Albanka, domacica, skank i hibrid, pitanja pocetnika..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.10.2016
0
2
3
35
Nov sam u ovome, imam par likova koji mi prodaju vu ali nemam pojma koja je, jedino znam da prepoznam indiku od sative ali hibrid mi je komplikovan totalno... Da li bi iko mogao da okaci slike skanka,domacice, albanke i hibrida? Ne zamerajte ako ako sam nesto pogresio nov sam.. :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Nije da na forumu vec ima hrpetina odgovora na tvoje pitanje....samo treba malo koristit trazilicu ;)
...al ajde, mozda netko naleti na ovu temu pa procita odgovor

Skunk - sorta kanabisa kao sto postoji jos tisuce drugih sorti. tocnije hibrid dviju sativa i indike.
Afghanistan x Mexico x Columbia (indika x sativa x sativa)
...i nije najjaca sorta

Albanka - ime za ganju koja tamo raste. obicno mix mixeva sorti, svega i svacega. Kao ulicni pas mjesanac od 10 nepoznatih pasmina

Domacica - netko domacicom zove ulicnu travu koja moze biti bilo sto...a nekome je domacica trava koja je uzgojena kod kuce iz nepoznatog sjemena iz paketa. U oba slucaja nemas pojma sto je to....osim sto su velike sanse da je albanusa ili nesto slicno, ali sa druge lokacije. (nije albanija jedina zemlja odakle dolazi marihuana na ulicu)

Hibrid - cross sative i indike ili vise takvih kombinacija. Ovisno o postoku indike ili sative, pa mozemo imati Indika dominant ako ima manje od 50% sative u sebi, ili sativa dominant ako ima vise od 50% sative u sebi. Skunk bi bio Sativa dominant hibrid.

Na oko ne mozes prepoznat nista od toga osim ako je netko doma uzgojio i zna sto je uzgojio. Sve moze biti svasta.
Tako da, ako zelis isprobati razne sorte, indike, sative i hibride...ili automatike......morat ces naruciti sjeme i uzgojit sam ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.