Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Imao je problem (na prošloj stranici), biljke su mu žutile jer im je falilo hrane.:)
NoviJa, problem se povukao nakon što si dao dozu Plantelle cvet...sad je ok, nastavi gnojiti svako drugo zalijevanje.:thumb:

Da li je pametno nakon Plantelle dodavati Kalong i Hesi...hmm ne znam.:)
Ako te zanima više u vezi gnojiva i prihrane, inače je ovo tema za to...
 
Poslednja izmena:

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
16.10 su prebacene na cvetanje, zalivam ih preciscenom kisnicom, kojoj merim ph svaki put,
Neznam zašto si stavljao mrežu, kada nisi savijao ispod nje?
To najmanje....
Kišnici si izmjerio ph i to je ok, ali ec joj je skoro na nuli!
Nemoj kišnicu upotrebljavat, pogotovo ne, ako nemaš dobre ec i ph metre!
Sve si dobro polovio, ali kišnica ti može napravit sranje. Od nametnika do raznih lockova!
Dan prije zaljevanja, uzmi iz česme 5L vode, ostavi je da klor ishlapi i koristi tu vodu!
Ne kažem, da se sa kišnicom nemože, ali previše problema može uzrokovat. Da bi znao, šta stavljaš, moraš jpj izmjerit ph i ec!
Ja sam ove godine mjerio kišnicu i ph joj je bio 7.3 šta me iznenadilo, ali ec je bio skoro nula!
Zašto bi dizao vlagu u cvatu?
Vlage treba više u vegetaciji. Da ima više vrhova, automatski bi i vlaga bila viša, ali nije potrebna. Problem nastaje, kada u cvatu, vlage ima previše. Ovako je dobro!
 
Poslednja izmena:

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
Pozdrav još jednom! Evo jedan problem koji trenutno imam pa ako neko zna...:respect:
U boxu imam od 4 biljke jednu Afghan mass auto od 00seeds. U 5. tjednu cvjetanja je. Ima već jako velike budove, ali na njoj niti jednog kristalića. Tu i tamo zasvjetluca pokoji. Niti ima mirisa niti se lijepi za prste kad je diram. Sve sam provjerio. Nema nigdje nikakvih znakova hemafrodita niti bilo šta loše. Nije imala nikakve stresove, osim šta sam joj radio LST kao i svakoj do sada. Pored nje je Sweet soma auto u istom tjednu cvjeta i ona je ok. Masna sva i sve se sjaji.

E sada neznam dali je to problem neki? Nisam još nikada imao tako nešto. Biljka je stvarno masivna i bojim se da nebi bilo ništa od nje ili treba još vremena da se to pojavi... ???

Inače ide pod 600w hps
Tretirana ko i ostale ovaj put sa Plantella cvijet.
PH vode i mješavine prihrana sam pred 3 tjedna negdje počeo korigirati na nekih 6.5 - 7.
Runoff je u istoj razini kao i voda/prihrana.

Ima li šanse za koji kristalić???

Hvala!!! :)
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
@Black_roots ja imal takav problem sa Sensi skunk #1 od 4 komada 3 bez mirisa kristala .Bio bizz paleta sa njihovom zemljom je bila kombinacija. 4ta biljoza je bila ok sve kak treba.Vodil dnevnik pa baci oko.nNisam nikad otkril zasto.Neke sorte i nisu bas jako kristalne iz nekih se pak cjedi med.Meni u organiku nakon 2 tj cvatnje počne da se kristali ,evo bas gledam jedan dnevnik svoj Critical u 19 danu šečerana.Baš čadim sweet somu , cheese i bubblegum od 00 seed imal ih u outdooru, ali fem verzije.Soma uff koji mirisi slinim doslovno :drull: :drull: :drull: :drull: .Cheese niti ne vupam otprti staklenku kak zabazdi uff ludilo.
 

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
Imala sam taj isti Afgan od Oo seedsa u autu...bilo sve normalno...Sweet Soma je stvarno ukusan i i takav i rad ima,jedino njega sam pusila iz tog paketa od Oo s. Afgan paranoican,Norten insomnia,a Sweet je bas sweeti
Znači tvoj Af.mass je bio pun kristala u 5. tjednu? Auu... pa nije valjda da se moj šlagirao nečim...:plac:

Nothern insomnia??? Pa nije valjda? Nju sam uzeo kao dobra indica pa ću spavat ko beba...kao. Ima je po cijelom boxu i ogromna je. Samo je spora dosta. Ove druge su već debele dosta, a on ima tek još sitne cvijetove.

Prvi put imam i ovu Somu i jedva čekam da je pripalim jer isto izgleda jbeno masna i mirišljava :gled:
 

AnnaNirvana

Aktivan Član
13.06.2018
277
2.161
143
Pa da,indika a na mene imala kontra efekat a ja je posadila bas da me opusti i uspava...mada to je vise individualno reagovanje(nisam tolerantna na thc ni posle godina konzumiranja svakodnevnog,skoro uvek odreagujem kao siparica koja prvi put proba vu. Mada ima to i nekih svojih cari,lepo se iznenaditi hahaha svaki put)Svi bodovi ,od mene iz tog paketa Sweetu