Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Po boji ne, lišće bi bilo puno tamnije a i budu izraženije kanđe, jel ti ventilator možda puše direkt na nju?
 
10.04.2020
18
83
13
25
Pozdrav. Zanima me ako kisa pada 10-15 dana jel jel to znaci da je odradila flush umjesto mene ?
Nije problem ali nisam znao gdje da postavim ovo pitanje.
 

Freshexen

Aktivan Član
02.03.2018
102
475
63
36
super da...a jeli moguce da biljka koja je celo vreme imala sunce da pre sazri?
bilo je svakakvi trihoma

Lomila se lako puckala zuti listova je bilo podosta, a nije joj vreme.
 

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
Pozdrav moze pomoc iskusnijih?
IMG_20201005_132439.jpg

Znaci tretira sam je s fastacom (lisce cvitovi stabljika ZEMLJU san prska isto) nakon toga su padale kise 10tak dana i dodem 3 dana nakom kisa ona obisena. Okej, ajde... Zalijem je s 10litara vode u kojih je bilo razmuceno 15ml plantelle cvit na 2 litre vode. Doden nakom 3 dana (jucer) ona opet obisena, zalijem je s 7 litara ciste vode. Dosao danas i slika ovu sliku. Cila se sasusila pozutila. Zbog ceg je to jel znate? Upila pesticid pa je spalilo? Zedna? Nevjerujem... Gladna? To mi je predpostavka, iako san joj da plantelle cvet, mozda triba plantelle list? Mozda su joj kise isprale zemlju, ili je povukla upila pesticid pa je to susi? Ali opet nakon tretiranja, sutradan, pocele su padat velike kise.
Moze li mi itko pomoc, nasa san se pred zidom i ne znan sta dalje.
IMG_20201005_191907.jpg

Btw, na ovo sam danas naletija slucajno na facebooku citajuci komentare bezvehe na neku temu.
 

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
Zas se onda kad je ne zalivan 2 dana obisi i krene zutit cila, i kad je zalijem nakon pola sata se digne cila? I opet nakon 2 dana obisi? Ja iman osjecaj kad je nebi zalija 4 5 dana da bi uvenula. I uz to kad se obisi i cvitovi isto budu meksi skroz suhi, bas se osjeti suhoca na njoj. Do prije pola miseca jw dobivala 10l vode svaka 2 dana.
 

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
Hmm vec 40 dana je u cvjetanju, jel bi pomoglo kad bi joj da dozu plantelle list?
Jel moze u istu vodu, isto zaljevanje, ici i plantella list i cvet ili ako stavim list mogu tek sljedece gnjojenje ici s cvetom?
Al opet je nocas padala kisa tako da...
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Pa ako je do root bounda onda ti ni ne preostaje ništa drugo nego češće zalijevat i hranit, pošto je ne budeš sad išao presađivati. A ne znam koji je npk ratio u plantelli, možda čisto da joj pucaš pune doze cvjeta dva zalijevanja za redom pa vidiš jel prestala tako brzo žutit.
 

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
Da da znam da je sad kasno za presadivanje. Provat cu ovako, jos rupa probit dole po potu i sastrane po koju i pojacat gnjoivo. Moguce kakoe gust korjen da je zacepija rupe koje san izbusija na potu i da voda ne moze van, iako vidin da nakon 7 l krene kapat dole. Javljam za par dana update
Hvalaa ti puno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: truare

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
i ja mislim da je do root bounda,simptomi su slicni kao visak vode i N...nema tu neke pomoci,da je u vegetaciji mogao bi je izvaditi iz kante i odrezati donji deo sa nagomilanim korenom,ovako u cvetanju ne mozes nista nego nastaviti po ps do kraja..

edit: @CovjekCvit biljka ti je na polovini cvetanja i sada svu energiju gura u cvetove,svaki veci stres u cvetanju uspori punjenje hedova,a i da je presadis u veci pot dobices samo redje zalivanje,ona zavrsava i ne trosi energiju u razvijanje novog korena... :thumb:
 
Poslednja izmena:

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
A znam e, a da je uzesti drugi sic napunit ga djelom sa zemljom, ovom nekako otkidati samo dno i staviti ovaj pot u taj drugi? Ako to ne bufen radija onda samo cesce zeljevanje i vise hrane?