Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.10.2009
11
0
0
33
Sve je ok sad su mi ovi iz aliena odgovorili da za billing address moze bilo koja zemlja da se stavi a na pocetku ipak postoji Srbija za mesto gde posilja dolazi.....
 
07.06.2010
1
0
0
42
Koliko je sigurno poruciti semi od alien-a, a da prilikom podizanja ne dobijes lisice u ovoj srpskoj pandurskoj drzavi???
Hvala
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Imam pitanje...kad narucujes s aliena gnojia npr. u mom slucaju hesi super vit,on je malo ima samo 10ml hoce li mi ga oni poslati u obicnom pismu ili par kao paket.Neznam kad narucujes neke druge stvari s aliena koje nisu sjemenke je li ista procedura kao sto je i opisano u onoj sticky temi kako naruciti seme s aliena?Ako nije ista procedura moze li mi netko objasniti u cemu je razlika?


EDIT: prva narudba s aliena bi volio da je nesto legalno u hrvatskoj kao sto je npr. hesi super vit,ne mogu te valjda uhapsit zbog tog??Pa onda kad vidim kako funkcionira alien i sve to skupa narucit cu od aliena greenhouse
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Supervit bi proša,ali šta ako skuže za šta je to(ako uopče pogledaju) pa pojačaju nadzor čisto onako za dalje,kad ono...Radije nek šalju pismo,napomeni im da bude sigurno i tko če otvarati sva pisma?Nije poželjno na adresu growa.
Osobno nikad nisan naručiva u njih pa ti nemogu točno govoriti šta i kako.Sve piše po forumu,samo treba skopčati.I google mnogo zna:)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Da,po toj logici prvo bih trebao naruciti sjemenke,a onda supervit.Tako cu i napraviti..
A npr. Fosfor +,to salju u paketu jel tako?
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
i jos nesto,ako narucujem s aliena nesto sto nisu sjemenke,fosfor + ili neka sijalica ili nesto drugo,hocu li isto odabrati shipping metod: Seeds-Graines-Zaden ili pak neku drugu opciju?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A neznam ako na vutri nema več odgovora onda stvarno nema,pa mislim da sve znaš samo trebaš klikniti i izabrati opciju koju si smislija kao i pripaziti na svoju sigurnost.Mislim da to možeš samo ti.Ili čitaš krive postove ili nešto.Danas naručiš iz hrvatske recimo bez problema,samo treba znati ono šta tražiš i di da tražiš.Ako ne možeš tako razmišljati teško može neko umisto tebe,zapravo nije poželjno.Također gnjojivo,pa drugi put sjemenke na istu adresu recimo...bolje ne radi ništa nego,uhvatit češ sam sebe.
EDIT.haze me preteka,iako nije odgovor kao ni moj,hehehe!
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Nema veze sto nije odgovor svejedno sam dobio "odgovor",sjemenke cu sigurno naruciti s aliena..a gnojiva cu naruciti iz hrv. tocnije s *******.*** jer tako su najmanje sanse da me uhvate.Jer ovo iz hrv. gnojivo nece ici preko carine a isto bi ja narucio i sjemenke iz hrv sa doticne stranice ali sumnjam u kvalitetu takvih sjemenki a i vecina ljudi uzima s aliena sjemenke i nije bilo problema
 
14.10.2010
8
5
3
40
Pozdrav svima, nakon onog neuspješnog uzgoja neke domaje(obje biljke bili mudani) odvažio se na naručivanje sjemena preko Aliena, e sad izabrao sam HQS Afgani Hindu Kush i vidio sam na onoj slici kad odete u seedbank da su sjemenke zapakirane u nekakvim kutijicama pa me zanima da li oni to šalju u tim kutijicama ili posebno šalju sjeme?
 
10.06.2011
10
0
0
42
pozdrav svima! jel moze neko da mi detaljno objasni kako da narucim semenke? Stvarno se ne razumem u ovakve narudzbine a potrebno mi je jako jer zelim napraviti ulje od te biljke jer mi clan porodice ima karcinom pluca! Inace iz srbije sam i MOLIM VAS POMOZITE MI!!!
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Evo već 2-3 dana tražim sortu koja bi mi pasala, uz malu pomoć mislim da sam i našao pobjednika, sorta: ice
samo me jedna stvar muči: kod jednog proizvođača 5 kom košta 26E a kod drugog 4 kom ista ta sorta 15.5E (neznam dali smijem imenovat banke)
Logično bi uzeo ove jeftinije, može neko ovo pojasniti...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
vjerojatno postoji razlika i u genetici, ako su 2 različite firme mala je vjerojatnost da će vrste biti baš iste...

tako se razlikuje Skunk #1 od npr. Sensija i Dutch passiona. Sensi skunk je 60% indica a DP je 75% sativa...
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Evo sad sam malo pogledao dali ima razlika, nisam baš uočio neke prevelike razlike osim u "Flowering weeks" šta nije baš tolko bitno, i evo genetika 1) "The enormous buds of the Skunk Special, the trich coverage and power of the White Widow, with an Indica look." a 2) Genetic: Afghani, Skunk, Northern Light and Shiva
Znači mislim da su to jedine razlike, a glavana razlika je u 10e, e sad dali je bolje uzet iz "female seeds" ili "nirvana seeds" pa vašim iskustvima?