Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Druze iskreno i ne trosim struju na njih jer samo sam ih danju drzao na prozoru a uvece su bile u mojj sobi na svjetlosti od 75w ali dok ja ne krenem spavati. Nisam neke stvari razumio mislio sam da im je dovoljna svejtlos ako ih preko dana drzim na prozoru a vrijeme je shit, nemam uslova da im napravim box u sobi i da ih drzim pod sijalicama jer zivim sa roditeljima tesko da ih skrijem tako. znaci ovim biljkama nema lijeka? imam ih 6 komada :sad2:
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
pa jedino da ih stavis pod neko odgovarajuce svjetlo i drzis jos nekih mjesec dana, a mozes (ako si vec nasao sajt) probat odma u zemlju stavit van pa ako prezive prezive, ovak je sigurno da nista od toga..
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
@opa cupa

pa jeste, nisam pazio nekoliko dana i biljcica je izrasla i dosla do sijalice i dodirivala ju, ja sinoc podignem svjetlo (napominjem da sinoc nije tako rasireno bilo) i jutros kad sam pogledao, vidim ovo.... inace radi se o cfl sijalicama, 5 komada a vent mi je vko 125mm, pc box


@mandor

znam za PH, a ovo "bolesno" lisce se ne mrvi, i sto kazes zivo je....sto implicira da je sprzeno :)

a evo maloprije gledam, kao da se malo popravilo to, gubi tu crvenkastu boju.....ostavicu do sutra ovako da vidim hoce li se dalje siriti pa sutra vece cu jos malo dignut svjetlo i zalit cu je


P.S.

Nasao sam ispod sijalice malo paucine, mamu mu hebem poganu :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
BoRaiCho je napisao(la):
@opa cupa

pa jeste, nisam pazio nekoliko dana i biljcica je izrasla i dosla do sijalice i dodirivala ju, ja sinoc podignem svjetlo (napominjem da sinoc nije tako rasireno bilo) i jutros kad sam pogledao, vidim ovo.... inace radi se o cfl sijalicama, 5 komada a vent mi je vko 125mm, pc box


@mandor

znam za PH, a ovo "bolesno" lisce se ne mrvi, i sto kazes zivo je....sto implicira da je sprzeno :)

a evo maloprije gledam, kao da se malo popravilo to, gubi tu crvenkastu boju.....ostavicu do sutra ovako da vidim hoce li se dalje siriti pa sutra vece cu jos malo dignut svjetlo i zalit cu je


P.S.

Nasao sam ispod sijalice malo paucine, mamu mu hebem pogan
Ja mislim da je ipak lampa u pitanju....netreba iskljuciti i los ph ali nekako je premala da bi vec odreagirala na taj nacin a i ne tako naglo,prakticno preko noci.
Simptome bi primjetio i sam vec ranije.

Malo vise informacija o samoj biljci bi dobrodoslo.
Uglavnom prati dan,dva pa cemo vidjeti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Napravio box i stavio obicnu sijalicu od 100 w a box maskiro alu folijom iznutra.Ovo je za prvu pomoc dok samo vreme ne dozvoli da ide vani
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Da drug, bas sam rano startao pa sad spasavam sto se spasit moze. ovako je sad dobro samo sto ti kazes valjda se nece previse izduzit
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Planiro sam ih outdoor ali sam rano poceo i neplanski sam morao napraviti taj box samo da izdrze dok se vrijeme ne poboljsa i tad idem sa njima vani...sad ne znam kada ce to biti :sad2:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ojebina je napisao(la):
Planiro sam ih outdoor ali sam rano poceo i neplanski sam morao napraviti taj box samo da izdrze dok se vrijeme ne poboljsa i tad idem sa njima vani...sad ne znam kada ce to biti :sad2:
Možeš valjda pronači jednu-dvije štedne.
 
27.01.2011
44
15
8
35
Pozdrav ljudi ,imam veliki problem .Naime imam komplet od 600 w (podrzava hps i Mh).Hps sijalica je posle 10 dana prestala da radi ,a nema ni mesec dana od kada sam je kupio .Zamenio sam hps sijalicu i stavio novu ,i isto se desava ,radi 5 dana pa se pokvari .Interesuje me zbog cega se to desava sa hps-om ,dok mh radi kako treba ,a komplet podrzava i hps i mh ?Stvarno ne znam vise sta da radim