joj fali oko 1-2tj po mojoj procjeni , nebi htio sad pred kraj da smrdam nesto pa bi odmah uz ovo pitao dali postoji nesto da pospricam biljku protiv toga ? hoce li me korenca od otrova ili bilocega smrdat posto uskoro ide dolje ?? :\ neznam niti sam trebam savjete pod hitno . Kod te je problem posto je malo u hladu od drugih biljoza.. to sam sam kriv al sta je tu je


sve biljke su bile pognojene prije 15 dana sa duplom dozom plantele list (osim autosa, plantela cvijet) onda sam primjetio savijanje listova pa sam se pobojao da su mi pregnojene, te sam onda nakon 7dana zalio sa 5l po biljci (u medjuvremenu je pala kisa), sad samo zalijevam sa vodom od 5-10l po biljci , danas sam puknuo ih sa 20l svaku da napravim neki flush ako je to moguce , voda je iz potoka neznam ph a mislim da je to sve ok .. dnevne temperature mi se penju oko 40 stupnja, nocne oko 20. kiše nema , niti neče biti zalijevam svaka 4 dana kako sam i rekao ..
 
22.07.2013
3
0
0
Pozdrav ljudi!
Prvi post, a ujedno i prva igrarija sa ovom biljkom... Bio sam neinformisan u vezi kanabisa generalno, da bi se to izmenilo saznanjem da se može koristiti kao lek i još mnogim zadivljujućim podacima kojih nisam bio svestan. Povod za "istraživanje" je bolest drugara.

Čitao sam forum, ali molim vas za jednu potvrdu... Jedino što sam mogao da nabavim su semenke sorte "Ice Cream", Paradise Seeds-a. Pitanje je: da li mogu da ih posadim SADA (početak avgusta) OUTDOOR? Proizvođač kaže da joj je potrebno 60 danaod sejanja do berbe, a još kaže i ovo " Ice Creams response tendencies are sports car like, its the Ferrari among the plants" :) E sad, da li je to realno, ili je samo marketinški potez...?
Mnogo bi mi značilo kada bih mogao da je posejem napolju. Trenutno mi je mnogo skupo da pravim box.

Zahvalan na odgovorima!

Link proizvođača: http://paradise-*****.com/en/cannabis-seeds/ice-cream.html
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sadi sto pre al ne nadaj se velikom urodu, kasnis jedno tri meseca za realan ocekivan urod. ili se skockaj za indoor pa odradi ko covek. ako ti je potrebno za ulje nisam siguran da ces dobiti zadovoljavajucu kolicinu, sem ako ne posadis 20ak fem.
i bez linkova ubuduce, to se moze tretirati kao reklama, a zaviri u pravilnik sta o tome pise
 
22.07.2013
3
0
0
Hvala puno!
Ubuduce nece biti ovakvih linkova.
Onda cu outdoor za pocetak pa kako bude, a spremacu opremu za indoor. Imam svega 5 potencijalnih zenkica. Kad bi jos dale po tih 500g kao sto pise :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
  • Sviđa mi se
Reactions: volvox and skipe
15.06.2012
3
0
0
78
Pozdrav ekipa!
Imam jedan problem,tj. više dilemu.Znači zasadio sam tri biljke u 4 mjesecu vanka,sjeme je nepoznatog podrijetla,rađen je na svima LST u više navrata,sve tri su imale identične uvjete za rast,biljke izgledaju zdravo nego su dvije zakržljale rastom(moguće da je su jednostavno takva sorta,jer stvarno neznam koje je sjeme),a samo je jedna velika,bolje reć ogromna,ima oko 20 vrhova i svaki vrh je prosječno visok oko 1 m (LST trening) druge dvije su zajedno manje od ove najveće!E sad me muči što se najveća izjasnila kao hemafrodit,a šteta mi ju je sjeći,jer količinski je duplo veća nego ove dvije zajedno!Druge dvije su ženke!
Pa se pitam,a i vas pitam koliko je pametno nju/njega (ono) ostavit,micat sa nje muške cvjetove(one loptice,muda) svako dva dana,i pokušat izgurat grow da ne oplodi ove dvije druge,a i nju samu?A i ako oplodi koliko će utjecat na samu kvalitetu?jer za sada uspješno uklanjam sve loptice,a znam da će mi kad tad promaknut bar jedna,jer je to pravi sizifov poso!
Šta napraviti po vašem mišljenu?Kvaliteta naspram kvantiteti?
Hvala i do tipkanja! :ninja:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja sam uvek za kvalitet... nema sanse da ti ne oprasi cure tokom vremena, a od tog semena nemas neke koristi ako je genetski hermfroditizam u pitanju (a jeste ako se pojavio u ranoj fazi cvetanja)
 
