Ako ne zapalim nisam dobar...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2018
6
4
3
S.
Pozdrav svima, želio bih znati ima li još netko tko nemože a da ne zapali barem jedan dnevno?

Osobno ako ne zapalim jako sam loše volje, kratkog strpljenja, temperamentan i jedino dosad riješenje mi je da zapalim i opustim se, što dovodi naravno do toga da pušim svaki dan više puta već dosta vremena. Zanima me kako vi podnosite taj 'tempo' i da li utječe na vaš život i kako utječe na vaš život. Ja imam 'problem' da mi jednostavno toliko dobro biti napušen da zanemarim 'stvarni' svijet što pojedini ljudi ( familija, prijatelji) nerazumiju i misle da je jako loše, što ona dovodi mene samog u pitanje da li sam totalno lud ili jedini pametan??? :D:D:D:D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Osobno ako ne zapalim jako sam loše volje, kratkog strpljenja, temperamentan

Ovo ti je zato sto si po prirodi takav a trava ti pomaze da to suzbijes, i kad se razbistris, vratis se u to stanje. Znam po sebi. :)

Ja imam 'problem' da mi jednostavno toliko dobro biti napušen da zanemarim 'stvarni' svijet što pojedini ljudi ( familija, prijatelji) nerazumiju i misle da je jako loše,

Svima je dobro biti napusen, jelte, ne bi onda ni pusili da nije tako. To sto zanemarujes stvarni svijet oko sebe jeste lose, i tvoji su u pravu (prijatelji, rodbina) jer to povlaci za sobom i lijenost, odsustvo odgovornosti i mnogo toga, sto nikako nije dobro.

Znaci, smanji, preskoci nekad, radi nesto korisno. Nervoza se lako izbacuje trcanjem ili nekom fizickom vjezbom.Nije sve u zivotu dzoint u ustima. :D

(ne uzimaj ovo za zlo, nego samo kao prijateljski savijet) :djede:

:spliff:
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Mislim da ne trebas u travi i napusenosti traziti rjesenje vec rjesiti sebe i probleme od kojih mozda bjezis ili trazis izlaz,pa tek onda ubaciti vutru za opustanje kraj dana ili tako nesto, a ne da ti dan prolazi u napusenosti zato sto ti je dobro a opet nista time ne rjesis!
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
A gledaj familija vidi čovjeka koji treba supstancu da mu bude dobro i zbog toga zanemaruje obaveze. Oni to razumiju na način da si ovisan i da imas problem, a ako se ne pokreneš ne vjerujem da će se to promjeniti.

Meni je dušu dalo na kraju dana kao i hazeri sa dragom zapaliti ali nakon što riješim sto stvari taj dan. Opusti me i malo odlutamo skupa, smijanje malo, ovo ono ali dane prolazit u magli i nemotivaciji tesko da se može nazvat "meni je dobro".

I na kraju se postavlja pitanje da li je tebi jako dobro biti napušen ili ti je loše biti normalan, pogotovo kad znas da nece biti nista od pušenja?
A što se tiće stvarnog svijeta mogu samo reći da rijetki žive u njemu dok ostali samo koriste različite droge ::lulamira::koje u velikoj večini nisi opipljive, a i jako teško vidiljive.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
U periodu kada sam vario svaki dan gledao sam sve obaveze da zavrsim prije no sto zapalim. Onda sam poceo da zakazujem sve obaveze ujutro da ih obavim fo 12 max...pa ne valja ni to da ti nesto kontrolise zivot. Ja imam i takav posao ne mogu na sastanak napusen...doce vrijeme tamo u 60tim kad ces moci penzija i od jutra dimit.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Potpis na sve gore napisano, i samo da dodam, imao sam i ja periode u "mladjanim" danima, kad nije moglo proci par sati da se ne savije dzok, i tako mjesecima.
Sto kaze Blader, bili su to "magloviti dani". :D

Ali bilo je ocigledno da to ne moze dugo tako.
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Svaki dan oko podne zapalim da bi mi ledja, a jos vise glava, izdrzali do kraja radnog vremena. Da bi "bio dobar". Posao uglavnom ne pati radi toga. U nenormalnoj sam situaciji i cinjenica je da mi trava olaksava zivot.
A to je zato sto sam zajebao (puno dima i nesto malo zajebanijih supstanci) kad sam trebao biti cistiji i uhvatit se knjige. Jer bilo mi je omoguceno. Nije morala biti knjiga, ali nesto konstruktivno, smisleno...
Kad si mlad, zdrav, jak, to je dobro vrijeme za biti bistar i jasan. I onda (re)kreativno zapalit.
Ne znam jesam li u pravu, to je ono klasicno pametovanje unazad

Baustelac
 
14.04.2018
11
7
3
25
To je samo zato sto si to sebi umislio,ja nisam bas dugo u tome,mozda 2 god. Ponekad(3-4) puta u mjesecu,nisam zapalio vec vise od 15 dana i ne osjecam potrebu za tim,jednostavno se lijepo osjecam u datom momentu,planiram da ostanem ovako,da vise to ne uzimam,jer mi to u zivotu ne treba.
 
14.04.2018
11
7
3
25
hvala na informaciji..
rego si se zasto??
bogom dana sveta biljka, govoris o njoj kao da je neka kemija...
Daleko od toga da osudjujem i da mislim lose o gandži,to je sto ti kazes "bogom dana biljka" kazem ja samo za sebe,i ovako sam previse opustena i pozitivna osoba,moram da se uozbiljim.odrastam valjda. Ne znam,a registrovao sam se ovdje jer su mi gotivne teme na forumu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
To je samo zato sto si to sebi umislio

Umislit nesto je za nas stvarnost. Kao san. Realan je dok ne izađemo iz njega. Treba se riješavat ovisnosti, posesivnosti i ostalog, a pritom se može i nešto dobro srolati :D.

Odnos sa travom je kao sa ženom. Gdje je bila posesivnost stalno se loše priča nakon prekida, a gdje je bila ljubav tu je razumjevanje, poštivanje i nema ovisnosti.... a ta ljubav je sa samim sobom jer gdje je nema, stalno se traže ovisnosti, posesivnosti od drugih ljudi i stvari...

Samo pomalo :cool: