Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Inače postoje kojekakvi preparati...ti bi deterdžentom špricao smiley9934...
Nemoj špricati s ničim sad u ovoj fazi, samo odstranjuj zaraženo kako su ti kolege rekle i kontroliraj da se ne širi dalje. Jer s čime god da sad našpricaš trebat će i vremena da se to ispere, a siguran sam da na kraju ne želiš pušiti kisele ili deterdžentne badove.:D
 
Poslednja izmena:

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
305
2.053
143
98
Jučer baš gledam imam li negdje buđi i trulog sav sretan nisam našao nigdje, i danas na glavnom hedu idem nešto povuci list kada ono samo ispao iz heda. Otvorim hed kad ono imam što za vidjeti, kuga, trulo i govana od gusjenice sto se posrala, mislim da je negdje bilo i sive plijesni.... Iskasapio jadan hed, naspricao alkoholom i sodom bikarbonom u nadi da se neće dalje širiti, ali čisto sumnjam. Mislim da ce morati uskoro dolje. Dobra skola za sl godinu neki pesticidi je pod must!
 

Prilozi

  • DSC_0865.JPG
    DSC_0865.JPG
    372,5 KB · Pregleda: 75
  • DSC_0870.JPG
    DSC_0870.JPG
    308,1 KB · Pregleda: 76

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
305
2.053
143
98
Skidaj odmah smeđe, nikakvo prskanje sada samo ih rukama koliko mozes, ja sam znao 10tak po danu sad ih skoro pa i nema vise bio sam uporan lol, ali eto dovoljna je i jedna da ti napravi truleži. Ne moras biti neki ekspert ako ti izgleda mrtvo, cepaj to....
 
Poslednja izmena:

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Ima li neko savet šta da radim u slučaju kada dobijem blizance? Iz jedne semenke izlazi dva seedlinga.
20190926_112930 - Copy.jpg
Po onome što sam našla na netu moguće je, i uglavnom će se desiti da će jedna biljka "nadjačati" drugu. Ali svakako ne bih želela da mi dve rastu paralelno u istoj saksiji, da im se zaplete koren i ostalo. Pa da li preporučujete da odmah jednu secnem, ili kako već da pristupim ovome?
 
07.07.2013
4
0
1
Pozz forumaši...e ovako jucer sam skinuo amneziu haze auto od rqs i dok sam trimo skuzim crni se nesto kao sjemenka. Prekopam malo po hedu kad stvarno je menka, i kad sam sve pregledo našo sam jedno 9-10 kom..e sad u početku growa kad sam iso radit super toping krivo sam odrezo, umjesto lista drugog kata ja sam skino sa prvog kata, jbga mrak bio pa sam sjebo, ma baksuz... Jel moguće da je tu doživila prevelik stres pa je zato imala i sjemenki, jer nikad u autofloweru nisam naišao na sjeme a sad 10 kom.
 
07.07.2013
4
0
1
Ko što kažeš nije ni bitno :)
e sad me muči jel menke bolje držati do idučeg outdoora hermetički zatvorene ili im je bolje na zraku ?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ima li neko savet šta da radim u slučaju kada dobijem blizance? Iz jedne semenke izlazi dva seedlinga.
Pogledajte prilog 298555
Po onome što sam našla na netu moguće je, i uglavnom će se desiti da će jedna biljka "nadjačati" drugu. Ali svakako ne bih želela da mi dve rastu paralelno u istoj saksiji, da im se zaplete koren i ostalo. Pa da li preporučujete da odmah jednu secnem, ili kako već da pristupim ovome?
Neznam jel' vec kasno,ako se nisu zapetljali korijeni...
Lagano cackalicom rasceprkas oko korijena,oprezno ih razdvoji i imas 2 biljke. :thumb:
 
02.09.2016
26
1
3
43
Pozdrav ekipa i isprike ako je vec netko pitao isto pitanje al evo vec neko vrijeme pokušavam pronaći isto ali bez srece.

Biljka je pod lampom u fazi cvijetanja evo sada nekih mjesec dana i sve je bilo ok u pocetku ali sam primjetio da su se listovi na samom vrhu biljke poćeli frkati.Nisam dodavao previše gnojiva za cvijetanje tako da jedino moze biti da je mozda lampa preblizu biljci ali sam pratio upute koje sam dobio u lampi gdje piše da razmak u fazi cvijetanja mora biti od 12-18 incha...

Radi se o led lampi mars hydro 600 w..

Hvala na pomoći i savjetu...
0446D1F2-A080-4F6E-A632-453CCAA1B4A9.jpeg
 
Poslednja izmena od urednika: