Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.05.2014
79
25
8
Tako nekako i je oko 6,5-7 max ... stavim 15ak kapi limunske kiseline (kupovne) na cca 3 litre vode i pričekam još 15-20 min da malo klor ispari :)

Hvala na lijepim željama :)

Ako odgovaras na post iznad ,onda nema potrebe citirati ! lp OC
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
@Corleonev Evo sada cu to da uradim i + ovo sto mi je @grouchy isto rekao. A to se zove univerzalno gnojivo i ja sam toga nasuo pun čep na oko npr pola case vode, tamo pise pun čep na 0,75ml i ja reko haj i tu sam se sigurno zajebo, sigurno sam puno stavio. E nebi ti znao reci kolko ima litara saksija moguce 2-3 litra. Nahranit cu je ako ne bude krenula rasti.. al budem kupio novo gnojivo probat cu trazit to plantela list ili cvijet, zab sam tacan naziv jel cvijet ili list za rast... ako bude da se kupi ovdje kod mene. Pokusat cu da nabavim sto prije tu sijalicu pa budem je stavio, a dotad fatat cu sunca :( @Lazarus Led Stara je sigurno jedno 12-13 dana od kad je proklijala :( A ne znam sta znaci kotiledon? Nadam se bro da ce krenuti rasti :gled:
HVALA svima na pomoci.. super ste <3
Kotiledoni su ti ti prvi mali obli listovi. Biljka sporije napreduje zbog vremena, a izdužije se i dijelom sporije razvija zbog nedostatka svjetlosti. Nema potreba hraniti tako malu biljku. Imaš svu potrebnu hranu u zemlji za početak. Možeš samo napraviti grešku i tako malu biljku uništiti. Ja ne znam zašto ljudi misle ako pregnoje da će biljka turbo krenuti?:whato:: Hraniš je kada je presadiš. I to ne odmah nego poslije nekog vremena. Normalno je da se u tim uslovima biljka tako ponaša. Srpljenje, strpljenje, strpljenje...
 
15.04.2017
364
1.060
143
Kotiledoni su ti ti prvi mali obli listovi. Biljka sporije napreduje zbog vremena, a izdužije se i dijelom sporije razvija zbog nedostatka svjetlosti. Nema potreba hraniti tako malu biljku. Imaš svu potrebnu hranu u zemlji za početak. Možeš samo napraviti grešku i tako malu biljku uništiti. Ja ne znam zašto ljudi misle ako pregnoje da će biljka turbo krenuti?:whato:: Hraniš je kada je presadiš. I to ne odmah nego poslije nekog vremena. Normalno je da se u tim uslovima biljka tako ponaša. Srpljenje, strpljenje, strpljenje...

Hvala brale... sinoc sam je zalio sa pola litra vode i dodo jos malo zemlje u saksiju i jos malo zalio po toj novoj zemlji al vrlo malo i tako sam je ostavio da stoji. Kupit cu ovih dana cfl sijalicu i stavit cu u lampu ovu sto imam i tako cu je drzat pod svijetlom.. dok se opet ne vrati sunce. Kad se sunce vrati stavim je na sunce. Nadam se da ce krenuti rasti. Jbg da imam novu sjemenku opet bi posadio al nemam :( Kupit cu ovu cfl od 120 wati ili cu traziti cfl sa npr 10000 lumena. Sta preporucujes?
 
12.09.2013
1
0
1
Pozdrav svima nov sam ovde, prelistao sam dosta foruma ali nikako ne mogu da udjem u mentorski kutak, a potreban mi je mentor. Hteo bi u outdoru da odradim 1-3 Amnesia Haze automatika, i mozda jos jednu regularnu bijku koja bi imala slican rad kao amnezia ali da ne cveta toliko dugo jer nije meni dugo da cekam nego se bojim mrazeva i hladnog vremena u oktobru.
 
08.11.2016
77
76
18
30
Pozdrav. Ma samo me zanima jel uredu da korijen ovako viso iz teglice kroz rupe. ? :) :) ili je mozda moram presaditi. Makar je velika tegla.
 

Prilozi

  • IMAG1589.jpg
    IMAG1589.jpg
    150,8 KB · Pregleda: 45
10.11.2014
168
193
43
Sory ako pitam di nije misto al ne radi mi forum . Znaci ,muci me moja hps-ica 250 w .(skinuta s rasvjete) kupio bih novu a ovu stavija u rezervu jer je neka vtna od ztc-a . Koju kupiti , sta pitati ,dali su sve natrijske iste ... hvala na odgovoru .
.
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Nisu sve iste, neke su za grow neke industrijske. Neke vise lumena neke manje.. Pogledaj na netu grow lights hps pa vidi koje kompanije ih prave, pa pogledaj po radnjama u kraju. Uglavnom su jeftinije u radnjama nego po netu.
 
15.04.2017
364
1.060
143
Kupi od 60w cfl, bice dovoljno dok ne prodje ova frka s vremenom :) nemoj dzaba pare bacat na nesto skuplje. I onako je out u pitanju, jel

Da out.. tj na balkonu koje je u staklima i jako dobro prima sunce. Al ovih dana eo sinoc je npr pao snijeg lol :O I dok je snijega ne mogu je drzat na balkonu zima a i nema sunca.. pa cim prodje ovih dana opet sunce ide na balkon. Hvala gledat cu onda da kupim tu cfl 60 wati... Neku noc sam je zalio sa pola litra vode.. ne znam dal opet veceras da je zalijem sa istom kolicinom ili da je ne zaljevam. Zemlja je i dalje vlažna.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Hvala brale... sinoc sam je zalio sa pola litra vode i dodo jos malo zemlje u saksiju i jos malo zalio po toj novoj zemlji al vrlo malo i tako sam je ostavio da stoji. Kupit cu ovih dana cfl sijalicu i stavit cu u lampu ovu sto imam i tako cu je drzat pod svijetlom.. dok se opet ne vrati sunce. Kad se sunce vrati stavim je na sunce. Nadam se da ce krenuti rasti. Jbg da imam novu sjemenku opet bi posadio al nemam :( Kupit cu ovu cfl od 120 wati ili cu traziti cfl sa npr 10000 lumena. Sta preporucujes?
Možeš uzeti i 3 osramove cfl sijalice od 20/23 W. Dvije Daylight ili Cool Daylight ne mogu se sjetiti, uglavnom imaju oznaku 965 i 1 Warm White 827.;)