alergija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.10.2006
39
1
0
33
ovako....pre neki dan sam bio na testove za alergiju i ispostavilo se da sam alergican na travu i korenje...zadnjih par meseci ne mogu da disem to jest zapusava mi se nos zbog alergije....e sad da li alergija ima kakve veze sa marihuanom?
zanima me ako je prestanem pusiti ocu li moci disati?
ima li veratnoce da mi je zbog marihuane nos zapusen?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ne vjerujem da marihuana spada u tvoje područje alergije, naime marihuana nije trava :), sam je tako zovu neki :) Mnogi ljudi su alergični na pelud trave ali nikad nisam čuo da je netko alergičan na marihuanu, makar i pelud muške biljke cannabisa...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Čitao sam da postoje alergije a i da su vrlo rijetke a sad da si alergičan onda bi poslje pušenja imo vjerojatno alergijsku reakciju na to ko što neki imaju na orase i štajaznam
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
..........probaj nekih 7 dana ne pušiti pa ćes vidjeti ako ti je bolje...............ali tesko da je neko alergican od marihuane..............ako jesi smanji pušenje za 50% i to je to........pozdrav
 
18.10.2006
39
1
0
33
ma nema sanse da ja izdrzim =)
od predhodnog posta prosla su 3 dana i zapalio sam opet i juce danas malo pre i.....u picku materinu.....ne mogu da funkcionisem
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
he,he, ma ionako ti ne bi ništa pomoglo. ja sam alergičan na sve što je zeleno otkad znam za sebe, i vjeruj mi da to nema nikakve veze s "travom". iako mi se i od nje nekad znaju zacrvenit oči :)
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.....petar.......to što ti se crvene oči nije nikakva alergija jebote...........
..........ako nemožeš disat prestani pušit.........nebi htjeo biti na tvom mjestu.........
 
12.12.2006
3
0
0
35
MiGi je napisao(la):
ovako....pre neki dan sam bio na testove za alergiju i ispostavilo se da sam alergican na travu i korenje...zadnjih par meseci ne mogu da disem to jest zapusava mi se nos zbog alergije....e sad da li alergija ima kakve veze sa marihuanom?
zanima me ako je prestanem pusiti ocu li moci disati?
ima li veratnoce da mi je zbog marihuane nos zapusen?

nema ti to veze, imam i ja isti problem (alergiju)
marihuana nema nikakve, ama bas nikakve veze s tvojim nosom. tako da se ne zamaras s tim, purnjaj ti, i odi do doktorice da ti da neki sprej za nos, to pomaze