Alien growshop ZATVARANJE

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
koliko san vidija, zatvara se alien growshop tako da neznam di bi nabavija sjemenke :eek:hno:
jel imate nekog drugog dobavljača ?
HVALA !!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa pun je net sajtova, cak vrlo kvalitetnih, rade po deset godina i vise, moz da potrosis dan birajuci, no ne bih stavljao linkove da ne bude da reklamiram, a i ako odlazi sponzor, valjda ce ekipa da nadje drugog, opusteno, ja licno preferiram engleze (koji su obicno direktna ispostava holandjana, ali mi sigurnije kada pismo dolazi iz engleske nego direkt iz holandije). poslednju turu sam porucio preko s**dsman.kom-a i vrlo sam zadovoljan
evo, mozes da pocnes odavde, pa pogledaj izbor breeding kompanija na: ca*nabis-s*eds.co.uk/ca*nabis-s*ed-br*eders.php
a inace, i kanadjani su odlicni, bas dobri, svaki respekt za njih, jedino duze cekas da stigne letter

a mozes i da zaviris ovde: http://hightimes.com/grow/ht_admin/969
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
hvala power seed, pogledat cu
bud_man i ja san to nacuja i rjesavan vec nesto...jel to neka tajna ili ?
ako nije jel mi mozes napisati nesto opsirnije na PM
hvala!!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Treba poštovati sponzore koji drže forum živim. Imate PM ako baš želite pomoći jedan drugomu;)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Problem nije samo zbog reklamiranja vec i legalnog djela da nebi doslo do zatvaranja foruma jer ubrzo jedan prijedlog preraste u ludilo potraznju preko pma i slicno. Kao sto si ti ovom prilikom uradio. Alienshop je sa nama dosta godina.

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda

Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
 
06.04.2011
35
4
0
45
I Ne da sam zadovoljan Alienom nego nemam reci 23 12 sam narucio i pre 2 dana dam dobio sve upakovano na kucno samduce.Ni postara nisam video (ha ha )Poz