Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.01.2013
11
7
3
38
Jbg nemam bolji fotoaparat, drugar koji to ima je pre neki dan slikao i nadje mu ćale te slike na telefonu vise se ne sme da slika...x)
Ok, poceo sam sa cropovanjem slika pa cu danas sve da izbacim.
To za lonac sam provalio da se previse greje, ali kad god je vrucina preko dana, ja zalivam vise puta dnevno...
Evo djubriva koriscenih


 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ljudi imam problem, dva tacnije.. napravio sam smjesu sa cilijem, biberom, duvanom, ma svim sto mi je palo na pamet da bi i mene ubilo kad bi lizno... ali pogodite, skakavci su idalje tu, spricam sa tim vec 3 dana, nisam zaljevao bilje, niti je kisa padala.. znaci nije se saprao homemade insekticid, i vidjam neke crne bube, skoro pa su okrugle, sa bijeli sarama po krilima.. stvarno ne znam sta da radim, nije im to svedski sto ebem im sve, drugo danas sam naletio na gospodina sljepica, i primjetim da mu je rupa od kuce na par metara od biljoza, a posto se gospodin udomacio, vec jednom sam ga bacao iz dvorista, jel moze on ikako da osteti biljku, mislim na korjenje( danas sam ga ufatio kako kulira ispod biljke u hladu i dok je gmizao shebo mi je 2-3 lista sto bili blizu zemlje) :sad2:
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
pitao sam kevu za neo pitroid, nije ga ona mogla naci u zadnjih par navrata kad je trazila, zato sam vas i pitao, ali Actara wg.ima na svakom metru
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
24.06.2014
1
0
0
ovako first time grower sam i zasada mi je sve islo po planu sjeme sam zasadio u aprilu i pocela je biljka rast u maju ima 2 mjeseca i pocele su dlacice intezivno rast ali mi pri vrhu pocinju dobijati smedzu boju ima 70cm sunca ima direke 6do7 sati nekada i vise uzgoj je outdoor vlaga je oke ph savrsen raste jako brzo nema veliku stabiljku do prvih listova koji su otpali ima 4 cm debela je listovi zdravi znaci sve je u redu samo me nervira zasto mi dlacice pocinju smedziti prve nize ove vise su oke ako moze help hvala. :smoke18: stara mi zna da uzgajam znaci svaki help preporucite
 
26.04.2014
7
0
1
Googlao sam dosta i našao da psi mogu nanjušiti sjeme :O to mi baš nema smisla osim ako sjeme nije bilo u travi ili slično. Dakle mogu li psi nanjušiti sjeme?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
younggrowersforfun je napisao(la):
ovako first time grower sam i zasada mi je sve islo po planu sjeme sam zasadio u aprilu i pocela je biljka rast u maju ima 2 mjeseca i pocele su dlacice intezivno rast ali mi pri vrhu pocinju dobijati smedzu boju ima 70cm sunca ima direke 6do7 sati nekada i vise uzgoj je outdoor vlaga je oke ph savrsen raste jako brzo nema veliku stabiljku do prvih listova koji su otpali ima 4 cm debela je listovi zdravi znaci sve je u redu samo me nervira zasto mi dlacice pocinju smedziti prve nize ove vise su oke ako moze help hvala. :smoke18: stara mi zna da uzgajam znaci svaki help preporucite
Jesi to sadio nekakve automatike ili sta ?? Moras vise napisati.To o cemu pricas je ok.ako je auto sorta :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
01.06.2014
29
2
0
Pozz raja, posadio sam svoju biljku ima 2 mjeseca, visoka je nekih 15-ak cm. Rasla je u kuci na prozoru u saksiji(cca 2litra) i sada sam ju premjestio vani u jednu staru kucu ima sunca od prilike 8h. I dalje je u toj saksiji. Sjemenke sam iz neke marihuane uzeo. Davao sam joj nekig gnjoiva sto stara za cvijece koristi. I sada su mi se poceli listovi žutiti!!!
http://i57.tinypic.com/2r2cfwz.jpg

Sta da radim?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
malo je to za 2mj....nist cudno za na prozoru.
nepoznata zemlja, "neko" gnjojivo za cvijece si stavljao jos prije kad si napisao dok je biljka bila mala.
previse vode, pre zaliveno i pre mala tegla vec...
....jos se ona dobro i drzi ;)

sta da radis. kupi dobru zemlju i presadi to i ne zaljevaj tolko i nemoj gnojit neko vrijeme(u novoj zemlji). i kad ces pocet gnojit onda gnoji sa provjerenim gnojivima.
ili baci u out nedgje na site.
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.877
358
Socotra Island
eelslap.com
auuuu , za 2 meseca - 15cm ...
nit' je imala dovoljno sunca ,niti hrane u 2l zemlje .

I kako to ?
"Neko gnoivo za cvece "
pa moras znati sta dajes biljci (odnos N/P/K + ostali nutritijenti ako ih ima ) i kada joj isto dajes zavisno od foto-perioda u kom se biljka nalazi .

Ja bih , licno bacio to i krenuo da citam po forumu i da se informisem sta treba biljci za zivot i za rast . Ne znam ima li poente presadjivati sada posle 2 meseca ...pozz

@ Stipe
LOL
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
01.07.2014
6
6
3
Ovako znaci,posadio sam biljku u plasticnu casu cca 15.svibnja i sad prije tjedan dana presadio sam biljku na polje jer je narasla nekih 15-17 cm,i sad pitanje.jeli normalno da joj donji listovi pocinju zutit i otpadat?
P.S
Oprsoti ako sam fulao stranicu za ovo pitanje.unaprijed hvala :)
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
pozdrav... imam problem s biljkom.. puna je nečeg sitnog, žutog.. izgleda kao prah, a nalazi se ispod i na površini listova.. kaj bi to moglo biti?

kak se slike postavljaju, zaboravila sam..