Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.09.2016
26
1
3
43
Za vlagu ne znam jel nemam mjerac s obzirom da mi je ovo prvi pokusni uzgoj i biljka je bila na vanjskom uzgoju sve do prije nekih 3 tjedna kad sam ju prebacio unutra pod lampu. Temperature je 25 stupnjeva.
 
Poslednja izmena od urednika:
14.04.2019
19
34
13
23
299404 299405 Vec nedelju dana cerupam biljku zbog ovih smradova, lepo je vreme ali i dalje ne izlazi ova gamad iz heda, sta da radim da je secem sta ima ima ili da ostavim tako jer se plasim da ce mi pojesti svu hedovinu iz unutra
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Misel06

Aktivan Član
05.09.2017
74
304
53
33
Pozdrav decki i cure..evo biljka santa sativa (dinafem)..u punom cvatu..al je puna tih flekica..po meni bi bile gljivice..al nisam sto posto siguran..cijela biljka je puna toga..outdoor uzgoj..u dost vlaznom podrucju..i velika sikara je oko nje..to znaci da ima svega i svacega...zanima me samo kaj bi mislite kaj bi bilo to..kasno je vec za neko ljecenje i prevenciju..kaj dobim iz nje dobim..zadovoljan bum ko ju barem probam..al eto..ako mozda moze pomoc sto bi to bilo da znam za ubuduce.. hval vam puno :respect:
 

Prilozi

  • DSC_1030.jpg
    DSC_1030.jpg
    226 KB · Pregleda: 85

Misel06

Aktivan Član
05.09.2017
74
304
53
33
A tak negde u tom vremenu se to pocelo pojavljivat kad sam stavil konjsko gnojivo u peletima..a posto nemam pristupa kad zelim..sam ja (jako pametan) stavil vise..ono..nek se nade..ugl..tnx i :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc and Badi

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Neznam jel' vec kasno,ako se nisu zapetljali korijeni...
Lagano cackalicom rasceprkas oko korijena,oprezno ih razdvoji i imas 2 biljke. :thumb:
Hvala za temu, poučna :)
Uradila sam upravo to danas. Shvatila sam da je bolje da mi se ne upetljaju koreni, kada su već dve odvojene biljke.
I bilo je sreće da su krenuli u različitim smerovima da rastu, nadam se da im nije bio veliki stres. Tako da sam sada dobila dve male bliznakinje :let:
1.jpg

Videću kako će se situacija razvijati, kako drugo seme ovog straina je ispalo ovako:
2.jpg
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Hello ekipa ✌️ i pozz!Imám problém.Juče,prije što odoh na posao,nahráním bilje,i ,eto iznenađenja.gleda mě moljac právo u očí.naravno,odstranim ga,al nisam uspio ga uslikat.pitanje:znam,da moljac izlegne jaja,pa se bojim,da jih nije na budově.šta mi je"preventivno"radit.bojim se,da nije izlego(la) šta,pa da poslje berbe,nema problema,kaj napravit.
Edit:prví pít sam iz out.dao v indoor(cvatanje).nikad više.od Váni je došla gusjenica(opazio pár izgriženih lista btw).molim za ako je oko imao ovakav problem,nek mi savjetuje.hvala i peace
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
he, he...
ti skoro pa nocne more imao, i panicis.
nista ne brini, sve kao i do sada, osim da malo vise pregledas i tamanis gusenice ako se pojave.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

F12

12.07.2019
7
3
3
27
Pozdrav,

Imam problem sa svojim autoflowerom (purple haze), poprilicno sam siguran da je root bound u pitanju posto su listovi objeseni i zemlje nema toliko koliko bi trebalo bit u posudi. Kao prvo evo slike:

300036

300038

Cvjetanje je pocelo prije tocno tjedan dana (26 dana nakon vegatitivnog stanja) i proteklih 3-4 dana listovi su se poceli polako spustati. Ja sam se zajebao kad sam zemlju stavljao (univerzalna zemlja) zato jer sam ju zaboravio stisnut nakon sipanja i eto sad sranja. Ne znam tocno koliko posuda ima litara ali je 35cm visoka.
Evo vidite na slici da posuda nije do kraja napunjena zemljom, ali da je vjerovatno bi bila dovoljno velika za normalni grow od pocetka do kraja. Sad rastem biljke na 24h svjetlosti, 24c temp. , vlaga 45%-50%.
Svjetlo: ViparSpectra v300 (300w).
Da li mislite da je pametno preselit biljku u vecu posudu posto je tek tjedan dana u cvjetanju ? Ili mozda nesto drugo ?

Hvala.
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Vec nedelju dana cerupam biljku zbog ovih smradova, lepo je vreme ali i dalje ne izlazi ova gamad iz heda, sta da radim da je secem sta ima ima ili da ostavim tako jer se plasim da ce mi pojesti svu hedovinu iz unutra

Meni je fascinantna pozadina. To su nekakvi lišajevi? Sta je to? Gdje to growas?

@F12 nisam expert za indoor ali meni izgleda ko previse svjetla pa se shokirala. Mozda da prebacis na 12 ili 16h, daj joj malo mraka. A posude dopuni sa zemljom do vrha, pustit ce korijene u vis.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

F12

12.07.2019
7
3
3
27
Pozdrav,

Imam problem sa svojim autoflowerom (purple haze), poprilicno sam siguran da je root bound u pitanju posto su listovi objeseni i zemlje nema toliko koliko bi trebalo bit u posudi. Kao prvo evo slike:


300036




300038



Cvjetanje je pocelo prije tocno tjedan dana (26 dana nakon vegatitivnog stanja) i proteklih 3-4 dana listovi su se poceli polako spustati. Ja sam se zajebao kad sam zemlju stavljao (univerzalna zemlja) zato jer sam ju zaboravio stisnut nakon sipanja i eto sad sranja. Ne znam tocno koliko posuda ima litara ali je 35cm visoka.
Evo vidite na slici da posuda nije do kraja napunjena zemljom, ali da je vjerovatno bi bila dovoljno velika za normalni grow od pocetka do kraja. Sad rastem biljke na 24h svjetlosti, 24c temp. , vlaga 45%-50%.
Svjetlo: ViparSpectra v300 (300w).
Da li mislite da je pametno preselit biljku u vecu posudu posto je tek tjedan dana u cvjetanju ? Ili mozda nesto drugo ?

Hvala
 

F12

12.07.2019
7
3
3
27
Hvala na odgovoru.
Koji je najbolji nacin da se presadi odrasla biljka ?
Nakon sto se presadi je li bolje ostavit ju na miru ili ju zalit ili nesto drugo ?
 
Poslednja izmena od urednika: