Ako ne možete da pristupite forumu...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
dali imate i dalje probleme s forumom? meni na početnoj stranici sve ok,piše da ima novih postova, ali onda kad kliknem i otvorim temu nema novih postova?
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
dajte ljudi pomagajte... sad sam skužio, kad nisam logiran, vidim nove postove, a kad se logiram, nema ih.... vjerojatno je stvar u nekim postavkama, ali kojima????
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
uspio sam, sad mi sve funkcionira,maknuo sam sve cookies-e i stavio da mi novi postovi idu na vrh
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Ljudi dali mi neko moze reci zasto nemogu da otvorim pojedine teme na forumu?
Znaci neverujem da mi je do racunara jer nemogu ni kada se preko mobilnog telefona ulogujem iste teme da otvorim!
Znaci otvori stranicu ali bude sve belo tj nema apsolutno nicega na ekranu!

Hvala unapred!
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Ja konkretno nemogu "unutrasnje uzgajanje/Pitajte sve sto vas interesuje"
Pa unutrasnji uzgoj pa galeriju pa prehranu Pa sve o uzgojnim sortama itd! Bas dosta tema! Nisam bas svuda gledao ali ovde sam najcesce! Znaci sve je u unutrasnjen uzgajanju!
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Ali sta moze biti problem? Znaci kliknem na temu a ono bela stranica!!!
Mada sam ja na Dail up konekciji pa ko zna, ali prebacujem se sutra prekosutra na ADSL pa cemo videti!
Mada ni kada se konektujem preko OpereMini na mobilnom iste teme mi ne otvara!
Jeli moduce da je nesto vezano za moju registraciju tj moj nalog na vutra.org-u???
Mada sam jednom probao i dok se nisam ulogovao i nije moglo!
Mozda mi je neko nesto nakacio!!!? Postoji li takva mogucnost??? :angry015:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Da ne otvaramo neku posebnu temu napisat ću to ovdje , shout ima problem sa dijakritičkim znakovima tako da ako mislite postat shout na shoutbox-u morat ćete to učiniti bez ćčšžđ....

Ugodno shout-anje vam želi Vutra.org :sun2:
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
jel ima ko kakvih problema sa logiranjem danas?
ja sam se moro stotinjak puta logirat danas, i nece me logirat svaki put.
i imam problema sa pm, nemogu procitat poruku...
kolko znam nemam neg bodova il nes tak..
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Nadam se da je ovo pravo mesto za pitanje: Kako da otvorim stranu Pitajte sve što vas interesuje? U indoor podforumu... Sve ostalo normalno radi, kada taj thread kliknem, samo ispiše:
Kod:
[B]Fatal error[/B]:  Allowed memory size of 10485760 bytes exhausted (tried to allocate 3043 bytes) in [B]/home/vutra/public_html/forums/showthread.php[/B] on line [B]1231
Hvala!
[/B]
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Ne radi... Verovatno je do Firefoxa, probacu sutra s Operom ili (ne daj Boze) Explorerom... Hvala u svakom slucaju! :)