Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Imam situaciju u boxu, 4 biljke (LSD, Crirical, Libery haze i Strawberry Lemonade, i sve su lagano pri kraju (Critical bi trebao ici dolje 26.06, LIbery 01.07., Straw 07.07. i LSD 10.07. a to sam racunao od kad je koja biljka krenula u cvat i koliko Barney definira cvjetanje pojedinog straina.
Problem je sto je u boxu počelo biti poprilično vruće, a nemam mogućnost spustanja teperature. Naredna dva dana ce vanjska tem biti ok, ali od srijede opet krecu vrućine i naravno tempe oko 33 u boxu.

Problem je sto su straw i libery ok, a crirical i LSD su malo fasovale. Ok, crirical ide dolje za par dana, ali brine me lsd, ostaviti ga do 10.7. ili ga skidati prije?

Strawberry i Liberty:
Pogledajte prilog 283014

I onda odmah do njih:
LSD i Critical
Pogledajte prilog 283015

Hvala unaprijed
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Onego dal je moguce da piju ovako cesto????

Naravno da je moguce (zavisi koliko vode si dao)...kod mene su kante od 30 l i svaki treci dan dobivaju 6-7 l vode

edit
Ako je Booster od Hesija.
Full doza na samom pocetku cvjetanja i onda tek u 4. tjednu cvjetanja .Zajedno sa F+..Do tada samo bloom,Power Z...Super V
 
Poslednja izmena:

Veštac

Aktivan Član
27.05.2019
142
130
43
47
Pretpostavljam da imas plasticne potove, ja imam platnene - nezgodno je da se zaliva - prolazi voda sa bocnih strana - doduse daje kiseonik korenu sa bocnih strana. Sa plasticnom nema tih problema - sipas i nista ne curi sa strane(ne mozes da pogresis) ali nema kiseonika sa strane za koren - sad sta je bolje od ta 2 :( Moje popiju po 1.5L vode svaka - dakle 3L ukupno - mozda ne znam da zalivam kako treba(zalijem dok ne pocne da prolazi voda na dnu i zalivam plasticnom casom da bih uniformno zalio povrsinu) :(

Da, Hesi Boost - dao sam 2x zaredom full dozu Hesi Boost-a. Vidim sad da tablica kaze drugacije.

HRSoil1.jpg
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Nisu losi smart potovi za razvijanje bocnog korena, koristio sam ih nekoliko puta, samo smara to zalivanje mora sve polako...tipa za 6 biljki mi treba 1h da se lepo zalije...ovako u plasticni pot samo izvrnem balon od 6l i gotovo :D

p.s. root pro-line ide 20ml na 10l nije lepo napisano na tablici :zvizd:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
treba da smanjim broj listova da svetlost prodre ispod?
Mozes ali za to treba određeno iskustvo. Ima period kad se to radi i koji listovi se skidaju, nije sve crno bjelo kad ue skidanje listova u pitanju mada se neki nece slozit, postoji termin za taj trening i zove se "defoliacija", koju kod automata ne radis.. https://www.vutra.org/threads/defoliation.17955/
Ps. Jel ti mislis kemijom prskat ovu biljku u cvatu ili? Pogubio sam se.
@Veštac frend, ti si ovu temu pretvorio u svoj osobni dnevnik, ovo je tema za probleme tokom uzgoja, a ne savjeti tokom uzgoja.. Nezz dal imas mentora i dnevnik ako nemas toplo ti preporucam nesto od to dvoje.. Bit ce ti lakse, a neces spamat ostale teme. Sretno
Edit
, Hesi Boost - dao sam 2x zaredom full dozu
nisi pogrjesio, biljke vole hesiev boost, ja ga dajem uvjek duple doze, nekad i troduple, odnosno duplu u korjen i dozu normnu folijarno
 
Poslednja izmena od urednika:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Dobro ..to su uobicajena pitanja.Mislim da ovo najvise i citaju,pa nije problem odgovoriti na par uzastopnih,ako cemo na taj nacin rasteretiti mentore.
Evo Vestac..tu se kriju mentori,pa navali :)

edit
al nemoj sada rokati sve mentore..jednog si izaberi:)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ja sam Actaru stavljao od oka..kontam da nisam bio tocan,pa eto..ispada da nece skoditi,ali mislim da nema potrebe za duplom dozom..eventualno ponoviti u vise navrata ako na deklaraciji ne pise drugacije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Imam situaciju u boxu, 4 biljke (LSD, Crirical, Libery haze i Strawberry Lemonade, i sve su lagano pri kraju (Critical bi trebao ici dolje 26.06, LIbery 01.07., Straw 07.07. i LSD 10.07. a to sam racunao od kad je koja biljka krenula u cvat i koliko Barney definira cvjetanje pojedinog straina.
Problem je sto je u boxu počelo biti poprilično vruće, a nemam mogućnost spustanja teperature. Naredna dva dana ce vanjska tem biti ok, ali od srijede opet krecu vrućine i naravno tempe oko 33 u boxu.

Problem je sto su straw i libery ok, a crirical i LSD su malo fasovale. Ok, crirical ide dolje za par dana, ali brine me lsd, ostaviti ga do 10.7. ili ga skidati prije?

Strawberry i Liberty:
Pogledajte prilog 283014

I onda odmah do njih:
LSD i Critical
Pogledajte prilog 283015

Hvala unaprijed


Moze netko pomoc?