Alien - iskustva iz Srbije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.05.2009
2
0
0
44
Pozdrav svima!

Znam da je pitanje prežvakano već 100 puta do sada, ali ipak... :) Nalećem na različite odgovore, pa me zanimaju konkretna iskustva ljudi koji su naručivali.

Opcija seds-graines-zaden znači da pošiljka ide običnom poštom? Jel' ovo preporučeno ili ne? Nešto razmišljam, nepreporučeno pismo možda izaziva manju sumnju od preporučenog na carini? A i nepreporučeno pismo poštar samo ostavi u sandučetu, preporučeno mora da uruči uz potpis, ili ako u tom trenutku nije imao kome da uruči (ili ga je mrzelo) mora da se ide do pošte.

Zanima me i veličina paketa. Stiže li seme u običnom pismu? Ili u paketu? Može li da stane u sanduče? Na jednom mestu ovde sam pročitao da za porudžbine od 1 paketa semenja ide pismo, preko toga ide paketić. Ja bih naručio Arjan's Haze #3 i Nirvana Chrystal.

I konačno - šalje li Alien iz Holandije ili neke druge zemlje (nebitno koje)? Na par mesta na forumu sam naišao na različite odgovore - i da šalje iz Holandije, i da šalje iz drugih zemalja. Ovo me najviše brine.

Uh... Mislim da ću, ako naručim, dok pošiljka ne stigne sve nokte izgristi.
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
seds-graines-zaden obavezno
veličina paketa-pismo malo deblje zbog toga sto pakuju sa onom zastitom (koju posle puckas :)
porudžbine od 1 paketa semenja ide pismo-NE ja sam probao do 4
I konačno - šalje li Alien iz Holandije -NE jednom je stiglo kao iz engleske drugi put iz belgije
Stize jako brzo