Aleister Crowley

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pustinjak

Banned
Banovan
08.07.2014
65
79
18
Liber Al Vel Legis ili knjiga zakona osnova theleme O.T.O

cini sta ti je volja,ljubav je zakon ljubav pod voljom
sve to zvuci lijepo i je medjutim kakva je to predivna manipulacija to je druga prica


nekoliko citata iz knjige kojoj se svi crowleyevci klanjaju

Liber AL Legis
III,12:
zrtvuj stoku, malu i veliku: zatim djete

III,18
Milosrd|e neka bude odbaceno,prokunite one
koji sazaljevaju! Ubijajte i mucite; ne stedite; budite
nad njima!

III,23:
Za miris mjesaj brasno i med i gusti talog
crvenog vina: zatim Abramelinovo ulje i maslinovo
ulje, a potom razblazi i smiri socnom svezom krvlju.

III,24:
Najbolja krv je od lune, mesecna: zatim sveza
krv deteta, ili koja kaplje iz hostije neba: zatim od
neprijatelja; zatim od svestenika ili obozavatelja:
konacno od neke zveri, nije vazno koje.

III,49:
Ja sam u tajnojcetvorostrukoj reci, huljenje
protiv svih ljudskih bogova.

III,50:
Prokunite ih! Prokunite ih! Prokunite ih!


Predivna je to manipulacija i drzanje pod palicom ljudi koji imaju malo drugacije poglede o zivotu,te krecu u potragu napustajuci postojecu paradigmu egzistencije,za njih se servira drugacija prica nesta sto bi zadovoljilo njihove mentalne sklopove te ih se pretvara u poslusno roblje,koje malo izravnije sluzi,za razliku od svjetine.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
to je sve ispiranje mozga za lakovjerne idiote, isto kao i bilo koja religija, sekta ili pokret sa "duhovnim vođom" na čelu (Vucoisti ne spadaju tu :p). ja ne volim ni čuti za to, a kamo li tek vidjeti na ovom forumu...

sve što čovjek treba znati o životu može sam naučiti, ne treba mu nikakva knjiga da mu pokaže "pravi" put...
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
"sve što čovjek treba znati o životu može sam naučiti, ne treba mu nikakva knjiga da mu pokaže "pravi put..."

većinu toga čovjek sam spozna, to stoji, ali nije da mu ne treba nikakva knjiga.. :) svi smo počeli prvo sa slikovnicama, bajkama, pa školskim knjigama, lektirama i tako dalje, zar ne? da bi nešto naučili..

mislim da čovjeku ne treba mu NIKAKAV ODREĐENI PISAC ili bilo koji drugi čovjek, da mu pokaže pravi put.. samo bih to ispravila. inače se slažem sa svime.. crowley je zanimljiv, ovako na prvu .. ali ipak.. priča za sebe.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
zanimljivo kako zlo nemoze biti inicirajuce..ono je uvjek u zaledu dobra. zlo nezna nista kreirati .ono uvjek imitira nesto dobro, ljudsko,humono i iz toga radi nered. Velicati tu odvratnost zaista postavlja pitanje ljudskosti. no dokone dame i kvazi pleyboy idiomi u svom neproduktivnom malom postojanju zele ostaviti trag
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
svo znanje se nalazi u covjeku,svaki covjek je svemir,svak ko je zagreba ispod povrsine sebe zaplovi je u novo prostranstvo koje nema kraja,prostranstvo znanja i spoznaje,pogledajmo se iznutra stvarajmo iznutra,jer ne postoji nista izvan ljutskog bica a da vec nije zapisano u njemu,covjek je sve sto postoji i sto ce postojat,trazimo odgovore u sebi a ne van sebe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: i33i