Albaneza vs Holandeza :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

brusvejnovsobar

Aktivan Član
04.04.2015
60
371
53
119
Kako mi je drago što ova tema postoji jaoooo.

Evo da ja iznesem svoj stav o "albanki".

Ima tu i loše trave pune sjemenja, često smrdi na tufinu i mnogi je u mome krugu izbjegavaju.

No meni osobno od te male albanke nema trave koja jače kuca. Problem je što ta trava zna biti jako dobra ali dok ona dođe od Albanije do npr. RH, em što zbog lošeg skladištenja, em zbog toga što je moraju presovati radi lakšeg transporta, ta trava gubi svoj miris, okus i kvalitet. Naravno da su ove "holandeza" trave rijeđe dostupne od albanke pa je svima draže i ljepše uživati u holandezi.

A sada moja priča, već 5 godina konzumiram travke, većinom tu albanku :) Sve do ove godine, dok nije počela ova "kriza". Od tada sve više i više konzumiram ove (u mom kraju zvane skankove).

I reći ću vam, je da holandeza ima bolji ukus, miris i kvalitet. Ali mene osobno nakon par mjeseci ne dotiče više taj "skank". I tako kod kuće ispod kreveta mi majka pronađe kesicu sa par grama te albanke, i nije bilo sretnije osobe od mene. Poljubim majku, uzmem kesicu, u dvoru lagano smotam i zaspem na stolici :) Tu sam shvatio da mogu pušiti White Widow sv. Petra, ali albanka je ipak albanka :))
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
Kako mi je drago što ova tema postoji jaoooo.

Evo da ja iznesem svoj stav o "albanki".

Ima tu i loše trave pune sjemenja, često smrdi na tufinu i mnogi je u mome krugu izbjegavaju.

No meni osobno od te male albanke nema trave koja jače kuca. Problem je što ta trava zna biti jako dobra ali dok ona dođe od Albanije do npr. RH, em što zbog lošeg skladištenja, em zbog toga što je moraju presovati radi lakšeg transporta, ta trava gubi svoj miris, okus i kvalitet. Naravno da su ove "holandeza" trave rijeđe dostupne od albanke pa je svima draže i ljepše uživati u holandezi.

A sada moja priča, već 5 godina konzumiram travke, većinom tu albanku :) Sve do ove godine, dok nije počela ova "kriza". Od tada sve više i više konzumiram ove (u mom kraju zvane skankove).

I reći ću vam, je da holandeza ima bolji ukus, miris i kvalitet. Ali mene osobno nakon par mjeseci ne dotiče više taj "skank". I tako kod kuće ispod kreveta mi majka pronađe kesicu sa par grama te albanke, i nije bilo sretnije osobe od mene. Poljubim majku, uzmem kesicu, u dvoru lagano smotam i zaspem na stolici :) Tu sam shvatio da mogu pušiti White Widow sv. Petra, ali albanka je ipak albanka :))
očito je da nisi probao druge, a spominješ skunk,koji je jači za tri klase od albanske travuljage bez okusa. recimo skunk #1 iz sensi seeds je najači dim koji sam uzgojio a po okusu neusporedivo sa bilo kojom njihovom najačom albankom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Neduvam albanke vec niz godina.
To je kao da usporedjujes Zvacevo konjak sa nekim Courvoisier-om
Al ok netko voli debele netko mrsave a netko voli dečkiće haha.
Uzgoji brate nesta kvalitetno nemoj se trovati sa tom pljesnivom travcugom :)
 

brusvejnovsobar

Aktivan Član
04.04.2015
60
371
53
119
A jbt nebi da španski pričam, ja sam iznio svoj stav i to je to. Bio sam 3 puta u Amsterdamu i znam što mi želite reći ali eto ovo je moje mišljenje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sta je uopste Albanka? Ako uzgojis sjeme od albanke kuci sam jel ona i dalje albanka ili je domaca albanka. Ono sto ja mislim da vezuje Albanku za lose ime je prenos i lose susenje. Dok je oni izmrcvare, nabiju, preturaju, krijumcare, prskaju da je nebi pojelo nesto dodje to tebe neki proizvod slican kao sto rece opa cupa baltik vodki. A ne voli biljka da se sa njomgazi i ti ljudi sto to prenose sve je to neka losa energija. Uzmi kuci posadi sjeme neke albanke pazi je cuvaj je...vjerujem da ce ti vratit istom mjerom.
 

brusvejnovsobar

Aktivan Član
04.04.2015
60
371
53
119
Sta je uopste Albanka? Ako uzgojis sjeme od albanke kuci sam jel ona i dalje albanka ili je domaca albanka. Ono sto ja mislim da vezuje Albanku za lose ime je prenos i lose susenje. Dok je oni izmrcvare, nabiju, preturaju, krijumcare, prskaju da je nebi pojelo nesto dodje to tebe neki proizvod slican kao sto rece opa cupa baltik vodki. A ne voli biljka da se sa njomgazi i ti ljudi sto to prenose sve je to neka losa energija. Uzmi kuci posadi sjeme neke albanke pazi je cuvaj je...vjerujem da ce ti vratit istom mjerom.

O tome i pricam prijo :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
To je drugi par opanaka !! Uzgojena u boxu pod lampom uz pazenje i mazenje..to nije albanka vec kvalitetna domacica (zbrkulja)bez pedigrea :)

Edit:
nemora pod lampom naravno !
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
unlocked_padlock_open_acces_450.jpg

:p [HM]
 

Prilozi

  • katanac.gif
    katanac.gif
    54,1 KB · Pregleda: 43
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Mene samo zanima,kako znati da je neka trava 'albanka' :D
Prodao ti ju lokalni dilerčić,5 ili 6-ta ruka,i još rekao ... dobra je,albanka prava.
Ajme,užasa,hehe
I sada ide ono,imaš plaćenih 5 grama,dao ti je 4,u ta 4 ima grana,sve je sljepljeno,neznaš kako je sušeno,pod mikroskopom ju bolje i ne pogledati jer bi ti pljesanj nevidljiva oku ubila želju za pušenjem ... i onda dolazi rad :D
Zdrmalo te u ČELO,neznaš ni sam šta ... ekipa se počela smijati,mota se drugi joint.
Kako znaš da nisu parcovi po tom hedu hodali ?

Inače,ovaj lokot ili'ti katanac mi se mnogo dopada :D
Baš je krasan.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
I meni je taj katanac boli glava :) al nije trebao ..zasto neraspravljati o tome !?
Nesta se da i nauciti iz toga al ok...samo zakljucavajte !!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.