Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.05.2014
5
1
0
dobar dan
imam 3 komada White window x afghan kush
i 1 komad pyramid wembley

stavio sam ih u maramicu..i 2 ''afghan kush'' su bacile klicu za 3 dana,a 1 još uvjek nije
webley je bacila klicu za samo dan i pol

te 3 od 4 koje imam sam stavio u case sa zemljom i cekam da niknu malo pa da ih selim outdoor....ali samo wembley mi je nakon 4 dana niknula a ove dvije ''White window x afghan kush'' ne pokazuju znakove zivota u casama....dok treca ''afghan kush'' jos uvjek stoji u maramici i cekam da baci klicu?
sve 4 menke su imale iste uvjete i stoje na toplome preko dana i jednako sam ih zaljevao u casama kao i ''navlazivao'' u maramici.....ili je ova wembley jako napredna ili ove 3 nevaljaju ??
molio bih misljenje i jeli netko ima iskustva sa ovakvim vrstama i slicnim slucajevima ?
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Budi strpljiv, ponekad prođe i 7 dana dok isklijaju, ali to nema nikakve veze sa sortama. Izaći će one......strpljen-spašen
 
08.05.2013
26
1
0
Pozdrav svima!

zamolio bi vas za savjet u vezi moje biljoze
danas sam prvi put probao lst...savio sam stabiljku i zavezo je pomocu zice, taman da cu je savit na drugu stranu i osjetim da mi je pukla stabiljka, tu sam stranu pricvrstio za staf koji sam zabio u zemlju...mene zanima dali cd to zacijelit ili da je topiram dok jos ima vremena? (biljka je sativa, durban poison, visoka je preko pola metra)
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
poz, radi se o auto Super Hash, dan brojimo 50i
postalo je gusto u boxu ispod hps250, pa Vas pitam da li preporučate pročiščavanje grmlja, kako bi donji cvijetovi dobili više svijetla?
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ratman je napisao(la):
Pozdrav svima!

zamolio bi vas za savjet u vezi moje biljoze
danas sam prvi put probao lst...savio sam stabiljku i zavezo je pomocu zice, taman da cu je savit na drugu stranu i osjetim da mi je pukla stabiljka, tu sam stranu pricvrstio za staf koji sam zabio u zemlju...mene zanima dali cd to zacijelit ili da je topiram dok jos ima vremena? (biljka je sativa, durban poison, visoka je preko pola metra)
obljepi selotejpom i fiksiraj nekako napuknuto mjesto,ako imaš Rizophon prašak za reznice,ili za ukorjenjivanje,slobodno prvo napraši s tim,ali nije neophodno....za par dana će ti na tom mjestu narasti kvrga dok to sraste i dalje pičiš normalno,kao i prije..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ratman

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.902
358
Socotra Island
eelslap.com
unicum je napisao(la):
poz, radi se o auto Super Hash, dan brojimo 50i
postalo je gusto u boxu ispod hps250, pa Vas pitam da li preporučate pročiščavanje grmlja, kako bi donji cvijetovi dobili više svijetla?

Naravno ,kresanje tih donjih i slabije razvijenih grancica je super korisno .
Zove se lollipopping i radi se obicno u 2. nedelji cvetanja a sve u cilju boljeg prinosa .
 
14.04.2014
38
74
18
poz ekipa!​

molim vas da mi pomognete imam kalašnjikovu danas joj je 63 dan do prije 24 sata kifovi su joj bili tvrdi kao kamen i danas sam je mislio staviti 24 sata u mrak i sutra berba međutim nakon 20 sati sto je bila na svijetlu(20/4) kifovi su omeksali jakoooo puno neznam sta da radim mozete mi rec u cemu sam pogrijesio. :eek:hno:

sve do jucer je to sve bilo tvrdo kao kamen ;((( neznam dali je to normalno ili .....​


molim vas sve sto znate da mi kazete jer ostalo mi je jos 10 komada i nezelim isti scenari.


hvala unaprijed svima..

:rasta1:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
2prskyc.jpg


a sa fotkom bi nas tek obradovao ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin
14.04.2014
38
74
18
evo slike vrha kifa po meni su za brat, trebali biti kako savjetuju u greenhousu jer nje njihovo sjeme 63 dan berba i do prije dan i pol su kifovi jako tvrdi bili a sad odjednom je doslo do toga da su kao spuzva nisu se oni izgledom promjenili samo koda su se kifovi ispuhali
qjXzMvN.png
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
skidaj onda, ako je pregazila 60 dana cvetanja trebalo bi da je ok. ne kontam sto si je drzao 20 sati na svetlu, cemu rezim 20/4 ako nije automatik, ili si taj detalj zaboravio da spomenes ;)
 
14.04.2014
38
74
18
da naravno kalašnikova autoflower. znaci bila je kao kamen i nakon 24 sata (63 dan - 9 tjedana koliko i treba rast po njihovim savjetima-greenhouse) taj 63. dan kad sam je trebo staviti 24 sata mraka koda su se kifovi ispuhali mekani su bili a dan prije je sve ok bili tvrdo kao kamen.

ja sam to sad sve ubro (3 komada od 10) jer su bili za brat ljepo ocistio i stavio da se susi. a ostatak ekipe cekam sad do kraja tjedna
Y8ntWpr.jpg


XiVTwsm.jpg

evo i slika malo ovo su 3 kalasa berba jos 7 komada ceka na kosidbu :watchplant:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
RastaMan_87 je napisao(la):
da naravno kalašnikova autoflower.
ne znam zasto bi bila naravno, to se spomene u postu a ako se ne spomene podrazumeva se da je fotoperiodna. ajd kad bude suvo i kad degustiras, javi jel ima razlike u tim "tvrdim" i ovim "omeksalim"
 
14.04.2014
38
74
18
ovo je jedna od onih koje se ceka :watchplant:
sijeu17.jpg


i jedna s boka slika.
COzxkA1.png


ova po meni mora jos malo jedno 5-7 dana ostat pa ce biti veselja :sun2:

PowerSeed je napisao(la):
ne znam zasto bi bila naravno, to se spomene u postu a ako se ne spomene podrazumeva se da je fotoperiodna. ajd kad bude suvo i kad degustiras, javi jel ima razlike u tim "tvrdim" i ovim "omeksalim"
ma dobro vidjeo sam da si pratio onu moju temu autoflower kalasnjikova 600 hps pa sam mislio da znas o cemu pricam moja isprika nisam naveo i nerazmisljam da ti imas previse toga da bi pamtio :p


javit cu da naravno da vidimo sta je (dal ima razlike)