Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Palma

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.02.2021
270
1.480
143
34
Teško je reci, u tome i je poanta. Zato bolje ne riskirati nego ici na sigurniju opciju pogotovo ako nemaš iskustva sa time
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
fino ti se formiraju grane sa buducim budovima, ne dirajh nista oko lisne mase.,na nacin da rezes., eventualno podbij nekako ispod fun list ako bas zaklanja ispod buduci hed..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Z1poloApolo

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.302
6.834
258
Zato sto nijedan broj ne moze da kaze da li je malo ili puno, kao sto je primer kod kolege iznad, 30000 je malo, a na ocigled biljka vodi borbu
Sta ako neka biljka na 30000 krene da se tegli i dodiruje lampu?

Hocu da kazem da ne treba da se uzdate toliko u te brojke, pa valda vam biljke govore kako su i sta su... krene se po malo pa se dodaje, najlakse dati puno svega pa reci ne valja. . .
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
@sone1

Lakše je nekoga naučiti brojeve nego osjećaj. Info ovog tipa je nužan kako bi netko tko hoće naučiti i nema osjećaj mogao steći ga. Da ga nema, i ovima koji su stekli osjećaj ne bi bilo kako je bilo da nisu imali infa. :) ok je sve to osjećaj, oldschool feeling i sve sta ide, medjutim činjenica je da dnevnik ostaje zauvijek kao i informacija, skupa sa svim ljudima koji ce u slijedecih 6-12 godina citati ovaj dnevnik. A cita se vjeruj mi. Imam ja jedna iz 2010. tamo negdje. I dan danas se broj pregleda tog dnevnika povećava iz dana u dan.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Zato sto nijedan broj ne moze da kaze da li je malo ili puno

Hocu da kazem da ne treba da se uzdate toliko u te brojke, pa valda vam biljke govore kako su i sta su..
To je razmisljanje "out of box"...izvan okvira i tablica :thumb:Nemas se za sta ispricavati !
Zaboravis na brojeve i tablice tek kada naucis razumjeti biljku.
Nemaju one veliki fond rijeci...svega 10ak:)
 
Poslednja izmena:
31.03.2018
5
1
3
33
Pozz svima,
Imam problem sa lock humidity.
Sjeme 420fastbuds zkittles prokljalo je par listica je izraslo i stala je. Vlaga je na pocetku bila oko 40% i mislim da je to prouzrocilo lock.
Ph je 6.2 temp 24.
Stavio sam rucnik u box i uspio dici vlagu na 50 - 55 %.
Koliko treba vremena da se biljka ponovo pokrene 2 tjedan je od nicanja.
Hvala na pomoci
Lp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z1poloApolo

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.289
9.626
256
@Tommaso premalo detalja + bez slika, može samo da se nagađa...
Sa druge strane ja sam gotovo 100% siguran da vlaga nije problem. Rastu pod MH na 20% vlage, sporije, manji listovi (slabije razvijene stomate), ali rastu.
Prvih nedelju dana biljka ionako gotovo ništa ne radi iznad zemlje kad nikne
Možda je usporen razvoj ali iz drugih razloga... ledena voda kojom zalivaš, pa šokiraš koren, niska temperatura (nznm gde ti stoji tačno termometar u boxu), previše često zalivaš pa daviš koren, preveliki pot za start, itd itd.. najpre je to, a ne 40% vlage :)

Slike, i još detalja - prostor, zemlja, svetlo, veličina pota...