Ako nisi siguran bolje pitaj....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Nisam znao u koju vec postojecu temu da ubacim ovo sto imam u planu da uradim a i bolje da otvorim novu,jer mi je u cilju da je vide administratori i sto vise moderatora i prijatelja foruma.

U nedoumici sam,verovatno bezrazlozno,ali bolje da pitam da li da to ucinim nego da napravim nesto sto bi nanelo vise stete nego koristi Vutri org. i promovisanju marihuane.To bih savetovao i ostale,bolje pitati i posavetovati se jer se najcesce iz najboljih namera slucajno naprave najvece greske.

Palo mi je na pamet da posaljem poruke putem mail-a na preko 50 adresa poznatih javnih licnosti(glumaca,muzicara,pisaca...),politickih organizacija(stranke,nevladine organizacije...) i drugih koji su po mom misljenju dovoljno otvorenih shvatanja da urade nesto za dobrobit nase biljke u Srbiji.Naravno da bi i sam tekst poruke bio veoma kulturan i u svaku bih ubacio link naseg sajta pa neka pogledaju.Tekst poruke,kad ga lepo srocim bih postavio ovde da se posavetujem sa vama.E sad,pitanje je da li da to uradim i da li bi to izazvalo neke negativne posledice.Mozda i suvise paranoisem ali kao sto rekoh ko pita ne skita.Pre nego smislim sta da im napisem,odgovorite mi da li bi valjalo da to uradim.

Ponavljam,neka ova tema posluzi za sve one koji bi da nesto urade za nasu biljku a nisu sigurni sta bi to moglo povuci za sobom....
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
moje skromno mišljenje:

u više navrata tokom x godina borim se protiv vjetrenjaca na raznim poljima protiv VELIKOG-TROMOG-NEZAINTERESIRANOG-NESTRUCNOG-SHREK SUSTAVA i jedino što imam od toga su uništenih xy živaca,potrošenog novca,energije i nekakvu osobnu satisfakciju.

Boriti se treba i mora da nebude zabune al glavno je pitanje kako i na koji nacin!

Ako si relativno "nepoznat" u krugovima "poznatih" biti ceš ismijan uz vjerovatnost da ceš navuci na sebe negativnu pozornost što u ovom slucaju nije dobro dok ceš u najboljem slucaju jednostavno biti zanemaren.

U trenutacnom okruženju samo masa može pokrenuti stvari,jer i "poznati" pojedinac jedino što može jest biti simpatican ili gonjen ovisno o potrebi

Masa je trenutno u vutra žargonu pregnjojena i to onako jebacki to ne mislim samo na ove naše prostore i spašava glavu,nerazumi ništa ili pak misli da zna i da živi.

Među ovom "kremom društva" koju spominješ postoju pojedinci koji mogu pomoci i imaju sluha pogotovo likovi u nevladinim krugovima ali vanka privatnog kruga malo tko od njih ce se usuditi izaci

Iskreno mislim da bi skrenuta pažnja na ovaj site i ljude na njemu ucinila više štete nego koristi u trenutnim uvjetima i sa nikakvim protu argumentima/napadom na stabilnost/sigurnost debelih masnih stolica
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Ideja nije losa, ALI
Kako je Maki rekao skoro sve je tacno.
A tek Vjeverica i to je jos tacnije, mada nas sigurno oni vec promatraju.

Najgore je i pored svakodnevnih tekstova iz cijeloga svijeta o pozitivnim ucincima nase biljke niko nikada nece reskirati svoju stolicu/ugled bez profita
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Za Srbiju ja licno mislim da je sad pravo vreme da se postavi takvo pitanje, svasta obecavaju pred izbore, o svacemu ispiraju usta, pa bi pitanja o dekriminalizaciji i legalizaciji mogla da imaju i nekog odjeka. Jer kao sto ce panduri namirisati posao, tako ce i "politicari" namirisati glasacko telo...
Bitno je da se o tome prica sto vise...
Imaju sad i ove emisije u kojima se telefonski postavljaju pitanja u direktnom programu, pa bi bilo lepo uhvatiti ih nespremne za odgovor o ovoj temi...
Ovo sto kaze Hooker meni se svidja, ali bez tog linka ka Vutri, jer nema smisla dovoditi bagru u sopstveno dvoriste.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Cenim svaku sugestiju ali me cudi sto se ne javlja niko od admina ili moderatora foruma...!?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pecurko je napisao(la):
Za Srbiju ja licno mislim da je sad pravo vreme da se postavi takvo pitanje, svasta obecavaju pred izbore, o svacemu ispiraju usta, pa bi pitanja o dekriminalizaciji i legalizaciji mogla da imaju i nekog odjeka...

sada je na zalost kasno u tom kontekstu, izbori su za 6 dana, a licno i sumnjam da bi neka stranka igrala na tu kartu u ovoj zemlji