Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
PowerSeed je napisao(la):
mozes ponoviti, pogotovo ako nisi prelazila preporucenu dozu
a da saceka da se malo prosusi zemljiste? i ja imam slican problem, ceo jul kisa pada skoro svakodnevno, ne stignem da nadjubrim :gr
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
listam al te ne nadjo,ako su pocele cvetat mos lagano sa pola doze,hebajga,al mislim da je dosta natopleno imas koju sliju,ako su out....
 
19.05.2014
6
1
0
ima li spasa za mene, sinoc mi je biljka bila dobra al jutros kad sam se probudila sva se obesila... pocela sam da joj dajem prihtanu pre dva dana, al sam je juce zalila samo vodom.... uzela sam floraline za listanje i cvetanje 6:6:6+ME.. rastvorila sam trecinu cepa u 1.5l vode, a pise da treba pola cepa na 2l vode...
ovo mi je prvi pokusaj i taman je pocela da cveta i utvrdila sam da je zenka :((( ako postoji bilo sta sto mogu uraditi predlozite...
IMG301.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Sta ta biljka raste na prozoru ili ima kakav box ili?
Po cemu vidis da biljka cvijeta? U kakvoj posudi je biljka i koju si zemlju koristila?
Kazes da si prije dva dana pognojila, znaci zalila si ju prekjucer, pa opet jucer....cini mi se malo previse zaljevanja pogotovo ako je na prozoru.
 
19.05.2014
6
1
0
raste na prozoru i tamo je od maja i nista joj nije smetalo, raste u platicnoj saksiji i koristila sam humus za cvece... a zalivam je svaki dan po malo posto joj je saksija mala jer sam se bojala da stavim vecu da mi vise ne poraste... :D ipak sam ja pocetnik i nista ne znam... a mislim da si mi bas ti pre 2 dana potvrdio da je zenka kad sam okacila sliku i pitala da li je musko ili zensko... i cini mi se da se malo vrh podigao nije vise tako klonut... da je ne zalivam par dana ili da jos malo razredim prihranu za sledeci put ako uopste bude sledeceg puta... ako prezivi..
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Vidim da si maknula sliku tamo gdje si pitala za spol. :eek:hno:
Nemoj brkat cvijetanje sa pre-flowerom. Nije pocela cvjetat nego je samo pokazala pistile.
Pretpostavio sam da je plasticna, nije drvena valjda :D mislio sam na velicinu, al ok. Limitacija rasta biljke se ne radi sa velicinom posude... mislim, to ne zavrsi nikad dobro.

1. Pre mala posuda za tako visoku biljku. Ak ti velis da je mala onda vjerovatno je pre mala, al mozes stavit sliku da se uvjerimo.
2. Humus za cvijece nije dobar
3. Pre cesto zaljvas. Zalijes kad je zemlja suha, svakih par dana.

Presadi to van negdje u zemlju na sunce, eventualno u neku vecu teglu(puno vecu) sa dobrom zemljom pa van....jer na prozoru neces daleko dogurat pa makar i presadila u vecu teglu.
Prezivjet ce ona ali nisam siguran kolko dugo u ovim uvjetima u kojima trentno je.
 
19.05.2014
6
1
0
...nisam mogla ovu sliku da stavim zato sam sklonila onu ... :D inace povratila se skroz , nije vise tuzna vrba :D saksija je velicine oko 4l a zalivam je cesto zato sto je cesto suva zemlja jer je na suncu.. na zalost nemam je gde presaditi napolju jer zivim u gradu, ali dobija i sunca i cistog vazduha :D

p.s. postoje i keramicke saksije, sve ostale biljke su mi u njima... :D i hvala na savetima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

marko391

Aktivan Član
08.03.2013
45
53
18
odumiru mi stipule na biljci tj suse se i postaju onako smede boje
sad me zanima dali je to od jakog gnojiva? gnojio sam koprivom koja je stajala 5 dana da fregmentira, a razrijedio sam je 10/1
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Procvjetat ce kad procvjeta...daj joj jos vremena. jos malo pa krece cvjetanje opcenito.(velicina biljke nema veze s cvjetanjem)
Skunk je samo sorta cannabisa isto ko i white widow, ak47, blueberry...i jos miljon drugih.....a ako ti neznas sto si sadio, onda to nitko nezna niti ce ikad znat. znaci to je onda....obicna domacica :)
...ako mozes presadi to u zemlju....dosta malo zemlje ima u toj kanti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75
18.11.2013
10
5
3
momci pozdrav ...

seme -- Super Skunk Feminized (white label) 4 komada
potovi -- 6 litara
zemlja-- tera magma
lampa -- 250 hps
box 100x100
biljke su stare 26 dana na 18/6 od pocetka
temp -- ne znam vlaga isto neznam
voda mi je izmedju 6i 7 ph
samo im super vitu stavljam od pre 5 dana nista vise

problem 1 biljka stala od pocetka mala ostale 3 ok pre 5 dana jedna biljka pocela da se susi listovi
ostale 2 su ok po mene idu slike treba mi vase misljenje sta dalje i sta se desilo sa ove 2 pogotovo sa malom sto je stala

nece sve slike da mi stavi
 

Prilozi

  • Photo0097.jpg
    Photo0097.jpg
    87,8 KB · Pregleda: 12
  • Photo0104.jpg
    Photo0104.jpg
    148,4 KB · Pregleda: 13
23.09.2013
41
164
33
problem je sljedeći : http://oi59.tinypic.com/2lcaa2v.jpg
smrdi mi na ''pepelnicu'', piše da poskidam sve zaražene listove a neznam koliko je to pametno jer se radi o svim fun listovima? i na koji način ova bolest (ako sam uopće napravio dobru dijagnozu) utječe na sam cvijet, jer je mlado lišće oko cvijetova zdravo
molim pametan savjet
inače radi se o auto AK ako je to bitno