Akutan i brain fog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.12.2020
4
0
1
23
Pozdrav ljudi, pratim ovaj forum dosta dugo, i evo odlučio sam da se i ja pridružim, nažalost sa zdravstvenim problemom koji me muči već 2 godine. Kako naslov kaže, “lek” akutan mi je ostavio kako se čini dugotrajne posledice. Imam osećaj kao da imam maglu u glavi, kao da mi je iq pao za 50. Ili još bolje bi vam opisao, kao kad se prepušite pa ste sutradan stondirani, e baš tako samo konstanto. Tako je već 2 godine od kad sam prestao da ga pijem. Probao sam sve i svašta istraživao po svim sajtovima i ništa mi nije pomoglo. Inače imam 20 godina, živim sa svojima i nikad im ne pričam o problemima jer smo oduvek bili odaljeni što se tiče privatnog života, tako da im nikad nisam ni rekao za ovaj problem niti išao kod doktora. A i kad bih išao ne znam da li da oden kod lekara opšte prakse ili kod psihoterapeuta.
Ako neko zna sa kim bih trebalo da se posavetujem ili ako zna šta bi mi pomoglo bio bih mu zahvalan.
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Pozdrav
To je za akne lijek?
Prijateljev mlađi brat je uzimao. Rješio se akni i razvio ozbiljan oblik depresije. Propisani antidepresivi su ga primirili, ali par godina pod njima ga se nije moglo povezati sa osobom kakva je bio. Ovo mu je pomoglo. Doduše, on je pod nadzorom brata uzeo i veću dozu psilocibina. To ne savjetujem ako nemaš nekoga sa iskustvom i u koga imaš bezgranično povjerenje
Uglavnom, uguglaj - Niacin Lion's Mane Psilocybin Protocol, malo pogledaj znanstvena istraživanja i iskustva o tom.
Lion's mane(resasti igličar)je gljiva. Može se nabaviti ekstrakt. Promovira rast novih moždanih stanica. Psilocibin je aktivni sastojak psihodelične gljive. Promovira stvaranje novih neuronskih veza. Doza u ovom protokolu je toliko mala da nema straha od nekog psihodeličnog učinka. Bit će i 20 i više puta manja...
Ako te zanima pogledaj malo. Ima dosta toga napisano
I da, ovo ti govorim jer do sada već nisi otišao liječniku i možda bi trebao prvo to učiniti
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
U pravu si, ali pazim što ću reći. Lako se krivo tumači i onda se stekne dojam da govorim iz neke newage perspektive, zavjere... A nije tako. Ali činjenica je da je dosta liječnika nedovoljno angažirano i da na traci rješavaju pacijente. Uglavnom su prisiljeni na to. Ali ne svi. Ja imam sreće da sam naišao na jednog takvog. Inteligentniji je od mene, osoba sa potpunim integritetom... Bez straha si mogao o kanabisu s njim pričati i prije 15 godina. Vjerujem mu 100%. Zato ne mogu izvući taj argument iako bi najradije to napravio
 
06.12.2020
4
0
1
23
Pozdrav
To je za akne lijek?
Prijateljev mlađi brat je uzimao. Rješio se akni i razvio ozbiljan oblik depresije. Propisani antidepresivi su ga primirili, ali par godina pod njima ga se nije moglo povezati sa osobom kakva je bio. Ovo mu je pomoglo. Doduše, on je pod nadzorom brata uzeo i veću dozu psilocibina. To ne savjetujem ako nemaš nekoga sa iskustvom i u koga imaš bezgranično povjerenje
Uglavnom, uguglaj - Niacin Lion's Mane Psilocybin Protocol, malo pogledaj znanstvena istraživanja i iskustva o tom.
Lion's mane(resasti igličar)je gljiva. Može se nabaviti ekstrakt. Promovira rast novih moždanih stanica. Psilocibin je aktivni sastojak psihodelične gljive. Promovira stvaranje novih neuronskih veza. Doza u ovom protokolu je toliko mala da nema straha od nekog psihodeličnog učinka. Bit će i 20 i više puta manja...
Ako te zanima pogledaj malo. Ima dosta toga napisano
I da, ovo ti govorim jer do sada već nisi otišao liječniku i možda bi trebao prvo to učiniti
Da “lek” za akne.
Nemam iskustva, ali radije bih prirodno nego da me kljukaju amfetaminima i glupostima. Ako možeš pošalji mi link gde da uzmem taj ekstrakt jer ne mogu da nađem. Bio bih ti zahvalan :)
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Gladaj uzeti Host defense proizvod. Vlasnik je Paul Stamets, vodeći mikolog danas. Možeš biti siguran da je sirovina 100% čista, sigurna...
Gledao sam u srbiji, ali nisam našao. Evo u hr tog proizvoda
https://www.biobio.hr/lions-mane-lavlja-griva-proizvod-28888/

