Aktivno resetovanje ;)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

validbuzzz

Banned
Banovan
14.03.2012
8
1
0
39
Imam neki bolesni ritual ponekad kad sam dobro napushen. Jeste li kad zaustavljali sami sebe dotok krvi u mozak? :)

Zauzmete $edjeci polozhaj, najbolje na krevet ( pijesak ako ga mozhete priushtit ) samo da je udobno jer cete doci u lezhecem polozhaju.
desetak - 15 puta duboko udahnite na usta i izdahnite, zadnji put udahnite i "blokirajte" vazduh, zabachite glavu nazad kako bi lakshe napipali puls koji u tom trenutku treba da prekinete, najbolje palchevima.... To je to manje vishe to... drzhite blokiran krvotok dok ne prestanete da komunicirate s tijelom i uzhivajte:)

bezbjedna metoda,a lako vas odvoji od svjesnosti u bacha vas u svijest
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Shema je dramaticna...Tako sam par puta onesvjestio davno nekad u srednjoj skoli par djevojaka koje nisu vjerovale da se to uopce moze...samo sto to ne bih preporucio u nikome slucaju bilo kome da radi kad je sam jer nakon sto nesvjest nastupi ako se nisi dobro pripremio lako mozes odvalit glavnom po nečemu sto onda nanese stetu :D
btw nije mi palo na pamet da ikada upljugan ovako sta radim :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
je ima kakve stetne posljedice na mozak ili tijelo? nebi bas reko da nema... xD

peace out!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
validbuzzz je napisao(la):
Imam neki bolesni ritual ponekad kad sam dobro napushen. Jeste li kad zaustavljali sami sebe dotok krvi u mozak? :)

Zauzmete $edjeci polozhaj, najbolje na krevet ( pijesak ako ga mozhete priushtit ) samo da je udobno jer cete doci u lezhecem polozhaju.
desetak - 15 puta duboko udahnite na usta i izdahnite, zadnji put udahnite i "blokirajte" vazduh, zabachite glavu nazad kako bi lakshe napipali puls koji u tom trenutku treba da prekinete, najbolje palchevima.... To je to manje vishe to... drzhite blokiran krvotok dok ne prestanete da komunicirate s tijelom i uzhivajte:)

bezbjedna metoda,a lako vas odvoji od svjesnosti u bacha vas u svijest

WTF :mrtva_banana: :icon_eek:

:eek:hno: Koje ideje daješ ljudima...
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
nikako !!!!!!!! cemu to???? wtf, ali bukvalno......mislim desava mi se da kad se protegnem onako kao ujutru...sibne mi krv u mozak pa izgubim malo svest, jednom sam se prosuo po podu.....al ono....samo ti to radi ako ti prija.......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.