Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.05.2015
11
2
3
29
pa vidiš i sam da je jako loše
izgleda kao da su spidermitesi iliti crveni pauk, jesi li primijetio paučinu?
+ i neki drugi problemi
pogledaj malo po forumu tuđa iskustva i proguglaj, evo ima i tu
https://www.growweedeasy.com/bugs-pests-symptoms-marijuana-grow
ako nisi prebacio već na 12/12, onda imaš autoflower jer su počele cvjetati
na žalost, nisam sigurna koliko još biljoze mogu izdržati i uz kakav rezultat :(
Samo sam na jednoj grancici danas primjetio malo, paucine. Odmah prebacujem na 12/12. A vidjecu kako su ce izboriti. Sa paukom.
Hvala.
 
17.06.2020
25
80
13
32
slazem se sa @jesam , morat ces se vratit na pocetak otkud si krenuo jer ovo ce ti propast 1/1 + nabavi pravu lampu jer koliko vidim koristis zarulje za grow ove velicine
 
27.05.2015
11
2
3
29
@jahrostfrei meni se čini kao da imaš nametnike. Provjeri ispod lista i vidi ima li što, bilo bi dobro ako imaš mikroskop
Tanak sam sa opremom skros . Da li da uklonim tu granicicu gdje sam naisao na paucinu??

slazem se sa @jesam , morat ces se vratit na pocetak otkud si krenuo jer ovo ce ti propast 1/1 + nabavi pravu lampu jer koliko vidim koristis zarulje za grow ove velicine
Led 11w x2 ,9w x2
3k,4k
i dvije led cijevi kao neonske 11w 6k
 

PromjenioSamIme

Aktivan Član
03.11.2020
507
2.224
163
Problem je što ti biljka izgleda poprilično oštečenom. Vjerojatno se gamad nakotila već.... pogledaj ispod lista pod svjetlom i vidi jel ih ima. Nikad nisam imao problema s nametnicima pa te ne mogu savjetovati što je najbolje, ali ima dosta tema na forumu. Neem ulje i slični preparati. Jedino što ti sigurno mogu reći da dobro dobro dezinficiraš prostor za grow prije slijedećeg puta da nebi i nove biljke imale iste probleme.
 
21.04.2021
12
36
13
33
Molim pomoc hitno o ako znaci auto gorila glue 27 dan 130w led e27
Rezim svjetla 24 0 1 dobra s dvije se nesta desava svijetlo je na 45 cm od vrha zemlja plantela gnojivo plantela list i plantela cvijet ako netko moze pomoc bio bih jako zahvalan prvi grow odradjen sa domajom bez problema sad auto i nesto ne stima ne mogu naci razlog
 

Prilozi

  • IMG_20211116_193336.jpg
    IMG_20211116_193336.jpg
    597,6 KB · Pregleda: 89
  • Sviđa mi se
Reactions: Palma

PromjenioSamIme

Aktivan Član
03.11.2020
507
2.224
163
@Zoki111 neki dan si pitao isto pitanje, ja sam te pitao zašto već plantela cvijet? Nisam dobio odgovor. Znači plantela cvijet je kao što ime govori za cvijetanje. Ako si to već davao vjerojatno si ukiselio zemlju (ph ispod 6.5, 6.4) i biljka ne može uzimati kalcij i magnezij. I to je vidljivo na jednoj biljci. Na drugoj se već ozbiljno vidi paljenje od previše gnojenja.

Uglavnom, to je neka moja pretpostavka na temelju malo informacija koje si dao. Pomozi da ti se pomogne.
 
21.04.2021
12
36
13
33
Bacila je pistile pa sam malo zagnojio za minimalnom dozom da krene kako treba ali sad je stalo sve ne napreduje vise dao sam i list i cvijet zajedno da bukne s dobrom namjerom. Hvala na odgovoru, sta da radim dalje spustio sam svjetlo na 3ocm da vidim kako ce podnijeti jer se pocela grane izduzivati
 
Poslednja izmena od urednika:

PromjenioSamIme

Aktivan Član
03.11.2020
507
2.224
163
Prve pistile su tek preflower, biljka je pokazala spol i sad će krenuti u intezivan stretch. Grane će se izdužiti u slijedećih 15-20 dana i do 300%, ovisi od straina do straina. Tvoja biljka sada treba najviše dušika (N) i još uvijek je rano da joj daješ plantelu cvijet. To tek kad se na svim vrhovima vide nakupine bijelih pistila. To znači da je cvjetanje počelo i da ti biljka sad počinje tražiti plantelu cvijet.
Ja bih to dooobro flushao i ostavio da se osuše.

Btw nema potrebe da citiraš ako je post za postom.
 
21.04.2021
12
36
13
33
Zahvaljujem na odgovoru novi sam u tome trebam jos puno uciti i skupiti iskustva, poslusat cu tvoj savjet za flush i puno si mi pomogao svaka cast majstore sad su mi jasnije neke stvari o jos jednom puno hvala, javim na kraju kako je završilo. L. P
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PromjenioSamIme

Čađara

Aktivan Član
28.01.2021
210
812
93
30
Kingdom City
Problem je što ti biljka izgleda poprilično oštečenom. Vjerojatno se gamad nakotila već.... pogledaj ispod lista pod svjetlom i vidi jel ih ima. Nikad nisam imao problema s nametnicima pa te ne mogu savjetovati što je najbolje, ali ima dosta tema na forumu. Neem ulje i slični preparati. Jedino što ti sigurno mogu reći da dobro dobro dezinficiraš prostor za grow prije slijedećeg puta da nebi i nove biljke imale iste probleme.
Čim uraditi dezinfekciju boxa prije sljedeće ture?
 
21.04.2021
12
36
13
33
Prve pistile su tek preflower, biljka je pokazala spol i sad će krenuti u intezivan stretch. Grane će se izdužiti u slijedećih 15-20 dana i do 300%, ovisi od straina do straina. Tvoja biljka sada treba najviše dušika (N) i još uvijek je rano da joj daješ plantelu cvijet. To tek kad se na svim vrhovima vide nakupine bijelih pistila. To znači da je cvjetanje počelo i da ti biljka sad počinje tražiti plantelu cvijet.
Ja bih to dooobro flushao i ostavio da se osuše.

Btw nema potrebe da citiraš ako je post za postom.

Opet problem sinoc zalio svaku s 1.5 vode i 15ml plantela list upravo dosao s posla vidim sve se objesilo izgleda joj ne pase gnojivo sad da isperem dobro ili da ostavim da se trgne
 

Prilozi

  • 1637427873100113064123.jpg
    1637427873100113064123.jpg
    689,6 KB · Pregleda: 51