Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ne moras me citirati kada pises ispod mog posta, vec samo napises dole sta imas i zelis.
Ako si je prskao po suncu onda ju je malo sprzilo po listu.
Drug, trihomi i pistile nisu isto. Pistile su tanke i smedje, a trihomi su to malo ljepljivo sto vidis kao tackicu golim okom, ali kada to uvecas mikroskopom vidis male baloncice, prozirne, mutno bijele ili smedje boje. Bere se otprilike kada su 50-50% trihomi mlijecni-amber(smedji). A mozes i ranije, zavisi kakav high zelis.
Ta biljka se ocigledno patila i to dobro. Nema veze, bar bude tvoj dim.
Hranis li je?
 
14.06.2016
66
200
33
Ne moras me citirati kada pises ispod mog posta, vec samo napises dole sta imas i zelis.
Ako si je prskao po suncu onda ju je malo sprzilo po listu.
Drug, trihomi i pistile nisu isto. Pistile su tanke i smedje, a trihomi su to malo ljepljivo sto vidis kao tackicu golim okom, ali kada to uvecas mikroskopom vidis male baloncice, prozirne, mutno bijele ili smedje boje. Bere se otprilike kada su 50-50% trihomi mlijecni-amber(smedji). A mozes i ranije, zavisi kakav high zelis.
Ta biljka se ocigledno patila i to dobro. Nema veze, bar bude tvoj dim.
Hranis li je?
Navecer sam ju spricao. Al sam ju naspricao da se cijedilo s nje. Odmah kod spricanja sam primjetio da su jako posmedile dlacice..mozda su i bile takve samo se mokre bolje primjete smedkasto. Hranim ju gnojivom za cvijet u granulama Kristalon svaka 2 tjedna. Da li je to premalo?
 
14.06.2016
66
200
33
Dlačice počnu smeđit kad se vlaga u zraku poveča al zavisi od vrste do vrste koliko :D... Probaj stat špricat pa možda neče bit smeđe :D
Ali pokusavam se rijesiti tih nametnika jer se bojim da ce mi pojesti Biljozu i da se ne bi neka gamad navukla u cvijet.. Planirao sam u startu spricati svaki dan kroz 5 dana. Uzeti cu Plantelu crvenu..davno sam kupio ovo gnojivo jer su gdje sam trazio ovo preporucili..trgovac nije znao za koje bilje mi treba..haha.. Da li ce stetiti trihomima to sto ju spricam?
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
drugari imam pitanje. nije problem vise je tehnicke prirode. naime primetio sam bio na jednoj biljci par bananica, pa sam ih iscupao i sa njima trljao cvet od druge, obe su fem autoflower, i danas sam primetio nekolicinu nezrelih semena, velicine otprilike 30% zrele semenke. zanima me zna li neko na osnovu velicine da mi kaze koliko im jos treba do sazrevanja vremenski, jel berba mi je uslovljena selidbom?
 
25.07.2015
19
9
3
35
Pozz svima, naime danas sam vidio nesto sa cime se jos nisam susreo, proklijala je jedna sjemenka, posadio jednu sjemenku u tu teglu i biljka je izrasla u dvije stabiljke??? Kako je to moguce, dali postoji neki naziv za to ili je to normalna pojava ali se ja prvi puta susrecem sa njom?!?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Jack's Ice

Aktivan Član
07.08.2014
46
336
53
moguce je, imas blizance ;)
obicno ljudi odstrane jednog (manji/slabiji) da drugi ima prostora za korijen i da se normalnije razvija.
 
25.07.2015
19
9
3
35
Joj super, hvala na pomoci. Budem slikal sljedeci put kad cu ic do njega, super je to kaj ni jedna stabiljka nije zakrzljala, i stvarno izgledaju ko blizanci :-D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
25.07.2015
19
9
3
35
Procitao sam sve deformacije momentalno, super je link i hvala na linku. Posto su obije u cvatu oko tjedan dana nebi ih razdvajao, rijec je o nekom automatu vjerojatno neki promo seed koji smo pokupili na cannafestu :-D
 
23.07.2015
50
147
33
45
Ludi Ludic je bio sretan do jucer,a sad je lud.
Bio sretan zbog toga sto nije bilo gusjenica,a lud jer je otkriveno da je najezda krenula.
Duboko u cvatu na dvije. Mislim da imaju jos tjedan dana. Mozda malo vise pa gotovo. Tako da one cak nisu problem ali ove sto imaju barem mjesec jos jesu.
Dali je netko slucajno nasao neki efikasan nacin za rjesiti see ove po meni najvece i najopasnije gamadi?
Osim naravno pincete i insekticida!
Hvala
 
Poslednja izmena od urednika:
23.07.2015
50
147
33
45
Hvala Power. Tražio i prošle godine,a i ove.
Ovo je bio ono pokušaj od muke ako je neko otkrijo nešto novo. :zvezda::

I ako se da bacit oko u berba na moje trihome zbog procjene?. :respect:

Hvala.