ako kome treba pomoc gdje naci hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.02.2008
46
0
0
43
e ovako ja sam trazio jako dugo taj hps i mislim da ih ima jos takvih.za one koji vec imaju hps nema veze i njima ni dobro doslo jos koji komad viska.Prevrnio sam cijeli grad u potrazi al nista,ljudi su se smijali cim spomenuh hps.Ja inace radim u jednom brodogradilistu u hrvatskoj.Jedan dan sam sjeo zapalit cigaru i gledam malo okolo i skuzim rasvjetu po cijelom brodogradilistu da je to hps(neznam kako to nisam prije primjetio)uglavnom pitam ja jednog pijanca elektricara jel mi moze nabavit takve lampe da mi treba staroj za pilice.I lik me pod marendom zove u skladiste i zaprepastio sam se.Tez-tesla VTNa/c 400w,te Osram Vialox 400w nav-t(son-t) pune kutije puno skladiste. ali ni to nije bilo dosta dao mi je i starter i prigusnicu isto i pita koliko mi treba komada i sta cu reko daj 5 komada (nek imam).Tako da ih u brodogradilistima ima na tisuce pa ako znate nekog ko tamo radi on ih moze nabaviti sto posto samo nek pita nekog elektricara.
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
u jebohte ! ! ! :))

pa ti mozes pokupit pun kuhrac toga i biti UNICEF za growere ! ! hehehe...:))
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
navali narode dzabe hps !!!! REVOLUCIJA !!!!!:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
01.02.2008
46
0
0
43
e a trazio sam lampe pa sigurno 2 mj a svaki dan sam ih gledao na poslu.i stvarno se lijepo osjecam sad kad znam da do njih mogu doci kad god hocu do startera i prigusnica malo teze ali do lampi ama bas uvijek.Imao sam srece.Posto mi je rodjendan jos malo ako mi netko od moderatora javi kome stvarno treba ta lampa a da je iz hrvatske poslao bi mu busom bez beda dzabe jer imam jos 3 komada a 2 sam stavio u svoj box.nekome kome stvarno treba.ali samo ako mi moderatori jave kome
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Pozdravljam dobru volju i zahvaljujem se u ime foruma. Eto, ako nekoga zanima ova nesebična ponuda, javite se, ali oni kojima stvarno treba ta lampa, ne navaljujte ko lešinari na 'free stuff' sa ciljem da vam stoji doma ispod kreveta ili da prodajete.
Javite se slobodno, a mi ćemo pokušati prosuditi kome je stvarno potrebno.
 
01.02.2008
46
0
0
43
e na to sam mislio da ja sad nekom ne posaljem a on je proda ili da mu stoji.drage volje cu je poslat uopce nije problem samo cete morat dat vozacu busa 30 kn i to je to.Spoji pali i nebrini
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Svaka čast deny23! Ovo je stvarno lijepo što činiš! Nadam se da će hps-ovi doći u časne, poštene, vrijedne i zahvalne ruke. :thumb:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Odlicno! Nadam se da ce HPSovi doci u prave ruke.. ima dosta obecavajucih mladih nada bez adekvatne opreme.. neka se jave!
 
01.02.2008
46
0
0
43
a sta da radim s njima stoje mi doma jutros bas zapalio dzoku sjeo za komp lagana kavica pošto sam na bolovanju i citam malo po forumu i pročitam tip je prevrnio sve zivo za tim hps-om isto kao i ja žena me skoro ostavila zbog te lampe morala me vozat svaki dan po elektromaterijalima i sta ja znam po još kakvim trgovinama popizdila je!!!Pa znam kako je kad ti nešto treba a neeema.A sad stvarno super lako dođem do njih na poslu(bar neka korist od države)pa reko idem nekom poslat ko ga jebe da obradujem malo ljude-mene niko dosta dugo nije obradovao osim sto mi žena izbija plaću svaki mjesec pa mi kupi neku majicu ili čarape
 

kocka66

Aktivan Član
29.01.2008
52
0
6
46
:thewave:

svaka čast Dany, da barem ima više takvih kao što si ti . . .

. . . . . i naravno, želim sudjelovati u ovoj nagradnoj igri jer je prvoj nagradi, teško za odoliti . . . :icon_lol::icon_idea::icon_lol:
 
01.02.2008
46
0
0
43
ne nije ovo nagradna igra ne bi htio da se sad javi njih 50 pa da ja moram birat.vjerujem da ih se dosta međusobno poznaju pa znaju kome treba,dogovorite se
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja mislim da bi ti to trebo poklonit Caritasu...

Oni nek uzgajaju i dijele sirotinji kad je suša u gradu.. hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.