Aktivnosti (povremene)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
POVREMENE AKTIVNOSTI
-Organizirati glazbena dogaðanja
-Organizirati edukativna dogaðanja u školama

dodajte svoje prijedloge veyano uy aktivnosti koje bi ste vi još ukljuèili

i konkretne prijedloge kako ih realizirati npr.ja imam frenda koji ima kafiæ u blizini tog i tog, i kod njega možemo pozvati neki bend pa možemo organizirati koncert s ciljem edukacije javnosti o marihuani....
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
hm ... edukativna dogaðanja u školama?
izbaci ovaj dio "u školama"

Naime iznimno je teško uæi u škole sa bilo kakvim programom a pogotovo sa ovako škakljivim.

Da bi mogao odvijati išta u školi program ti mora proæi znanstvenu verifikaciju pri nekom od sveuèilišta.

To ti govorim iz iskustva jer je moja udruga naletila na taj problem kod jednog od programa.
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
hmm. da u školama... malo teško.
možda kao izvanškolske aktivnosti :)

ma samo bi ovo školama zamjenio fakultetima i to je to.

puknemo flyere po faxu i menzama i jednom mjeseèno se održi radionica (ili parlaonica) recimo u 16h svakog 20-og :)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ja sam u jednoj osnovnoj školi organiziro radnu akciju - doduše razlikovala se od ove filozofije sada.
al mislim da bi znao složit spiku.u nekoj školi æe proæ u nekoj neæe.
uglavnom naš moto jest da je ispravna informacija ispravna prevencija.biæe škola (tj. direktora iz škola jer se na kraju sve svodi na ljude) kojima æe naš program odgovarati..ok. biæe malo prilagoðen...
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
to sa osnovnim školama ne dolazi u obzir sve dok sama legalizacija ne bude u tijeku. a tada ce odgovorne službe morati prvo prilagoditi i razviti svoj program i tek onda obavljati edukaciju.

mislim da se moramo držati što dalje od maloljetnika jer inace bi mogli biti etiketirani kao manipulatori koji žele zatrovati maloljetne umove.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
nemora to biti tako
kao što sam reko neki æe shvatiti našu prièu neki ne
a našu prièu prièa policija iz amerike www.leap.cc pa neki si oni misle
ok, kak bude bude
nastaite sa konkretnijim postovima
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Mislim da ne treba ni prilaziti osnovnim skolama. Da li vi mislite da je u redu da deca od 11-12 god. probaju cannabis? U srednjim skolama mozda samo 4. godina a na fakultetima obavezno.

A sto se tice muzickih dogadjaja... hm... za to su potrebne pare. Osim ako se neko (kao sto Cyperss Hill radi u USA) ponudi da radi bez novcane nadoknade.

Mislim da bi u Srbiji Bad Copy bio za to... ali treba ih naci...
 

DD

Aktivan Član
04.12.2006
352
17
18
Ja radim u Osnovnoj Školi i uz to sam još i razrednik...

Jedini naèin je kroz neke razredne programe, ili programe pedagoške edukacije uèenicima objasniti koja je prava svrha konzumacije ovih sredstava...

Po struci sam pedagog pa jako dobro znam naèine i puteve prezentacije ovih stvari da to bude idealno praktièki...

"propaganja"... ti imaš moj glas, to ti je jasno... ima ljudi koji æe pomoæi, ali to je mukotrpan put i neki ne žele gubiti svoje dragocjeno vrijeme na veæ reèeno...

IDEM i ja u akciju... ili sam veæ tu... :twisted: :p
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ovdje bacam lock i otvaram novu temu

glazbom protiv inkvizitora
he he he heh e
radi se o organiziranju glazbenih dogaðanja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.