Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.09.2016
40
7
8
55
Malo sam presušio par budova, ostavio sam ih 14 dana na propuhu, jučer sam ih stavio u teglu i higrometar pokazuje 44% vlage
Jel sada curanje nema smisla? i da li da stavim u teglu koru jabuke ili list kupusa ili ni to nema smisla :)
Nisam probao pušiti, nisam pušio 20 godina, ali mi se čini ok, miris je super, nema miris sijena nego nešto skroz drugačije
 
10.11.2014
168
193
43
Nisu sve iste, neke su za grow neke industrijske. Neke vise lumena neke manje.. Pogledaj na netu grow lights hps pa vidi koje kompanije ih prave, pa pogledaj po radnjama u kraju. Uglavnom su jeftinije u radnjama nego po netu.
Ma gleda sam vise manje sve i googla . Mogu kupit bilo koju samo me interesira jel isti vrag ova tež ili one u grow shopu . Kako se zovu sylvana ili tako nesto . Gugla sam malo i sve je to 2000 k 27-32000 lumena . Zato i pitam ako netko ima koji savjet . Npr. Uzmi duo spektar i super je ili isti vrag sve su tu li la .
 
26.05.2014
79
25
8
Dakle da se nadovežema na svoj post od prije par dana gdje imam problem s rastom biljke gdje je i nakon 20 dana starosti biljka i dalje na 4-5 cm visine, tj. kao mali bonsai...

Jučer sam konačno krenuo prekinuti tu agoniju i išao sam izvaditi biljke koja očito samo vegetiraju i imao sam što i vidjeti. Dakle, proklijale su u kokosovim peletima (slike kako izgledaju peleti za one koji ne znaju u prilogu) i korijen nije mogao probiti pelet i bio je u zemlji svega 3-4 cm.

Nakon ovoga stavljam nove sjemenke na klijanje po svojoj staroj poznatoj recepturi (u vlažne maramice na toplo i mračno mjesto) i nakon proklijavanja direktno u posudu od 18 l gdje će provesti svoj kompletan životni vijek.

Ima li još netko slična iskustva (i ona bolja od mojeg naravno) sa tim peletima? :)
 

Prilozi

  • jiffy-7-in-3-steps-3.jpg
    jiffy-7-in-3-steps-3.jpg
    106,6 KB · Pregleda: 41
  • peat_pellets.jpg
    peat_pellets.jpg
    56,8 KB · Pregleda: 35
26.05.2014
79
25
8
kako mislis nije mogao probiti ??
prodje korijen kroz to bez problema !!

Kod mene 2 od 3 biljke nije "probilo" da korjenje izađe van okvira peleta ako me razumiješ. Dakle ostalo je maaalo u granicama peleta (pelet je posađen direktno u zemlju u tegli).

Treća je uspjela izaći van granica ali jaaaako malo, tipa njezin korijen ima 2 mala korjenčića dugačka svega 6-7 cm. Užas...
 
10.11.2014
168
193
43
Normalno da nisi nasao da netko posadi biljku i nema ga 20 dana. Ja ne vidim nacin da to prezivi
Kreni ponovo kad se vratis.
Nisam izdrzao i sve sam izokrenija da odem do boxa . Lipo rastu napravija sam lagano navodnjavanje (2lit. Za 6 dana a u pon. cu stavit nove slike u dnevnik pa bi te molija za savjet u vezi treninga .
Gleda sam malo svoje stare objave iz proslog grova i nasmija se . Ako se sicas onog ventilatora od golfa . Hvala unaprid .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Kod mene 2 od 3 biljke nije "probilo" da korjenje izađe van okvira peleta ako me razumiješ. Dakle ostalo je maaalo u granicama peleta (pelet je posađen direktno u zemlju u tegli).

Treća je uspjela izaći van granica ali jaaaako malo, tipa njezin korijen ima 2 mala korjenčića dugačka svega 6-7 cm. Užas...
Nesta drugo nije u redu .
U tim jiffi pizdarijama ja uzgajam kada radim sa klonovima.Nikada nisam imao problema sa tim.
Korijen se provuce kroz tu tkaninu u koju je umotan jiffi (kokos) jednostavno to i ne primjeti.
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Možda te zakačila neka stara zaliha pa su ostale tvrde/suhe, nemam iskustva s njima al' sam čuo da ih treba održavat vlažnima (što predpostavljam OC-u nije predstavljalo problem jer se klonovi u startu drže u vlažnom okruženju)
A šta će ti uopće to?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
neeeeeeeeeeee, bice za dve buxne :D

dscf5954-jpg.32479
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Poremećena je,dal genetski ili ne,ja to neznam :oops:,takva je bila i u boxu 2 tjedna,takva je i vani tjedan dana... Bilo bi interesantno imati sortu koju možeš sakriti među jagode :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nadam se da je neki genetski poremecaj, povuklo nesto od pre 10k godina; kakve su ostale iz istog paketa semenki?
imao sam takve tri biljke, onde gore na slici se vide dve, treca nije u kadru. bile takve nikakve al sam ih na kraju izgurao da daju sta mogu.
ustvari ne nadam se, grampi sam, koje smo bre srece da nas to zadesi, mislim koji je, ne promil, nego... hmmmm, sta je sledece? :D
% ‰ ... pa?
moje su bile white diesel haze