Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Bubni joj slobodno ionak nije još bar dva tjedna do skidanja, ako ne i više. Trebao si je gnojiti svakih 4 dana pa bi vidio šta bi to bilo do sada.
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Vauu..kako žarke pistile...samo bubaj duplu dozu i deri još nekih 20-ak dana...osjetit ceš i sam kad se približi kraj..
Trebao si neki dnevnik otvorit,bilo bi zanimljivije..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.992
34.353
2.598
CIKABAJA75 je napisao(la):
Da, i ja mislim da su nekak prozracni. Trebali bi se oni nekak napuhnut još, ali neznam oce li. Zbog pljesni i pepelnice sam potrgao dosta (citaj 80 posto) listova pa mislim da zato tako sporo napreduje. Nisam je gnojio vec 30ak dana, mogo bi joj bubnut jednu dozu sta mislis?
Jednu full dozu...ne duplu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Zna li neko kako se naziva ovaj "fenomen" kad se skoro sve najvece grane na biljci zavrnu za 180* a fun listovi budu fakticki okrenuti naopako i to ne prema suncu vec u kontra smjeru (kao da su se cvjetovi sakrivali od sunca)? Naravno kad sam slikao nije bilo sunca ali sam je tako nasao... :icon_rolleyes:
Da je nesto do vremena onda bi se valjda sve tako zaokrenule a ne samo jedna? Uglavnom evo fotke..

2rx75md.jpg


28clele.jpg


Jos jedno pitanje, nasao sam na jednoj biljci nesto kao sjemenku znaci samo jedna koja je vec tvrda i u oklopu i izgleda slicno kao i one koje stavimo na klijanje samo malo vise cudno spljostena? 60 dan je cvjetanja a otkinem je sljedeci put pa postavim ovdje fotku..
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
To se i meni jednom desilo...biljke se sve okrenule kontra sunca. Al za 2 dana je sve bilo ok, vratile se u normalu. Mene isto zanima u cemu je fora :)
Ovo sto si naso cudnu sjemenku je vjerovatno jos nezrela sjemenka, ako je bijela i manja...zna bit i malo ko stisnuta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Game_Over

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Bas cudna pojava, :icon_mrgreen: a sjemenka je siva i skoro ista kao i one koje nadjemo u paketicu jedino sto joj je cudan oblik.. :icon_rolleyes:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Meni su isto neki hedovi se izvitoperili u suprotnom smjeru od sunca, a sjembe, ništ čudno. Ja sam prije 20 dana skinuo jednu sa Jacka, ubo je pokraj u zemlju i isklijala za par dana. Imao sam i jednu u startu cvijetanja isto ful zrelu i klijavu e to je već čudno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Game_Over
28.06.2014
1
0
1
Ljudi treba mi vase misljenje. Odgajio sam jednu zenkicu na terasi. Skidao joj vece listove da ne provale komsije iz daleka. Uglavnom imala sunca ok 3-4 sata dnevno i procvetala. Medjutim ovo vreme i sve manje sunca me nateralo da danas ubacim jednu CFL 125w red. Ona cveta jedno 6 nedelja i cvetovi su otprilike kao klikeri. Da li cu uspeti da joj produzim zivot jos jedno mesec dana. Stavio sam foliju iznad lampe i ne izgleda mi lose. Da li neko ima iskustva sa ovavim out-in dor slucajevima. Postavicu slike cim mi se klinka vrati sa ekskurzije za par dana! Da nije malo hladno nocu iako temperatura ne silazi ispod 10c.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Cemu postavljanje pitanja u tudjem dnevniku???
...za takva pitanja postoje za to predvidjena mjesta na forumu, pa malo baci oko kad stignes da se upoznas sa forumum ;)

Poslikaj biljku kad stignes pa cemo vidjet sto i kako. Radilo se out pa in, stavi na 12/12 rezim svijetla i cekaj kraj. Nocne temp. jos nisu pre niske dok god nema mraza. Ostatak kad stignu slike.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
24.09.2014
20
1
3
Ljudi definitivno mi se nesto desava sa listovima biljaka, pls help! Kao da se ovaj zeleni pigment kruni sa listova i ostaje ovo bledo!

https://i.imgur.com/rQFK5ax.jpg

Pojavilo se u poslednja 3-4 dana, nije josn ikakva prehrana stavljana jer su u potovima od 25l a stare su jedno 28 dana, Jack Herer Auto Fem. Da krenem sa zelenom plantelom? Temp je stabilna, ne prelazi 27 stepeni, udaljenost ob biljaka je bila 60 cm pa je malo odaljeno na 85cm, vlaznost 60%.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.992
34.353
2.598
KlaypexDelusion je napisao(la):
Nekako mi je i to prvo palo na pamet.
Ponestalo u trgovini composan-a pa rekoh hajde. Nije ni čudno da 10 litara košta 8 kn =\
Kupi neku provjerenu i pazljivo presadi....korijen operes sa nekakvom spricalicom tako da nema zemlje na njemu.To nebi trebao biti problem :)

edit.
karabela TM je :thumb: netrebas jos nista davati...racunaj da je 6l TM dovoljno za 3,5 tjedana a ti imas 25l ako se nevaram
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Karabela