Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.05.2014
37
57
18
Split
Pozdrav groweri, bilje mi jedu iznutra nametnici koji ulaze u njih ispod zemlje nemam sliku trenutno jedna bilja mi je propala druga je na putu pomagajte molim vas nece mi ostati nista..... Izgledaju ko nekakvi crvici, hvala unaprijed
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
@Badi prati jel ti se vraća ono bjelo, meni je ono bilo po biljci, uklanjao sam, špricao insekticidom ali nista ih nije zaustavilo vec mozda samo usporilo, na kraju mi se biljka osušila iz neutvrđenih razloga, počela stabljika odumirat.. Kad je bilo najzaraženije iz onog bjelog su iskakale neke male sitne mušice, a non stop sam viđao nešto poput bjele leptirice, poslje je dole pri dnu stabljike bilo najjače zaraženo pa pogledaj i tamo oko korjena..
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Pratim ;)...vraća se gad, tri ili četiri puta sam ih već skidao...nije gada lako niti skinuti jer je brz i skače kao skakavac, čim se približiš on se brzo premjesti s druge strane stabljike, probao sam se polako približiti pa ga brzo smaknuti ali onda đubre skoči dole negdje smiley9934
...biljke su ok za sada, hvala
Tem@ :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Hej, pozdrav, nema rupa na teglama, kupiti ću sutra poslijepodne nove table i kvalitetnu zemlju, samo razmišljam, netreba mi 25L za te (Još male biljke, a cisto sumnjam da ću sve potrošiti makar i velike budu. Ali izgleda da je ova zemlja za k. Tako da ću svejedno uzet. Kod presađivanja, da korijen j potpunosti čistim od ove zemlje ili da ostavim i šaku ove zemlje uz korijen te je tako stavim u novu drugačiju zemlju?

zamisli da ti je noga nakvashena u carapama :D:D trunula bi i dobio bi gangrenu :D ne daj boze. obavezno teglu izbusi najdebljim borerom koji imas moze i 12mm .. fino to razbushi i nemas brige,ali bitno da sam provalio gdje stekas :) :D zivio i sretno
 
Poslednja izmena od urednika:

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Evo nije bas problem vise opazanje ne znam da li da se zalim , stigle mi menke buduci da znam kako izgleda ocekivao sam da se bar da prepoznati
da bude braonkasto crno seme sa sarama , kao sto je jedno koje sam stavio pored ovih , veliko seme je obicne velicine , naspram domacice , neko bi ga mozda i odstranio, ali ovde je najbolje , u pitanju je White widow auto , a ove druge 3 manje su Blueberry auto , totalno jadno izgledaju , za ne prepoznati .
Dal da se zalim
 

Prilozi

  • Menke-1.jpg
    Menke-1.jpg
    211,6 KB · Pregleda: 37
  • Menke-2.jpg
    Menke-2.jpg
    40 KB · Pregleda: 37

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Da vidis samo kakve su meni proklijavale...Bele, nikakve, stoje po 3 godine u frizideru...i na kraju baci klicu bolju od svezih.Tako da nema to puno veze sa izgledom...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg and dedskin

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da, tako to krece, poloze jaja, pa kad krenu da se izlezu krece i budj, mada mi nekako rano?
ali ako je vlazno i ima dosta kise, kao ove sezone trenutno, to je to.
skidaj to pazljivo, da ne ostetis ceo hed.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DoomDublin and Badi

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
sta? hahah, budj nema jaja buraz ima klice , spore sto kazu , one su svuda ne trebaju im jaja, jaja imaju larve
Neko ti od podstanara dosao nema tu budji , muve ne bi me cudilo jer oni spajderi idu pod list
A i ppremalo je to za budj. Kontam da treba oprati , neko tusiranje da se to skine al generalno nece to njoj da skodi , a blizu je sad i da uzme da je jede nece stici da pojede . Chill
Mine 2 sprouted , ono jadi i bede od automatika , ladno sprouted
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Bio sam da nahranim bilje sa plantelom 3x doza i kako sam zalio posle nekih 15 min poceo je pljusak i evo kisa cak i dalje pada, dal sam dzabe zalio sa plantelom ili ne?
A drugo pitanje, na jedno mesto sam video odfikaren vrh i jedva se drzao, a na tom mestu je bio braonkaste boje? Jel je to skakavac ili crvic? Znam da slika govori najvise ali nemam sliku