Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.11.2013
8
1
3
Imam ja drugi tajmer,nego trebale su danas bit od 14.00 do 18.00 u mraku i nisu a to sam skuzio prije sat vremena i dali da sada ugasim na 4 sata i postavim drugi tajmer? Ili da ih ostavim na 24/0 do kraja automatici su
 
24.04.2015
4
0
3
47
Interesuje me ako neko može da mi pomogne i da mi kaže na kojoj visini treba da bude lampa od vrha biljke u fazi vegetacije , imaju nedelju dana i visoke su 15 cm , lampa je od 600w hps ?
 
05.07.2015
25
13
3
41
zbunjen sam pomagajte. imam 4 biljke u boksu
stare su 45 dana, pod mh 600w na rezimu 18/6
jedna od njih je pocela da pusta one iglice kao da cveta. kako je to moguce????
inace normalne fem semenke, nisu auto
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Biljka nakon nekog vremena pokaže spol, izbaci po koju pistilu (preflower), i nastavi s rastom dok se je ne prebaci na cvijetanje. Osim ako nisi greškom dobio neku sjemenku autosa, i to se događa.
A i slika bi dobro došla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
A i mislim da ti je vrijeme da ih prebacis pod hps umjesto mh osim ako ne planiras extra dugu vegu pa nek idu na cvjetanje!
 
03.07.2017
69
16
8
28
Pozz ekipa ... e ovako uzgojio sam uboxu 5 autosa kvalitetnijih skupljih i dobio sam toga poprilicno oubo id tig 5 ...sve sam radio po uputama ali,nisam zadovoljan dejstvom ..znaci samo malo smijeh i treci dan isto kao da pusim cigarete pa me zanima sta sam tako mogao primasiti da
su tako slaba dejstva a trebala bi i po iskustvima i po deklaraciji biti vrhunska
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Poz ekipa Vutraši trebam pomoč oko izbora gnojiva.
trenutno mi u košarici stoje pa pomagajte kaj da kupim
AN Nirvana
AN Big Bud
AN Bud Candy
AN pH perfect Sensi Grow A+B
AN pH perfect Sensi Bloom A+B
Odradil sam 2 growa sa Biobizz-om pa bi probal nekaj drugo .
Ako neko koristi ovo od AN ili slično nek da neki savjet ,dal da nekaj makne od toga ili dodam nešt bolje .
Dvoumim dal da uzmem ph perfect Grow, Micro, Bloom ili ovu A+B kombinaciju !!
Hvala :vutra:
 

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Za G,M,B sam siguran da su ok, a za tajA+B nisam siguran, a imam i diverziju jer je radnik bio preuporan da kupim to, sa onim njihovim zahvalices mi se posle... a sto se tice ovih suplemenata, zavisi koliko para imas, al svi u kombinaciji po malo...brrr ozbiljna prica...
 
05.07.2015
25
13
3
41
ljudi, da li bi neko mogao da me uputi na neki link sa informacijama o lolipopingu, ili jos bolje, u kratkim crtama. kad i koliko. par sati vrsljam po raznim temama, ali nikako da naidjem na nesto vise konkretnih informacija
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Trebao si malo bolje proštudirati dnevnike uu...u većini njih je rađen loli :bocni::
Ja ga radim u dva navrata...prvo otprilike pred kraj vege kad biljka dobije lijepo razgranatu formu,tad šišam lišće donje trećine biljke (nekad i više) i grane za koje procjenim da nemaju potencijala i drugi put još malo pošišam na početku cvijetanja jer u međuvremenu izraste još novih grana tamo gdje ih ne želim :zvizd: ...Svaka biljka je priča za sebe,za neke stvari ćeš jednostavno morati u nedostatku iskustva vjerovati svom osjećaju smileys-thinking-580548.gif :gled:
 
18.01.2018
3
0
1
28
Pomoc!!!

Posadio sam sjeme koje sam dobio od kolege u obicnu plasticnu casu sve je bilo ok do jucer kada sam je posadio u teglicu. Posadio sam ju tako da sam skoro cijelu stabljiku prekrio zemljom, a listove i jedan dio stabljike vire, zamtim se je zalio, danas kada sem se probudio sva se savila. Vidio sam da se to dogodi kada ju poljevaju sa previse vode. Jako sam pazio da se to ne dogodi,

Zanima me je da ju sada tako ostavim i da ju par dana ne poljeva ili nesta drugo da probam? Preporuke?
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Trebao si malo bolje proštudirati dnevnike
Ja razumijem momka... ako ti treba neka brzinska informacija, sigurno je da ne mozes citati 50+ strana i na kraju ne pronadjes ono sto ti treba.
To ako citas jedan dnevnik. A na vutri ih ima gomila. Pa sad racunaj. Mnogi dnevnici su tako nepregledni (znam jer ih citam od uclanjenja na forum) da nije tako lako doci do odredjene informacije.
Pretragom foruma ne izbacuje relevantne teme (sto je problem vecine foruma) tako da ovi novi clanovi mogu samo da se pogube.
 
Poslednja izmena: