Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.11.2013
27
9
8
37
opa cupa je napisao(la):
Kupi neku provjerenu i pazljivo presadi....korijen operes sa nekakvom spricalicom tako da nema zemlje na njemu.To nebi trebao biti problem :)

edit.
karabela TM je :thumb: netrebas jos nista davati...racunaj da je 6l TM dovoljno za 3,5 tjedana a ti imas 25l ako se nevaram
Trenutno mi je zatvorena ova trgovina di imam zemlje! Misliš da bi mogla ovako izdržati do ponedjeljka !?
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
ekipa imam problem sa nekim bubicama, neznam jesu to thripsi ili fungus g. ili kaj. spricala sam prije dva dana sa onim napitkom od cesnjaka, chillija, cimeta itd; ali jos uvijek plaze. evo slika
http://imgur.com/a/yhwa7

da kupim neem ulje ili neopitroid? ili nesto trece? hvala puno!
biljke su indoor, presađene prije tjedan dana u 18l u florabelu iz grow shopa i stavljene na 12/12. prije toga su bile u 4l teglama florafin zemlja iz peveca....ali mislim da su te bubice jos od prije presadivanja jer su mi vec prije neki listovi poceli imat one bijele flekice kao od thripsa.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
KlaypexDelusion je napisao(la):
Trenutno mi je zatvorena ova trgovina di imam zemlje! Misliš da bi mogla ovako izdržati do ponedjeljka !?
Moze izdrzati ali sto prije to rijesi ;)

NicollinaPicollina je napisao(la):
ekipa imam problem sa nekim bubicama, neznam jesu to thripsi ili fungus g. ili kaj. spricala sam prije dva dana sa onim napitkom od cesnjaka, chillija, cimeta itd; ali jos uvijek plaze. evo slika
http://imgur.com/a/yhwa7

da kupim neem ulje ili neopitroid? ili nesto trece? hvala puno!
biljke su indoor, presađene prije tjedan dana u 18l u florabelu iz grow shopa i stavljene na 12/12. prije toga su bile u 4l teglama florafin zemlja iz peveca....ali mislim da su te bubice jos od prije presadivanja jer su mi vec prije neki listovi poceli imat one bijele flekice kao od thripsa.
neem je ok ali ces morati jednom tjedno spricati sa neem uljem i trebat ce jedno vrijeme da to rijesis.Mozes i sa nekom spuzvicom malo oprati tu gamad ..mislim fizicki ih skini ,operi...makni...poslije toga ih naspricaj sa neem uljem .Mozes i u zemlju dodati neem ako je u prahu sa zaljevanjem ako je bas ulje onda dobro naspricaj list sa obe strane.
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Bila sam danas u vrtnom centru flora i tam su mi dali pesticid sirokog spektra, univerzalan za sve biljeke. S tim cu naspricat. To je i za salatu i za voce i i za sve biljke tak da im nebi trebalo stetit (jer sam rekla da mi je za sobno bilje :p ) a ubija sve kaj gmize i leti i sve vrste gljivica, ma sve. Mislim da ce to bit to. I puno je jeftinije od neem ulja :)
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
A pise da je karenca za duhan 14 dana, salata 3 dana. Stavila sam manje od preporucene doze i teta u flori kaze da je ovo super, da jako brzo izade iz biljke van, revolucija u uzgoju voca i povrca.....A moje su danas evo tek 7 dan na flower stage-u, pa racunam da ce do berbe bit ok. I bubice su sve crkle :D za sad sam happy. Ak dobijem rak il tak nekaj javim :p
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Slušaj No Joke ,čovjek se ne šali.
Ne zaboravi da tretiranje biljaka vani i unutra su dva različita pojma.
Vani kiša i elementi rastvore taj otrov koliko toliko do nekih granica tolerancije(mada toga još ima)i još je potrebno prati .
Pusti ljude u flori,oni su ko ljudi u ljekarni,nutkaju svašta iz ko zna kojih razloga( mito,dobili poklone,tetka im radi za proizvođača)a niti su znali pravi razlog za šta ti treba.
Pls dont do that!!
Ako nečeš slušat onda water curing na kraju koristi da bar malo to neutraliziraš.

https://vutra.org/topic/1459-water-curing-ili-ti-vodeno-stvrdnjavanje/
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
prvo probaj necim prirodnim pa ako ne vidis nikakvih rezultata tek onda se prebaci na otrove i kemiju, bilo bi lijepo kad bi se i drugi drzali ovoga, treba misliti o svom zdravlju, poz
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Probala sam prvo sa mixom duhana chillija cesnjaka i cimeta. Nista nije pomoglo. Tak daaaa bmk, ovo ih je ubilo, ak ubije i mene jebiga, bu moj muz javio tu da sam krepala da drugi pripaze.
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
poštovanje ljudi,zanima me i vaše mišljenje vezano za grow box.Ima box 90x90x180=990 kuna a ima i box 100x100x200=1199 kuna oba dva mi stanu imam mjesta. to si već želim kupit 5 godina i nikako jel mi se više neda zafrkavat sa ormarom koji mi je u spavačoj sobi i preko noći mi lumeni u oči lupaju ,tako da sam popizdijo i donio konačnu odluku =KUPUJEM
Zanima me vaše mišljenje kvalitete, iskustva i na šta trebam pazit kod grow box-a.-HVALA
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne trebaš na ništa posebno pripaziti. Imaju otvora i više nego šta treba pa se može prilagođavati potrebama. Ali nek bude šta višlji tako da bi ja išao na 200cm zbog visokih sorti koje je lako poželjeti:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: đokson and Tarzan

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Drug mi javio da je danas otkinu nekih 10tak hedova zbog budji i da ima jos...Ja nisam kuci vec vise od mjesec dana i ne mogu je obilaziti pa sam to prepustio njemu a on bas nezz mnogo. Ne mogu priloziti slike niti lupom vidjeti dal je sazrela, sad je vec blizu kraj oktombra i msm da je valjda sazrela za branja, sta mi vi savjetujete dal da je berem??
 
24.09.2014
20
1
3
Ljudi malo apsurdno pitanje, ali izgleda da ova moja biljka nije Automatic vec Regular fem, nesto sad gledam na kartici sa kojom je stigla i nigde ne pise da je Auto, u pitanju je Jack Herer od Seedsman. Posto je vec mesec dana od kad je nikla, a nema cvetova. Nesto sam izgleda pobrkala kada sam narucivala, bila sam ubedjena da je automatic, al izgleda da nije. Uf, tako je to kad narucujes dok si high. Ovo pise na kartici

Manufacturer: Seedsman
Type: Mostly Sativa.
Height: Medium
THC Range: Unknown
Flowering Time: Around 10 Weeks
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Taj Jacky je fem.i budi sretna zbog toga
Auto JH ili Fem JH ili reg JH su tri razlicite vrste marihuane :)

edit :
JH od Seedsmana..cvijeta 8 tjedana