..Albert Hofmann..102..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.12.2007
19
0
0
39
na današnji dan 11.1.1906. godine rođen je Albert Hofmann, "otac" psihodelika, čovjek koji je cjeli život posvetija proučavanju ove teme..

i šta je važno..danas mu je 102 rođendan, a on je još živ i zdrav..preživija je dva svjetska rata i još se drži.. živuča legenda : )

pa eto, sretan mu rođendan i da ih doživi bar još 100..

hofmann_albert4_med.jpg
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Evo ga gospodin kriticar.
Dosao je teme ocijenjivati.
Joj da sam moderator odma minus bodovi.

A sto se tice hoffmana stari prdonja izumi tripove i prezivi toliko dugo.
Ja bi prije ovdje stavio D.Tadijanovica jer mi je on veca faca od ovog hoffmana i takodjer je imao 102 godine.

Sad sam i ja postao spamer 5:30 a ja nemogu jos zaspati od one skanjare. :D
Necu vise odo se natjerat spavat.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
stari je predobar lik, bez obzira sto izaslo iz labosa njegovog. ako ste ikada gledali neki dokumentarac sa njim mogli ste i sami vidjet da ne lupeta.

meni je on totalni kul lik, nije prso kao timij ili mekena pa propovjedao a nije da nema sta za reci...

hofij...Sve naj naj i i i jos PUNOOOO godina :p
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Slažem se.
Lik je učinio sve što je mogao da u javnosti i u krugu znanstvenika popravi pogled na psihodeliju i još se trudi.Još je i dokaz bezopasnosti tripa ko i ona baba trave jer jebote ko doživi 102 godine često,sad manje prije više,konzumirajuči nešto je savršen dokaz bezopasnosti.Mislim da na polju legalizacije ne može biti itko bolji predstavnik od znanstvenika starog 102 godine koji uzima ili je uzimao drogu.

Sretan rođendan dr.Hofmann!
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
bas me zanima sto se sada vrti u toj glavi...uhhh.....
sigurno jedna llama trci sa bananom na sebe...
:bananallama: