Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.03.2007
23
0
0
43
Tako cu i da uradim!Posaljem sutra lepo pare preporuceno i cao!Valjda nece biti problem sto ce im pare stici pismom a ja tamo otkacio Bank Transfer!
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
...geras... je napisao(la):
Tako cu i da uradim!Posaljem sutra lepo pare preporuceno i cao!Valjda nece biti problem sto ce im pare stici pismom a ja tamo otkacio Bank Transfer!

Ako si iz CRO, dobro zamaskiraj lovu jer preporučenu poštu za inozemstvo moraš predat OTVORENU baš radi provjere da nema love u pismu...
jabiga, HP forsira WU.
Zapakiraj u nki CD koji onda zapečati selotejpon.
Ako te pitaju šta je to, ati reci da šalješ neke svoje radove, znate teta, bavim se grafikom...
 
21.03.2007
23
0
0
43
Da vas pitam jos nesto.Jel dovoljno u kovertu staviti samo pare a na koverti napisem kome saljem zajedno sa onim order brojem jer tamo pise: Note: Do not forget to include your ordernumber when making the bank transfer i moje podatke na koverti?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Obavesti ih samo da si poslao pare,da si otkacio bank transfer a poslao kesh itd.Da bi oni znali o cemu se radi.Javi se Alien-u i trebalo bi sve da bude ok.
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Postoji samo jedan problem ovdje ja nevidim nikakav link od njihove stranice, mozda je to sto sam naduvan bio i budan cijelu noc pa me vid nesluzi dobro. A p.s. jebi ga moracu da mjenjam avtar :(
 
07.04.2007
0
0
0
36
Erste bank daje omladinske vise electron do 27 godina,dzabe se izdaje i ja sam preko nje narucio indoor mix za 20 evra. Nacin isporuke 5 evra. Jer moze neko da mi pomogne i kaze za koliko bi to trebalo da stigne i da li ce da stigne!? Ja sam iz Srbije uzgred.....
 
11.04.2007
3
0
0
35
Koliko si sjemena naručio pa da su gledali na carini.Kako je prošlo ako su gledali,šta se sjeme smije uvažat u Hr.Ja bih naručio 2 paketa super skunka.Valjda to nije previše?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ne mozes da placas Visa Electron karticom.To je debitna kartica i s njom mozes da placas samo u Srbiji.Treba ti Visa Credo ili neka slicna kreditna kartica.Odes u banku oni ce ti tacno reci sta i kako tacno funkcionise.
 
28.03.2007
5
4
0
44
jel ima neko sa podrucja balkana ko radi to isto, prodaje sjeme?

radje bi to ovdje blizu odradio ako moze.


brijem da ekipa koja je to i prije radila nije imala problema sa dostavom, ono otvaranje pisama i to (govorimo o nekim normalnim kolicinama), zanima me kako to dolazi doma, da me neko ne sklepa.

neko ko je slao pare postom... kolko je otprilike rok isporuke, od slanja para do dolaska semena??


'fala.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
stvar je u tome sto na ovom forumu niko ne kupo-prodaje sjemenke i travu već gotovu za konzumaciju
tako da iako postoje drugi načini komuniciranja
ovdje nema koristi takve stvari potencirati
jer kao sto rekoh ,nema komecijalista

nista negativno,sve cool :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist