Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hasler

Cipiripi
09.07.2013
215
809
93
Jel moze neko da mi kaze sta se dogadja sa listovima, i zasto su zute flekice ove?
20150602171918.jpg
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
a riknula mi baterija na telefonu, pa nisam mogao da ufotkam...imam evo ovu fotku od juce, cisto da vidite u kojem je stanju biljka,ali na njoj nisam fotkao bas tu pljuvacku...luci se na mestu odakle izlazi drugi sprat listova, i izgleda bas kao prava ljudska pljuvacka, ni ne treba vam fotka slobodno vizualizujte. xD
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Gle ja imam tu pljuvačku sa strane po okolnoj šikari, i mučilo me mučilo dok nisam otkrio šta je. Neki glupi puž tako zapjeni i ostavi na travki isti trag kao da je netko pljunuo, vjerovatno od trovanja, ali ama baš indentično je ljudskoj pljuvački. Budem slikao to sljedeći put kad budem na sajtu. Vjerovatno da je to razlog.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
ne verujem da je puz, nema ih u okolini, imao bih valjda neko ostecenje od puza a i celo poslebodne sam bio blizu sajta i nekoliko puta bacao pogled na biljke, primetio bih ga...cini mi se da je intenzivnije pocela da luci kad joj je zaslo sunce...a tripujem se da sam video takvu pljuvacku vec na drvecu kao sto je vrba, bas onako, bela penica...
 
25.06.2014
28
6
8
Pozdrav ljudi, nemogu naći na forumu kako da izmjerim ph vode pa ako neko zna link ili da mi kaže.Neugodno mi je ići u poljoapoteku pošto me tamo znaju
 
17.09.2014
17
3
3
budji nema, al vidim foxtails, daj fotku cele biljke i koju informaciju o njoj, starost, rasveta pre svega

Biljke su jucer skinute sto se pljesni tice hvatala me paranoja pa sam trebao sam potvrdu... Foxtails bi zapravo trebao biti new growth na vrhu? nisam bas upoznat sa time da li je to lose? Rasvjeta je bila 400 hps sa ventilacijom neznam tocno specifikacije vent za ulaz novog zraka i ispuh sa carbon filterom
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
nije tamo bilo plijesni, al si zeznio biljku s necim to se vidi po listovima- vjerojatno si previse gnojio, nisu foxtailovi nikakva losa pojava hahah :) zeleno si skinio trebalo je to jos dozrijevati..
 
17.09.2014
17
3
3
nije tamo bilo plijesni, al si zeznio biljku s necim to se vidi po listovima- vjerojatno si previse gnojio, nisu foxtailovi nikakva losa pojava hahah :) zeleno si skinio trebalo je to jos dozrijevati..
Znam da sam zeznio tolko su stresa prozivjele, i mojih losih odluka sto se gnojiva tice, a posto mi je prvi grow pametniji sam i ovakve greske se vise sigurno nece ponavljat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
09.05.2015
7
1
1
Napravio sam 2 boxa (35 x 55 x 75). Po jedna autoflowering biljka u svaki. Treba jos samo svetlo da resim. Sta mislite o 3 plave + 2 crvene (CFL 20W) za vegetaciju i 3 crvene + 2 plave za cvetanje? Da promenim odnos (ako moram, vec sam kupio sijalice, a pare su problem)?

Usput, mogu li cigare da se puse u prostoriji u kojoj se gaji?