Evo i slovenski proizvod, uzgojeno i prerađeno u sloveniji
https://www.planetbio.eu/collections/mushrooms/products/hericium-powder-dietary-supplement-150-g

A za psilocibin ćeš morati u akcije koje su za drugi forum. Uglavnom nije problem uzgojiti
themajka.com
Niacin je B3 vitamin
 
Poslednja izmena:

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
ja ti preporucujem Nutritarian Diet, i da izbacis sve zivotinjske proizvode osim povremeno ribe, dozvolices telu tako da izleci samo sebe. Sto vise i sto raznovrsnijeg sharenog povrca u ishrani. A ovo za psilocibin i to, nemam neki komentar, ja probao i velike doze i mikrodoziranje i najbolje mi je bilo od dva veca sirova crna luka dnevno, dakle blender u shake i kreci
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Za početak treba organizam dobro očistiti od otrova kojim si se kljukao, tako da ja mislim da bi dobar start bio čišćenje organizma kao i čišćenje debelog creva. Ja bih ti preporučio ovu knjigu da pročitaš, kratka je a jako značajna.


Uradio sam jedan brzi google search o tom otrovu i malo je reći da sam zgrožen, šta se sve danas legalno prodaje to je neverovatno, a zašto ti nisi istraživao šta unosiš u sebe, neću te pitati da ti još dodatno stajem na muku.
 
06.12.2020
4
0
1
23
Za ovo treba dubok džep koji ja nemam niti moji roditelji. Vegansku ishranu bih mogao da ispratim ali samo preparati koji su navedeni izađu preko 100€. Probaću da pređem ma vegansku ishranu jedno vreme a što se tiče čišćenja creva probaću da nađem jeftiniji alternativu
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
Za ishranu nutritivno bogatim biljkama ti treba manje para nego za bilo koju drugu, kilo cvekle je manje od pola eura, luk takođe, sočivo, pasulj, celer, golica, laneno seme itd
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
E jebiga sad, par stotina evra za zdravlje je ništa, okreni omladinsku službu stisni se 10 15 dana radi neki opušten poslić pa zaradi. Najlakše je reći nemam. Zasro si stvar i sad bi neki magični lek da popiješ usput da košta 3 eura i da se sve to ispravi, ja bih voleo ali to ne ide tako.

edit: evo možda ti ovaj program više odgovara, od istog je doktora.

On(pacijent) traži da dobije nešto bez ikakvog truda, ne znajući da plaća najveću cenu za lošu stvar, a dobro mu je već ponuđeno besplatno. Umesto da prihvatimo lošu medicinu, bolje je da prihvatimo zdrav način života. Umesto da kupujemo, molimo za lek ili ga krademo, bolje je da prestanemo da stvaramo bolest. Bolest je čovekovo sopstveno delo, a od kupovine leka, gluplje je samo ostati u neznanju i verovati u lekove.” -Dr Džon Tilden
 
Poslednja izmena:

serviser

mumijev drug
Poznanik Foruma
05.09.2019
712
4.467
163
Danas je veoma lako uzgojiti razno mikrobilje, psenicu za sok pa cak i bijeli luk, rotkvicu,. Saka mikrobilja (posebno brokule, rastike, karfiola, kupusa, prokulica, generalno zelenog povrca) ima nutritivnu vrijednost kao tanjir odraslog povrca/ploda. I sve zauzme jedan sprat police za knjige.
Sa par led traka i par minuta dnevno utrosene energije imas kol'ko hoces. Kesica sjemena je max 1€. Dovoljno za 3 dana po saku. Jos ubaciti tjelovjezbu da toxini brze izlete van, pa za par mjeseci da knjigu pises o promjeni u zivotu.

Ko hoce nadje nacin, ko nece nadje izgovor.

Ko ne zna da su farmacija i bankarstvo izmisljene institucije iskljucivo radi obrta, naucit ce kad tad jbg. Ili nece.
 

Whacky Tobaccy

Aktivan Član
08.11.2020
66
371
53
Koliko znam ima omega 3 i omega 6 masnih kiselina u sjemenkama konoplje što je posebice dobro kod problema sa kožom.
Istraživanja pokazuju kako konzumacija ulja sjemenki konoplje može pomoći kod ekcema kože te smanjiti neugodne simptome poput svrbeža kože.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Easygoer