Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sativus

Aktivan Član
10.10.2018
183
993
93
40
Sensi se daje a i b komponenta, pa vjerojatno si mislio na oba? Osim, ovog novog Sensi, ali sumnjam, da ga još ima u prodaji!?
Gle, to su ti stari fun listovi, koji od manjka dušika, požute. Svjetlo ne dopire do njih... Možeš, malo pojačat Sensi. Big bud, daješ do predzadnjeg tjedna gnojenja, pošto nemaš Overdrive, isto kao B-52. Oba, meni, jako draga proizvoda, jer su odlična ... Ja ih u 3, 4 i 5 tjednu cvata , dajem, svako zaljevanje po pola doze sa Iguanom bloom. U tvom slučaju, Sensi... Onda, ubacim enzime, jer oni ti očiste zemlju od soli i smeča, ukratko.... AN ti ima Sensizyme. Hesi P. Zyme, Plagron Pure Zyme, Canna itd. Uglavnom, neki imaju dodatke u sebi, dok je Pure zyme, čisti koncentrat!
Njih je dobro imat, a idi na najjeftiniju varijantu, jer Sensizyme je dosta skup!

Ne skidaj te listove, jer ako več vuče hranu, neka ih potroši, da se tako izrazim... Uglavnom, nemaš brige!
Sensi ima Cal/mag u sebi, a i da je do njega, manifestira se po cijeloj biljci. Zato je dobro znati, koji su pokretni, a koji nepokretni elementi(N-P-K i mikroelementi)!
Možeš i dva puta, zaredom gnojit sa Sensi i tako joj dati, malo više hrane. Sada ona vuče, ko blesava!
Nikada ti biljka, polovicom cvata, neče biti skroz zelena. Listovi se poklope i strunu, jednog zakačiš noktom, kad topaš, pa imaš list, koji izgleda, kao da ga nešto jede!

Ne smiju se reklamirat druge stranice, pa evo ti ukratko :
Nutrijente klasificiramo po njihovoj kretnji, odnosno sposobnosti realokacije nakon apsorpcije u biljci. Pokretni nutrijenti, koji se nalaze spremljeni u starije lišće mogu se realocirati u druge dijelove biljke. Nepokretne hranjive tvari ostaju i talože se blizu mjesta apsorpcije.

Problemi s pokretnim nutrijentima se pokazuju pri dnu biljke na starijem lišću, dok se problemi s nepokretnim nutrijentima odražavaju pri vrhu biljke te na vanjskim granama.
Imam i overdrive njega pocinjem od sledece nedelje a izbacujem big bud sensi A i B pojacacu malo pa videcu kako ce se ponasati hvala na odgovoru i pomoci.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0
10.05.2021
26
9
3
47
14 dan kako su u casama,kako vam izgleda?
 

Prilozi

  • 4C8CAFBD-ED96-416B-BB11-8FF06A656CDC.jpeg
    4C8CAFBD-ED96-416B-BB11-8FF06A656CDC.jpeg
    265,7 KB · Pregleda: 56
  • D8D5F323-B35B-4000-A68B-B27B444BA1C5.jpeg
    D8D5F323-B35B-4000-A68B-B27B444BA1C5.jpeg
    239,3 KB · Pregleda: 52
10.05.2021
26
9
3
47
Automatici su,kazem cisto da se zna jer mozda ima veze. Prvih 5 dana su imale sunce po ceo dan,posle je bilo kise 6-7 dana ali su imale svetlost,stajale su kod prozora i onda su posle dalje opet imale sunce ceo dan,znaci da su imale svu mogucu svetlost
 

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Hebe te od svega po malo,spore zbog temperature i svjetla,a vjerojatno i zemlje.presadi u finalne potove, uzmi dobru provjerenu zemlju,ne utapaj s vodom i sve bu ok. Pa to je ipak korov,ne..
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
Imam i overdrive njega pocinjem od sledece nedelje a izbacujem big bud sensi A i B pojacacu malo pa videcu kako ce se ponasati hvala na odgovoru i pomoci.
Samo si pripazi, da nakon Overdrivea imaš vremena, odradit flush, jer ostavlja gorak okus, dok se puši.
Tvoja biljka ima ljepu boju i imat če hranjiva za zadnjih 10ak dana!

@orthodox22 ,kada nema sunca, stavi ih ispod jedne sijalice i to im je trenutno, dok se vrijeme ne stabilizira, dovoljno!
 
Poslednja izmena:

Psihopia

Aktivan Član
05.03.2012
83
644
83
38
Pitanje nevezano za cannabis. Jeste li ikada našli razbacanu zemlju u pitaru i kao da je neka životinja kopala rupe? Kad san zalija rupe su se ispunile zemljon i fala bogu ništa nije izletilo. Biljka je preživila, ali me zanima šta bi to moglo biti. U dalmaciji san. Nadan se da je nešto bezazleno kao npr. poljski miš
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
meni se to desavalo i mislio sam da su poljski misevi,medjutim drugaciji izmet sam nalazio,dok jednom prilikom nisam ugledao lasicu (kunu)..
eto kod mene je lasica provereno,zivim na CG primorju..ako ti biljke nisu izgrizene onda je kuna 90%..
 

Misko21

Aktivan Član
21.06.2020
371
772
93
35
Poz , imam tripse jos su larve a biljke su u vegetaciji,odlucio Sam da ih se resim teskom artiljerijom.ABASTATE I SPINOSAD.Sada sto me najvise zanima upotreba istih.Do sada Sam upotrebljavao dan posle zalivanja, tako sto poprskam po 0.2L spinosada (razblazenog naravno) po zemlji pa sutradan 0.2L abastate(abametkin) isto po zemlji I prekosutra opet spinosad.Jel uredu tako da koristi ,koristim prskalicu za prozore.Negde se govori da se treba zalivati sa rastvorenim insekticidom ili spinosadom pa iz tih razloga pitam
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
465
63
Možda bi mi netko znao reci,koji sade u stanu,zgrada;kako prolaze sa mirisom .Radi se o sljedećem;imam filter i turbinu pa bi pitao,zrak koji uvlaćim prolazi prvo kroz filter i spojeno crevo van dali mogu spojit na indentićan filter tako da neide van?Dali ću anulirati mirise?????

Vents VK Centrifugalni Ventilatori- 355m³/h, CAN karbonski filter-300m3/h x 2,pozz!!!​

 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
@Misko21 samo abastate koristi 1 po preporucenoj dozi,ne treba ti toliko prskanja otrovom...
licno sam koristio Abastete i znam a je jak inekticid/akaricid i da sve tamani..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity