Ako ne možete da pristupite forumu...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
domino je napisao(la):
Ne radi... Verovatno je do Firefoxa...

Ne verujem, mislim da je do servera... mada sam mu povećao memory_limit i meni lepo radi. Da ti nije ostalo u cache-u? Probaj kad ti se pojavi ta poruka da odradiš shift+refresh, ne znam šta bi drugo moglo da bude...
 
24.06.2008
2
0
0
55
Zasto mi je ovaj prozor za pisanje mrtvo mrtav kad hocu otvorit novu temu???

E, onda cu ovdje ;-)

Ovo pisem u ime jednog prijatelja iz US of A. Zove se Dana Beal. Dana je pokusavao da kontaktira vasu organizaciju, pa je dobio automatski mail na njemu sasvim stranom jeziku...

Dana Beal je, ako nemas pojma o tome, onaj covjek koji je smislio Million Marihuana March. I sve ove godine (otkako ga je smislio) koordinira tu manifestaciju. I zeli da razgovara (na Engleskom, molim!) sa ljudima, koji bi organizirali MMM u Beogradu, Zagrebu, Sarajevu.... Evo, neznam bas sta se desilo sa njegovim kontaktima sa organizatorima proslih godina (i ove, ako je bilo nesto), znam samo da je crkla firma koja mu je sponzorirala sajt, a sad je dobio e-mail na jednom divnom serveru (www.phantom.com, koji se kao po cudu pretvara u MindVox) tako da moze bar da komunicira.

Osim kad dobija automatsku poruku na kineskom. Ili nekom slicnom extravagantnom jeziku.

Njegov mail je [email protected]

Pa te molim (da, tebe i tebe i tebe i sve koji mozete nesto da uradite u tom smijeru ili znate nekog koji bi mogao uraditi nesto u tom smijeru) da mu pises (na Engleskom, molim, nemam vremena da mu budem prevodilac, LOL!) ili da pises nekom drugom da mu pise....

OK, hvala na citanju.

I MOLIM, nemoj meni slati mailove, jer nemam pojma o travi, MMM, ili bilocemu (osim o ibogainu).

I, bilo bi dobro da ljudi mogu otvarati nove naslove, iako koristimo Firefox...

;-)

Marko
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ne znam odakle to sve ja sam sa Dano-om pricao vise puta i prije neki dan smo razmjenili par emaila. Upoznao sam ga sa cjelom situacijom vise puta medjutim on je malo zaboravan :) pretpostavljam da ima milion emaila na koje odgovara hehehe
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
badzo shvati da nemožeš voditi rat protiv administracije foruma, prestani vređati kao prvo. Sve dok ovaj sajt postoji na netu ti ćeš biti brisan, shvačaš to? Dokaži da si pametniji tako da se ne spuštaš na najnižu razinu budala - vređanje. A mi koji nadgledamo forum ćemo odlučiti dali je balcan_smoke nešto u krivu ili nije... i ako misliš da si ugrožen od njega, žali se administratorima, a ne da vređaš balkana s najnižim psofkama
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Shoutbox iskljucen i jos neke stvari podesene. Nadamo se da ce forum raditi kako treba i izvinjavamo se na glupostima ovih dana.

Shoutbox ce biti iskljucen do daljnjeg. Sto znaci barem dva-tri mjeseca dok ne predjemo na jaci server.