"Albanuša" nepoznata vrsta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.05.2019
5
7
3
27
Ime vašeg dnevnika: "Albanuša" nepoznata vrsta

Datum nicanja sjemenke: 23.04.2019

Početak vegetacije: 24.05.2019

Breeder:

Strain:

Vrsta uzgoja:
Zemlja

Tehnika uzgoja: Bez Treninga

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 100

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 100

Nutrijenti:

Ostala oprema:

Dodatne informacije:
Dobio sam tri biljke,neznam vrstu sjemena,nisan upoznat s prvom fazom prvih 15 dana,prvi put mi je,nemam opreme,radim to "oldschool",bez puno *rkanja,trebam punooo pomoci i savjeta i ideja,nemam bas puno slika,ima san nekih poteskoca ali mislim da ide nelose,ispricavan se sto neman slika i sta neznan ali ocekujen veliku pomoc i nemojte se ljutit ako san vec sjeba biljcice!

Slike boxa: E6FFED86-757B-48DD-A3D4-69306CE1DDDC.jpeg
6F2019B3-39D6-4534-A697-BA2836F516BD.jpeg
05B8A3E7-88A0-416C-B41B-45067E6E92C5.jpeg


i nerazumin se u termine svjetla kad ima sunca drzin ih sto vise na suncu a kad nema stoje ispod led svjetla

i drugu ovu sta se obisila sam danas malo urediva po savjetima "vutrasa" pa ce bit novih slika ubrzo
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

Pablito

Banned
Banovan
02.07.2017
374
2.148
143
Amsterdam-Netherlands
Napravi ormar recimo 80x80x150. Mozes od iverice kod nekog stolara kostace te oko 5000din oblozi ga mylar folijom to ti je oko 2500din, uzmi ventove da uvlace i izvlace vazduh, mozes one za wc. To ti je oko 2000din. Rasvetu mozes led neki panel ili sta vec.(cena zavisi vec sta zelis)Neki ventilator za duvanje po biljkama 1000dib. Meraci vlage i temperature od 500-1000din. I tajmer obavezno 1000din. I to ti je u principu to.
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
:wave:Ako ti sigurnosni uvjeti dozvoljavaju,(prema onom što vidim a ne vidim puno,živiš u manjoj sredini gdje možeš naći siguran sajt)najbolje je da ih vani posadiš.U međuvremenu možeš se posvetit učenju i izradi(kupovini)boxa i svega ostalog što ti je potrebno za indor.Jesu li te posude izbušene,na "frižideru"vidim da je puknjen sa strane ali i ispod trebaju rupe?Po ovom što si napisao zemlja neznaš koja je?Na kojoj udaljenosti držiš led i koji je u pitanju.Ako ju misliš ostavit pod svjetlom neka dan traje 12h-noć12h.da što prije saznaš spol,a i dovoljno su velike za taj režim.Izgledaju dosta žedno posebno ova u bijeloj kanti.Uskoro bi trebalo krenut sa prihranom,razmisli,prouči čime ćeš ih hranit.Za sada toliko od mene,sretno i dobrodošao...:vutra:
 
27.05.2019
5
7
3
27
odlucija san danas sutra ih vodim na neki sajt budem slikao,i nisu zedne nego nisu imale bas neke rupe na dnu pa sam ih pretopio tj tu jednu zato je nikakva. oce li ona prezivit ako je danas najkasnije sutra prebacim na sajt u zemlju?

i mislio sam je hranit samo domacim gnjojivom ali ako se sta drugo treba dodavat kupit cu samo mi recite
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ti bi drug izgleda da te neko uhvati za ruku, odvede na sajt, iskopa rupu i zasadi biljku. i jos da sa sobom ponese djubrivo pa da odmah odradi i to :) kakav je ovo dnevnik, nisi se sam sa sobom dogovorio sta hoces, samo citam ovde tvoja razmisljanja koja su prilicno nedefinisana, ovo ili ono, samo mi kazite... ajd malo potrosi vremena pa procitaj bitne podforume, imas tutorijale i za unutrasnji i za vanjski uzgoj, imas teme za indoor i outdoor, imas teme o projektovanju boxa, opremi, ima gomila dnevnika pa vidi kako su drugi radili. ovako kako si krenuo nista neces napraviti, samo gomila postova sa pitanjima dok se ekipa ne smori da ti odgovori. evo, neke teme za tebe za procitati, pa kad skontas logiku cele price onda mogu pitanja o stvarima koja ti eventualno nisu jasna
pa onda, ako si se odlucio za outdoor, potrazi jos sta te zanima generalno u ovom podforumu https://www.vutra.org/forums/vanjsko-uzgajanje.25/
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Preživjet će,samo lagano kod presađivanja da ih ne polomiš(lakše je iz manjih posuda presađivat)i da se korijen ne ili što manje ošteti.Daju se lijepe biljke uzgojit čak bez prihrane i gnojiva,pa i kupovne zemlje(bez dinara,samo rad,trud i volja) ali koliko ti njima daš toliko će i one tebi...