Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.09.2021
15
7
3
Pozdrav, prije par dana otrimano(ne baš totalno al većinski) i stavljeno na sušenje na ogromni tavan gdje ima puno dasaka, blokova, paučine, prašine itd itd. Pokaziva mi vlagu trenutno 89%. Sa jedne strane imam otvoren prozor na kip a sa druge vrata koja malo odškrinem da napravim propuh, al se dobar propuh napravi tek kad skroz otvorim vrata i zanima me ako pada kiša vani hoće li skroz otvorena vrata pospješiti propuh ili će radi kiše se povećati vlaga na tavanu. Hvala i lijep pozdrav
 
10.05.2021
26
12
3
32
Koliko dugo vremenski je biljki potrebno da prizrije ako su trenutno sada mlijecni trihomi, spremna je za branje ali nisam jos u mogućnosti da je skinem, pa me zanima koliko brzo prelazi u braon trihome? o_O
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Tema je namijenjena za probleme tokom uzgoja, a ne za ovakva pitanja.

Filifera

Kad vani pada kiša i u prostoriji je viša vlaga...logično. Jesi čuo za termo - higrometar? :)

Gazija

Ovisi, većina strainova će postati amber 2 tjedna nakon što postane mliječna, dok drugi zahtijevaju više vremena. Neki uopće neće postati amber (ima i tog).
Dakle nema tu nekog pravila, nekad vrlo brzo potamne a nekad treba duže.
Općenito govoreći, Indice imaju tendenciju da idu mliječno, a zatim amber prilično brzo, za cca. 5 - 10 dana imaju 30 % - 70 % (mliječno - amber). Dok Sative prelaze polako u mliječnu a zatim još sporije do ambera, tako da za 10 - 15 dana imaju 70 % - 30 % (mliječno - amber). Btw...imaš ti Google?:D
 
09.09.2021
15
7
3
Imam ga i pokaziva 85 posto vlagu, al nemam rješenja jer nema struje i mogu jedino vrata širom ostaviti otvorena pa ne na znam hoću li time još pospješiti vlagu ili umanjiti
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
A koliko pokazuje kad otvoriš vrata??:confused:Ček šališ se...pa otvoriš vrata, pogledaš koliko pokazuje uređaj, zatim ih zatvoriš i vidiš razliku:crazyd:.
Ne kužim u čemu je problem :confused:.
 
  • Haha
Reactions: dzidzo

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.335
9.884
256
Kad se prosuši zemlja, pustiš da prodiše malo :)
Ja ponekad dodam i hidrogen, poslednji litar koji ide u pot, da pročisti i obezbedi korenu extra kiseonik - loša strana je što ubija i dobre bakterije, ali ako je pred sam kraj mislim da nije ni toliko bitno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lemonjuice
12.05.2014
29
1
3
Veliki problemi male biljke.
Biljka je startala lijepo raste pod led svjetlom temp 20-25 stupnjeva zemlja je neka talijanska ne znam tocan naziv .Prosli tjedan stala je rasti i pokazivatei pjege sada je situacija otišala iz lose u gore.Sumljao sam na ph ali kako god mjerim negdje je od 6 pa do 6,7 mjerac sam kupio neki skuplji ali sad ozbiljno sumljam u njega unatoc sto sam ga kalibrirao vise puta.Gnjoiva nisam stavljao zadnjih 15 dana i tada sam stavio hesi tnt.Prije dva dana sam je pokušao isprati sa vodom ph 6,3 ali nista se ne dogada.
 

Prilozi

  • 20211027_105537.jpg
    20211027_105537.jpg
    258,1 KB · Pregleda: 56
  • 20211027_105549.jpg
    20211027_105549.jpg
    212 KB · Pregleda: 54

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Nevalja ti zemlja i vjerovatno pot ima lošu drenažu. Za lošu zemlju pomoči nema osim presađivanja u neku kvalitetniju a za drenažu treba probušiti još koju rupu na dnu pota i sa strane pri samome dnu. I nisi spomenuo sa čime ih hraniš i koliko.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0 and blaske

Travan

Aktivan Član
27.06.2021
187
1.146
143
DOKTORI POMOĆ!?
Zašto su se neki listovi objesili? Što im je? Noćna temp pada do nule, super skunk auto se smrzava pa san ga rješio, ovoj očito nije hladno, a možda i je. Nije žedna jer su ostali listovi utegnuti, tek mozda 5% listova visi.
59ti dan cvjetanja, acapulco gold.

Tko zna? Help Qwnry.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Travan

Aktivan Član
27.06.2021
187
1.146
143
Doktori danas sam primjetio razlog zasto su se listovi objesili, plijesan je napala grane, listovi na tim granama idu tome da otpadnu, na 3 grane sam nasao ovo sa slike, imam glupo pitanje, dali su hedovi s tih grana otrovni ili nesto? Plijesan iskljucivo grane napada sada, na hedovima nema nista a bilo je malo, proteklih 10ak dana, vrlo malo.
Sta da radim?
Mogu li pola biljke skinut pola ostavit ako nije gotova, vise od pola trihoma je prozirno, s tim da ima i mutnih, i pokoji amber
Acapulco gold 60ti dan cvjetanja.
Posijana 31.03.2021 ujutro Dh4b5lery.jpg 484848tjery.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: kiseonik and Badi

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Ista bude maltene ne opada uopće, evo 5i dan buđi nema još a ogromna vlaga.. 80-90%
uz jaku ventilaciju moze i sa 80% kod mene je sad bila stalno magla i kisa al jaka ventilacija trebalo je oko 10 dana da se osusi
samo ne znam koliko ces izbjec pljesan od toliko prasine u tavanu al sretno.

@mymoon ako je temperatura ispod nula onda ti se zaledila voda u biljci i ubilo ju je iznutra sad ti trune lagano pa gdje pocne izbijat tu se pocne pojavljivat pljesan.
vjerujem da je biljka mrtva samo sporo pokazuje promjene pa jos nisi odlucio kidat.

mozes bez problema sa onim bezveznim mikroskopom vidit pljesan ako su ti hedovi puni sa dlakicama isto ko od pauka nit onda imas bud. mozes probat sa water cure oprat sve meni je spasilo hedove imas u mom predproslom growu slike budavih hedova

@Yager moze bit purple sorta. a mozda i radi niske temperature?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Travan

Travan

Aktivan Član
27.06.2021
187
1.146
143
Sve di san vidia plijesan skinia san, otprilike skoro pola nje, ovo sam ostavia, još koji dan. Znam da nije gotova, pustit cu je jos barem minutu. :banana_rasta:
 
Poslednja izmena od urednika: