Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jok covek, nije budj neg cini mi se neki insekt, medvedji cvrcak il tako nesto, mozda i bela leptirasta vas, krvava vas... bem ga :) imas ovde nesto malo o tome:
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
@Stanaccc pa za ViparSpectru nemam primedbe , radi bolje nego sam mislio da ce , ali nisam neki sto se ne razume u elektroniku , pa da se izlozim u viparspectra jedino , sve je to isto ,
samo da je bar 100-200W pravih
A hesi i ostalo ne kazem da je lose ,ali je ralno za hidro setap , ja sam za ceo grow dao 5 soma , za humus , vec ima gnojivo unutra , a i imam zecije gnojivo i NPK i ostalo sve za male pare , sa Hesijem bi ih verovatno spalio ili stanovo
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
ali je ralno za hidro setap
nije
za humus , vec ima gnojivo unutra
svaka zemlja je gnojivo sama po sebi i uglavnom imaju dodano npk mineralno gnojivo.
a i imam zecije gnojivo i NPK
imas npk? pa hesi je npk i AN ph perfect je isto npk. npk je kratica za elemente sastava gnojiva ili zemlje.

pricas gluposti. nitko u indooru ne koristi zecja govna ni humus nit je hesi samo za hidro.
da je bolje onda bi svi to koristili...a ovako vecina nas koristi brendirana gnojiva. jer funkcioniraju i imas potpunu kontrolu nad growom.
prije ces sa humusom i zecjim govnom spalit sve ili ce grow bit upitan nego sa pravom zemljom i brendiranim gnojivom.
...tako da sa razlogom nitko ne koristi humus i zecje gnojivo.
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
@Stanaccc pa za ViparSpectru nemam primedbe , radi bolje nego sam mislio da ce , ali nisam neki sto se ne razume u elektroniku , pa da se izlozim u viparspectra jedino , sve je to isto ,
samo da je bar 100-200W pravih
A hesi i ostalo ne kazem da je lose ,ali je ralno za hidro setap , ja sam za ceo grow dao 5 soma , za humus , vec ima gnojivo unutra , a i imam zecije gnojivo i NPK i ostalo sve za male pare , sa Hesijem bi ih verovatno spalio ili stanovo
Ma sve 5! Ja sam dao primjer. Svaki ima svoj gušt!
Nisam tebi ništa prebacivao, jer za tu cijenu i dobro si uzeo. :thumb:
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
@Stipe ja cenim da svako ima svoje misljenje , jer nacina ima koliko ima growera , i to uopste ne osporavam ,ali ocu da probam organsko

Ko ne zeli zeciji izmet ,moze riblji ili neki treci, , sve je to isto . Ko zeli skupe sintetike koja je ralno za hidro nema problema . Ja kad vidim kako ova obicna sinstetika radi ova sto svi ratari koriste onda cu da se opredelim , za sad sam imao troskove a nisam siguran da ce sve proci , moze da padne grow sad pa sad . A tu bocicu skupe sintetike nemam na sta da koristim , ovu jeftinu imam treba mi i ovako za bstu pa usput sve radim . Sve cemo da vidimo .
Kontam da se moji stavovi nekima i ne svidjaju , to je ok
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ko ima zeceve nema sta da izgubi :) samo ovo ne spada u probleme pa da se na dalje drzimo ove teme a o djubrivima ima gde da se pise

RQS blog:
"RABBIT MANURE - Rabbit manure is an excellent option for growers who need nutrients fast. Rabbit manure does not need to undergo hot composting and can be added directly to the topsoil to provide nutrients to cannabis plants. Rabbit manure is absolutely loaded with nutrients and contains large quantities of nitrogen, phosphorus, and potassium, along with calcium, magnesium, and zinc."

Paradise seeds info:
"Rabbit Poop - The benefits of well rotted horse and chicken manure are well known to cannabis growers. However, rabbit poop is often overlooked. It‘s a ‘cold’ manure, so it doesn’t have to be aged before you put it on (or mix it into) the soil, and it can also be made into a tea. The benefits of this super cannabis fertilizer are that rabbit poop is rich in nitrogen and phosphorous and provides a slow releasing fertilizer for your plants.
Method: 1) Buy a rabbit. 2) Make friends with someone who has a rabbit. 3) Find out where the rabbits hang out and scoop up what they leave behind!
Remember, mankind has been growing this plant since the dawn of time and it is only very recently that nutrients appeared in a bottle with a fancy label. Growing organic is about working with what nature has to offer and just because it doesn’t have an Amazon review it doesn’t mean it isn’t less effective!"
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Napiši koji je strain i koliko do kraja?
Zemlju i čime si ju hranio u cvatu. Tako češ prije dobit odgovor!
Ako joj je 2 tjedna do kraja, onda je normalno da vuče hranjiva iz lista.
Ako ima još 5,6 tjedana, onda je nedostatak hrane ili ph block!
Čime si ju hranio i koliko?
Zadnja 2,3 tjedna, svjetlo moraš odmaknut od biljaka, pošto uzgajaš pod Ledom!
@RollingStone - to je to, majstore! Zadnja 2,3 tjedna se daje čista voda, pa biljka vuče hranjiva iz sebe!
Prije berbe, neka se zemlja dobro osuši i milina :thumb:
 
Poslednja izmena:

RollingStone

Aktivan Član
30.08.2016
140
425
63
Dvije biljke, Sour Diesel strain, mainlining metod treninga. 9 Sedmica od kako je prebačena na 12/12. Nadam se još jednoj sedmici do harvesta, tj. Čekam bar da se pojave smeđi trihomi. Dohranjivao sa Plantella Cvet svako drugo zalijevalje sa 90% preporučenog omjera, zemlja je Plantella Ideal, voda je kišnica sa regulisanim pH u opsegu od 6.3 pa do 7.
Led ne može više gore... Ovaj sativa dominant hibrid se izdužio baš
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Stanaccc

RollingStone

Aktivan Član
30.08.2016
140
425
63
Ne stavljam nikad punu preporučenu dozu od strane proizvođača... Imao sam nutrient burnove u prijašnjim uzgojima kada sam prelazio 80%. SD je poprilično gladan i svi preporučuju intenzivne dohrane, možda sam mogao ovlaš da podignem nutriente na desnoj biljci ali ne želim da riskiram da upropastim čitavu biljku kada sam ovoliko blizu kraja i da je otrujem nutrientima. Bitno mi je da neko iskusniji prepozna je li mogući veći problem od samog nedostatka nutrienta pred sami kraj.... Tipa buđi i sl....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Stanaccc

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Dobar dan forume!!
Moje pitanje glasi...jel je kasno za ove sorte automata..lani sam sadio auto tutankhamon prvog osmog pa je izdural..
Ovako u uzem krugu su :
Auto glueberry O.G. - D.P.
Red poison - Sweet seeds
Sweet mango ryder - W.o.s.
Sin tra bajo - Barneys farm
Auto blueberry - D.p.
I devil cream od sweet seeds
Meddutim mjesto u kojem imam automatike mogu biti svaki dan ako treba makar nema potrebe...kontrolirani je grow moze se reci tako...sad zanima me misljenje od neke iskusnjare ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc