Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
malo je papaju, nista strasno. zapravo uobicajeno za outdoor. ako hoces mozes prskati, ako ne verovatno nece ni primetiti. jedino sad bas ako ne krene najezda skakavaca i tako to :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lazura
06.05.2015
5
1
3
31
jel moze neko da mi kaze koje sredstvo je najbolje protiv puzeva i ostalih insekata sto terorisu mlade biljke ? pojli su mi najvecu biljku mamu im jebem :D i koliko treba vremena da prodje da bi se razlikovala M stablljika od Z stabljike ? Hvala unapred ...:)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Reci cu ti ja. Medjutim ne bi bilo na odmet i da potrazis sam. Imas gore desno u cosku trazilicu. Pužomor se zove proizvod. Kemija jel. Ako zelis BIO shemu njega ne stavljati.

5447_1.jpg
 
05.06.2015
3
2
3
32
posadjene su u isto vreme , jedna je niza druga je vislja ..resadio sam ih iz casice u ove saksije koje su male .. takve sam tada imao.... pocele su da zure malpo...zemlju sam kristio obicnu zemlju za cvece ( pise 6,5-7,5 ph ) ovo mi je drigu put da uzgajam ..prvi put je bio posadim u "sajt " i ostavim je ..ponekad zalijem ali jako retko i to je to..budu male i slabog prinosa ali dovoljno . ovaj put sam poceo u tim malim saksijama ..na jednoj su mi otpala ona va lista.pozutela i otpala...sve u svemu da ne duzim ... nisam djubrio sa nicim jos ..samo mi dajte savet krakat sta dalje..mislim naravno trba u vece saksije..ali se slbo razumem u zemlju...znam da treba destilovanom vodom da zalivam ...zalivao sam obivcnom .i mislim da sam preterao koji put.... elem nema veze vidite slike pa dajte dijagnozu :) Pozdrav !






semena su neka random koja sam nasao od nekih dobrih dzeja ...ali kasno sam posadio...sta mislite ima li tome nade da ispadne na nesto?
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
presadi u bolju zemlju (potgrond h, zuta florabela, crveni tera brill, composana universal, plantela balkonia, substral terramagma...) malo vece posude i zemlja do listova, zalijevaj samo kad je suho (provjeris po tezini posudice) 10-15 dana jos drzi kod sebe i nosi na sajt, pozeljno i na sajtu iskopati rupe i napuniti kupovnom zemljom (jednom od gore nabrojanih) ima nade.. sretno

znam da treba destilovanom vodom da zalivam
ovo nije istina ;)
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Promijeniti ću nick u dosadni noob...
Šest autosa je stavljeno u čašice, 5 je živo, jedva...
Znam da je zemlja loša, sutra dolazi zemlja po prepouci al me zanima vaša prognoza, da li će nešto preživjeti...
Zalijevam ih da voda procuri kroz rupice a poonovo kad se osuši.
Neznam šta još da kažem osim da ste najbolji, ne samo po pitanju biljčice nego i ostalo :)
A sada fotke živih mrtvaca

Edit: par puta mi je samo postalo, pa se izvinjavam na djelu pop djelu posta, a i na ulju letim...
 

Prilozi

  • zeemlja.JPG
    zeemlja.JPG
    245,3 KB · Pregleda: 29
  • živi mrtvac 2.JPG
    živi mrtvac 2.JPG
    120,9 KB · Pregleda: 27
  • živi mrtvac1.JPG
    živi mrtvac1.JPG
    133,6 KB · Pregleda: 28
  • živi mrtvac3.JPG
    živi mrtvac3.JPG
    173 KB · Pregleda: 27
  • živi mrtvac4.JPG
    živi mrtvac4.JPG
    184,3 KB · Pregleda: 29
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
kreni sa 10ml na 2 litre vode pa naredne nedelje stavi 15ml ako vidis da je sve ok. kasnije mozes i povecati bar do 30ml, ja je nisam testirao po tom pitanju, tako kazu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: edinnnn