ako kome treba pomoc gdje naci hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.11.2007
21
0
0
36
IMAS DA KUPIS HPS AKO SI U NOVOM SADU SAMO VAZI ZA NOVI SAD OD GENERAL ELECTRIC HPS 400W i takodje pratecu opremu na tel 064/6800-720 neki lik nabavlja iz inostranstva nedaje racun ali je sve novo 100% ja sam od njega kupio hps 400W GE kosta 30e
 
26.12.2007
15
2
0
37
e pa dragi moji ja NEMAM nishta a hocu sve tako da ako se neko smiluje da mi pokloni hps necu imati nishte protiv toga poshto sam nashao prostor pa mi bash treba oprema , dobar sam potencijal i imam veliku zelju i sposobnost za takvu vrstu planinarenja, pa vi ako....................... tu sam
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Tesko da ce ti neko pokloniti...Ali ima i onih sto su preterali sa shopingom...Pa puno srece...
 
01.02.2008
46
0
0
44
antonweb je napisao(la):
e pa dragi moji ja NEMAM nishta a hocu sve tako da ako se neko smiluje da mi pokloni hps necu imati nishte protiv toga poshto sam nashao prostor pa mi bash treba oprema , dobar sam potencijal i imam veliku zelju i sposobnost za takvu vrstu planinarenja, pa vi ako....................... tu sam

evo me brain tu sam.e anton rado cu ti poslat samo neznam kako ja sam iz hrvatske a vidim da si ti u beogradu ili neznam ja gdje jos mi je jedna ostala 2 sam vec dao,pa se javi ako skujes neki plan
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ah...Ja mislio da Deny vec podelio to...Cudi me sto nije...Ja bi rado uzeo...ali iz Srbije sam...:spcartmanmad:
 
01.02.2008
46
0
0
44
ma ja ne razumijem sto nije bilo jasno u tome kad sam rekao da cu dat samo ko je iz hrvatske jer mi se neda zajebavat da sad ja saljem za neku drugu drzavu mislim stvarno i jos da ja platim postu i neznam ni ja sta su me jos nagovarali.jos samo da bi doticne osobe koje su "specijalci"za grow i imaju plantaze kod kuce dobile hps. .jos jednom.nemojte mi slati iz drugih drzava da vam ja saljem to postom ima puno zajebancije,nemam ja vremena za to ni zivaca,rekao sam tko je iz hrvatske rado cu mu poslat,nema se sad šta ko ljutit al zamislite da vas 5 ljudi iz druge drzave nagovara da mu posaljete tu je.... lampu,al dobro razumijem sto ljudi sto ćudi!!oprostite na grubosti ali je tako.ps.jos je jedna ostala...
 
26.12.2007
15
2
0
37
nema veze nisam ni mislio da te nagovaram nego sam izrazio zelju kao jednu od mnogobrojnih na mojoj listi zelja ,opushteno.............. moram da se snadjem a i nije frka tolika. mada mi zao shto nasha relacija ne moze biti onakva kakvu bi je mi hteli u odgovarajucem vremenu i prostoru,pozz!
 
01.02.2008
46
0
0
44
antonweb je napisao(la):
nema veze nisam ni mislio da te nagovaram nego sam izrazio zelju kao jednu od mnogobrojnih na mojoj listi zelja ,opushteno.............. moram da se snadjem a i nije frka tolika. mada mi zao shto nasha relacija ne moze biti onakva kakvu bi je mi hteli u odgovarajucem vremenu i prostoru,pozz!


e pajdo nisam mislio na tebe nego na ove sto mi salju poruke non stop krivo sam se izrazio nisam na tebe mislio
 
19.02.2008
16
1
0
41
Deny moze jedna vamo ako nije greda iz hrv sam i dobro ce mi doci:) Stari ma neznam ti ni poslati privatnu poruku jel sam novi ovdje. Inace idem outdor al ima se i mjesto i volje za indor a nema nigdje u blizini lampe osim u zg. Inace sam iz slavonije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.