Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.902
358
Socotra Island
eelslap.com
ako nemas novca za JJ ,kupi barem crvenu plantelu ,neces ovako uspešno završiti cvetanje i generalno ,jako los ti je posao to sa zalivanjem .
Za saksiju od 15l florabele ,pa i da je ekstra prozracna zbog perlita ti treba minimum 3-4l vode za zalivanje .Radi to polako ,strpljivo ,čekaj da zemlja upije vodu a ne da voda samo prođe kroz saksiju...Ima i tema negde sa pravilnim uputstvom za zalivanje (koliko god treba uputstvo za tako nešt0)
 
28.12.2016
7
1
3
39
ako nemas novca za JJ ,kupi barem crvenu plantelu ,neces ovako uspešno završiti cvetanje i generalno ,jako los ti je posao to sa zalivanjem .
Za saksiju od 15l florabele ,pa i da je ekstra prozracna zbog perlita ti treba minimum 3-4l vode za zalivanje .Radi to polako ,strpljivo ,čekaj da zemlja upije vodu a ne da voda samo prođe kroz saksiju...Ima i tema negde sa pravilnim uputstvom za zalivanje (koliko god treba uputstvo za tako nešt0)
Narucio sam JJ u nadi da spasem grow. Sto se zalivanja tice uzimam u obzir sve sto si rekao. Hvala
 

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Zalijevaš sve dok ti ne procuri,ja isto imam pot od 15l meni pojede 5l vode.
Sljedeće zalijevanje radiš kad se zemlja osuši.pod hitno nabavi neko gnojivo za cvjetanje pa makar i plantella cvijet,jer stvarno ti je loše stanje kao što ti veli @irieman
još se to da spasiti...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CyberSmoke
28.12.2016
7
1
3
39
Zalijevaš sve dok ti ne procuri,ja isto imam pot od 15l meni pojede 5l vode.
Sljedeće zalijevanje radiš kad se zemlja osuši.pod hitno nabavi neko gnojivo za cvjetanje pa makar i plantella cvijet,jer stvarno ti je loše stanje kao što ti veli @irieman
još se to da spasiti...
PH po papiricima voda koja je iscurela je bila oko 7-8
Dao sam im 6ml JJ Bloom na 1.5L vode i zalio sam 6 bilja sa njime. stanje za sad isto.
 
26.11.2015
25
338
48
40
pozdrav
zanima me vase misljenje za ovu malu (original skunk)
zivi u saksiji 35litata iznad nje 600w sunmaster super hps de luxe
,stavio sam 30litara frutabele zute
jednom secena i zalio sam je pre 7 dana sa zelenom plantelom
temperatura od 23-30 i vlaga 40%-60% kad se upali svetlo padne i do 30%
stavljena je u zemlju 11.12.2016.
 

Prilozi

  • Untitled1.png
    Untitled1.png
    578,8 KB · Pregleda: 24

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ja vidim ovu veliku sliku :) Biljka ne izgleda loše samo ti piči dalje bez brige ! :thumb: A kada ces imati problema s biljkom evo imas tu ljude da pitas samo onda napisi sve informacije tj odgovori na ona pitanja u prvom postu i to je to.. Pozdrav i opusteno
edit..i polako s gnojivom do cvjetanja florabela je dobra zemlja..nemoj si palit biljku sa plantelom
 
26.11.2015
25
338
48
40
ima malo sprzene listove a koliko sam se obrazovao u fazonu je toplotni stres
plantelom sam je zalio posle rezidbe cisto jer ima u njoj sastojke protiv stresa
 
24.08.2013
16
7
3
Pozz.Hitno mi treba pomoć,imam box 400w hps 3 biljoze(Amnesia h.,O.G. kush i AK) unutra,prije 1tj. prebačene na 12/12 i sve bilo super dok na ak-u nisam primjetio bijele točkice,brijem da su spidermites-i al imo sam problema s njima u outdooru i uzorak baš i nije isti al ajde i nađem ja doma plantelin bio insekticid na bazi uljane repice,napravim emulziju prema uputama i pošpricam AK,malo mi pobjeglo i na amnesiu,otresem ih dobro da ih svijetlo ne spali dok voda ne ispari i ko za vraga danas na vrhovima nađem lagano smeđe mrlje e sad ne znam jel će se oporavit ako ih samo ostavim tako il da ih isperem pod tušem il šta da radim,pomagajte ljudi u depri sam ne znam šta da radim nisam se susreo s tim još.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
Ostavi tako kako je, drugi put ne sprrcaj dok je svjetlo i ponovi spricanje za 4-5 dana. Sretno
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Pozdrav ljudi. Imam jednu situcaiju za koju trebam savjet od iskusnijih. Na jednoj C99 curi mi se desio to da su se dvije grane "spljoštile", tj proširilie i stanjile (vidljivo na slikama na linku na kraju posta). Uglavnom kažu da je to genetski.
Budovi na te dvije grane izgledaju prebolesno debelo već sad u 2. tjednu na 12/12 ali moje pitanje je da li su ti budovi uopće kvalitetni? Imam osjećaj da bacaju puno listova i zanima me isplativost tih budova na kraju cvjetanja. Već sad su tako debeli vrhovi na tim granama da se bojim plijesni kasnije, a negdje sam pročitao da ljudi režu te grane da ne kradu energiju ostalim vrhovima. Ugl mišljenja su podjeljena u vezi toga rezati te grane ili ne. Ne bih htio priuštiti stres u 3. tjednu cvjetanja.

LINK NA SLIKE


HValaaaa!!
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
energiju ostalim vrhovima.
To je trening naziva lolipop gdje se sve usmjerava u gornje izdanke.Neki ga rade na kraju vegetacije,neki u drugom tjednu cvijetanja,neki na kraju strecha.Uglavnom tvoje biljke-a su ok,a nebi se zamarao oko tog cvijetica vec samo pustio da da svoje..Imao sam pretprosli grow biljku koja je bacala puno lisca sa vrhova,bila je ogromna ali prozracna(dim super)sto je ne volim..Ali ti takav problem nemas sa obzirom na slike
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
stavi sliku na forum da ne otvaram imgur.kroz pricu sam te shvatio da imas flat stem meni osobno se svida ta genetska deformacija ruzno izgledaju hedovi ali bude mnogo na njoj, nisam jos pusio takav pa ti ne mogu rec nista za kvalitetu ali ima par korisnika sto su imali flat stem ako je to u tebe
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Znam što je lollipop i zašto se radi, konkreteno me zanima za te dvije zadebljale grane i njihove topove. Inače, ta pojava se zove "Fasciation" i inače se dešava u prirodi, ako koga zanima.
Našao sam par postova gdje se ljudima javio bud root u takvim debelim hedovima pa me čisto zanima vaše mišljenje da li da ih ostavim ili da te dvije grane odrežem sad dok je još koliko toliko vrijeme.
Kod mene je relativno suho pa mislim da ne bi smio imati takvih problema, a bit će zanimljivo vidjeti ih kako će se razvijati tokom cvijetanja. Jedino, bilo bi mi žao da se pokvari na bilo koji način biljka jer mi je jedina c99.