15.06.2012
3
0
0
78
A u kojoj mjeri utječu kasnije te sjemenke na samu kvalitetu?jer tu i tamo dobijem "paket" što ima sjemenke u sebi,a niti osjetim toliku razliku dok pušim u naspram onom "paketu" koji nema sjemenke u sebi,isto puca :joint:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
na tebi je da se odlucis hoces vutru punu menki ili ne, kvalitet je manje vise isti (on zavisi od genetike a ne od toga da li je biljka oprasena ili ne) samo sto zbog menki imas znatno manje materijala za pusiti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
15.06.2012
3
0
0
78
Roguz2 ne radi se o dilanju jer nisam toliko glup da idem dilat i da padnem zbog gluposti,fala bogu imam stalni poso i ne trebaju mi takve stvari u životu.nego jednostavno mi se ne daje svaki puta 50eura za 5 grama!Ima jedna poslovica da ne postoje glupa pitanja nego samo glupi odgovori.
fala powerseed-u na korisnim odgovorima
i još me zanima čime da uklonim skakavce,u fazi vegetacije sam prašio sa neopitroidom i bilo je uspješno,i sad su se vratili i nebih želio s tim otrovom ponovno špricat nešto što ću pušit?oni homemade,a i kupovni preparati na bazi koprive,duhana,buhača,čak i lavande ne djeluju protiv skakavaca!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Duško,imaš 3 biljke...
Prvo,imaš finu sreću pa od nepoznatog sjemena imaš 2 ženske biljke...
Drugo,mogao si imati sve 3 muške biljke :)
Treće,čupaj mužjaka (u većini slučajeva budu najveće i najljepše biljke)

Ove dvije biljke što ti ostaju još imaju 2 mjeseca do kraja,pričekaj i no sikiriki,imat ćeš finog dima.
I pukni neku sliku da ne lupetamo svi zajedno na prazno.
 
23.05.2013
8
0
0
pozdrav svima ...imam jedno pitanje jedna biljka je i ima onak neke kao ''cvjetove'' tj hedove kak ko voli rec...al su nekak ajmo rec suplji tj vidi se kroz njih...zanima me dal je sve u redu i dali ce se to popuniti ...btw nisam u mogucnosti stavit sliku -.-
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Mikri96, biljka ti je tek u početnoj fazi cvijetanja i zato ti i jesu hedovi "šuplji". Tek sad kreće debljanje hedova i računaj da je spremna za berbu negdje u 10-tom mjesecu.
Skipe neznam kako donosiš takav zaključak u vezi godina jer se na ovom forumu mogu naći mnogo banalnija pitanja i ovo je pitanje na mjestu za nekoga tko prvi put growa.
 
09.05.2013
26
1
0
Pozz svima,mene samo zanima jel' kasno za sadnju ..naime imam u planu ponovo krenuti u akciju .. hebi ga jajani su me razocarali prosli put ..:( pa me interesuje jel kasno za outdoor .. i kada se malo razvije da prebacim u indoor..imam u planu oko 7 zasadim biljcica :D ..jel kasno za august,spetembarrrr ? :respect: