Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
258
1.153
143
Planiram jos jedno spricanje za 8 dana armadom a neem cu kasnije kao preventivu , jer su mi biljke nazalost u losem stanju od spajdera pa mora hemija da reaguje ozbiljno.
Cenim da sam ih pobio armadom ali ne znam zasto su se odjednom pojavile mrlje i kao da neki listovi naglo propadaju??
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ekipa nemojte zamjerit no mislim da ste u krivu kaj se ventilacije tiče.

Ventilator koji izvlaci vazduh iz box-a jel treba da bude ukljucen i danji i nocu ili samo danju?!?!?

Ventilacija za izvlačenje zraka iz boxa, mora tj. bilo bi poželjno da radi 24/7. Ova ventilacija unutar boxa ( za simuliranje vjetra) nemora bit ukljucena dok svjetla nema.
Ili ako nisi u mogućnosti držati non stop upaljenu turbinu spoji ju na timer. Neka se pali svaka tri sata na 15 min da napravi izmjenu.
Uglavnom, izmjena zraka u boxu mora postojati. Tako da nikako ne preporučam gašenje turbine.


da li mogu da vratim na 18/6
Ako su zaista autosi, naravno.



 

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Zelenko 63 ....kod automatika jel se isto 19 dan sisaju listovi ili ne...video sam mnogi sisaju 19 dan i zbog xega bas 19...?..hvala
 
20.07.2017
87
84
18
37
Pozz ljudi, jedno pitanje samo,
Veceras krecem sa rezimom svetla 12/12, a sutra bi trebao da zalijem i nahranim biljku, do sada sam gnojio sa plantelom list, da li sutra odmah da krenem sa plantelom cvet?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kobrovan96
20.07.2017
87
84
18
37
Nismo se razumeli :D , ne idem gnojenje za gnojenjem, prosli put je dobila samo vodu, a pre toga sam je nahranio sa plantelom list, sutra je zalivam pa pitam da li da krenem odma sa plantelom cvet zbog rezima svetla 12/12 ili da joj dam jos jednom plantelu list, biljka je gladna (donji listovi su krenuli malo da zute)