Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
cupanje cega? jaja ili biljke? :)
sta opce imas u boxu? jel to jedina biljka? ako imas jos biljaka...cupaj obavezno.
ak nemas nista drugo za posadit ni jos biljaka....ostavi si pa se igraj. i nabavi papagaja...bit ce sretan kad sjemenke dodju :)
 
18.10.2013
79
56
18
to je cfl lampa a ne led ko sto su oni napisali, u pc box i stavljas cfl,, mos takvu istu kupiti i kod nas ne moras narucivati s ebaya.

sta ti je na engleskom, forum? skroz dolje lijevo iznad "Ko smo mi?" imas opciju promjene jezika, poz
A po Splitu nikako naći prigodne lampe za moje potrebe...odlučio sam se naručit sa e-baya. Mene samo zanima jel to ok šta je ona za ultraljubičasta, plava...ili koja je već boja...?
Ne da mi se na eng forume ić tražit odgovore kad imam tu na forumu sve lipo na mom jeziku.

DRAGI MOJI!
U tražilici bilo šta da sam napisao ne izbaci mi potrebne članke, ne izbaci mi ništa, bolje rečeno. Teško mi je naći bilo kakvu temu. vjerojatno ću odustat od traženja i kopat po ko zna kojim okolo stranicama. Da sam bar malo bolje upoznat sa izradom stranica pa da predložim nešto šta bi dalo napretku stranice i preglednosti sadržaja. Pozdrav ekipa!
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
DRAGI MOJ CRVENI..

primjeti da ako koristis pretragu i trazis temu, cim kliknes na pretragu ni pola cm ispod imas kvadratic "Pretražujte samo naslove" oznaci to, stisni na "pretrazi forum" i naci ces sto te zanima.

sto se tice lampi i da nemos naci u splitu upisi u google "grow shop split" i tu ces naci nesto :) lijep pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
imam par pitanja za iskusnu crvenooku gospodu pošto sam noob za hydro
1.jeli moguće koristit sami perilit (sa rockwall kockom iznutra) u aeroflo-u da ga ne odnese voda
2.jeli dobra limunska kiselina za ph down i kako se dozira
3.koliko mlade biljke moraju bit daleko od ledica
4.jeli se može u neoprenu klijat sjeme
možda su glupa pitanja al samo me ona dijele od evolucije sa zemlje i "kontra"evolucije sa hid-a sve nešto brljam upropastio sam par sjemenki a nemam vremena za tražit po knjigi na engleskom pa sam odlučio skinut zavijet šutnje :) jer će doć proljeće a ja još neću krenut sa growom :)
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Metalni..
1. Nemam pojma i zasto bi to uopce radio, rockwool sasvim dosta..
2. Jeste dobra je a za doziranje probaj sam, izmjeri prije stavi mali prstohvat i izmjeri poslije pa ces znati vise..
3. Mlade biljke od 40-65cm led lampa mora biti udaljena..
4. Zasto bi u neoprenu klijao sjeme uopce?
Dosta su ti glupa pitanja dobro si rekao a brljas kako po forumu tako i u growu kako kazes. Samo nemoj sebi pocet sam odgovarati sa drugog accounta..
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Ako imas led panel ti stavi slobodno pa javi kako je bilo..

Edit da ne ispadnem stoka..
Preporuka da bi panel bio sto bolje iskoristen je u seedling fazu oko 60-70cm
U vege fazi od 45-60cm
U cvijetanju 30ak cm
Moze on i blize osim kad su jako malene i osjetljive.. Ali mu pada iskoristivost i kvalitetna pokrivenost.. ;)
 
Poslednja izmena:
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
brljam li brljam :) slučajno sam uletio u lovu na kladionici pa sam naručio to bez plana i znanja prije nego prokockam pare:) mislio sam da je znanje sa zemlje dovoljno al nije ni blizu... ideja je bila radit samo sa neoprenom i klonovima al treba osjedit dok dobijem ženske klonove iz regular sjemena pa sam htio prečicom prvo me zahebao ph kod nas je ljeti voda 6.5-7 a zimi preko 8 za ga snizit potrošio sam skoro cijelu kesicu koju sam dobio sa hranom jedva je pao ispod 7 a sve je bilo puno bijelog praha koji se stvarao od toga... sjemenke sam stavio u neopren jer sam vidio da to rade na aeroardenu koji je bio prvi pick al sam odustao 7 dana nijedna nije proklijala u grijanoj vodi sa dodatnim zrakom pa sam se plačući vratio zemlji sad držim zemljane pitare na ugašenom aeroflou izgleda ko prizor za karikature :) , drugi pokušj je bio sa hidrotonom al ga nema u krugu od 500 km od mene pa sam nabavio perilit al nema ništa ni od toga na kraju će završit sve to na nekom kockarskom stolu kako je i došlo :) ili mogu snimit jednu tragi komediju :) a rockvalla sam nabavio u malim kockicama kad bi svih žrtvovao mogao bi možda napunit košare al valjda ću nać neki način...zahvaljujem na pomoći !
 
Poslednja izmena:

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
ako ima 300w panel onda nemoze tako blizu.

al jao si ga tebi metalhalide ako si spiskao 500€ na to, a filozofiras tu s neoprenom i sjemenkama, doci ce te precice glave.
Proklij u maramici i stavi u kocku kamene vune i to je to. Bajdvej meni je lakse citatia ako je tekst malo razdjeljen, a ne u bloku ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
A bas ti ga jao halide..kompliciras bzvz..
Treba prvo puzati pa ces lakse prohodati kako kazu..
Mogao si kupit jako kvalitetnu opremu koja ce te sluziti godinama a.me pokusavat napraviti space shuttle..
Razimijem te da bi svasta probao odjednom (vecina bi sve odma) ali uspori malo..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
uzeo sam ovo da nebi svako malo teglio zemlju a sad teglim vodu još češće a rezultat nula dođe mi da ga napunim zemljom i posadim fažol:) a led sam uzeo zbog cijevi,kabela ,ventilatora ovako je puno ugodnije toliko ima mjesta da razmišljam napravit controlnu sobu sa malim kaučem iz koje ću vidjet cvijetanje i vegetaciju bez da smetaju jedna drugom a možda stane i mali šank :)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
di ces teglit zemlju i di vodu?? pa govorimo o indooru covjece.. nikakav problem zalit kad treba :rolleyes: zasto ne bi za pocetak poceo u zemlji pa stekni nego iskustvo i poslije se igraj s cim hoces, uostalom sta to toliko fali zemlji??

malo procitaj o unutrasnjem uzgoju i kreni, nije to matematika ne boj se.. i bez ljutnje, ali nemoj ic s tim nekim fensi-smensi forama.. u ovih par dana koliko sam procitao tvoje postove dosao sam do zakljucka da je bolje sto jednostavnije za tebe, tako da je zemlja najbolji izbor a ovo ostavi za kasnije.. i od kolko ti je W taj led panel?
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
prijatelju bez uvrede ali ovako zdrava biljka od MJESEC dana ne izgleda.

https://www.dropbox.com/s/9u2s41n4bkx4fpn/2014-12-07 17.11.48.jpg?dl=0 - moram ovako s linkom jer ja nemam dropbox account a neda mi se skidati na komp pa ponovno uploadat..

di si procitao da se tako male biljke gnoje?? to je velika greska.. ako nije brend sjeme bolje pocni ispocetka samo u teramagmi i odradi vegu bez gnojenja, nemoj pisati post za postom, pozdrav i sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and CilI