Alergija na duvan?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.06.2020
2
5
3
25
Satro sam alergican na cigare bar po kevinim recimaa nikad nisam proveravao sam dal jesam dal nisam niti probao da zapalim pljugu aa ni u domu zdravljaa na testu.. Paa bi me zanimalo kako bi funkcionisalo joint kad bi pusio ali cistak. Ako je neko imao iskustvaa sa timee ili znaa nekog nek napisee interesuje me imam neki zelju da sprzim po koj na mesecnom nivou malo da se iskuliram od poslaa i od svega...
 
06.06.2020
2
5
3
25
Naa rodjenju primas onee inekcijee zabalergije i kao naa to je izbacilo pecat sad je pitanje da li je to istina
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bhaga

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
Pa valjda si bio u društvu, a da netko puši?
Ja več skoro 2 godine pušim čistaka. Ista stvar!
Ako si sam uzgojio, nebi trebao imat problema, zmotaš s manjom rizlom, manju pljugu, ali slađu!
Iskreno, nisam čuo da je netko alergičan na duhan! Vjerojatno si alergičan na neku substancu koja se nalazi u duhanu. Inače, nemožeš na kavu u kafić:)
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
To je inace alergija na nikotin i prilikom standardnog alergo testa se utvrdjuje i alergicnost na njega, sad opet zavisi koji je stepen alergije ako se dobro sjecam, nekad davno sam ja to radio. Tom prilikom mi je utvrdjeno da jesam alergican na nikotin, prvi stepen alergije iako sam posle toga pusio redovno nisam primjetio da mi pretjerano skodi ako se moze talo reci za cigarete :zvizd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0