Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Trenutno je to naš sponzor i pošto je puno pitanja vezanih na trgovinu,naruðbu... U dogovoru je, da vlastnik trgovine sedmièno odgovara na vaša pitanja u vezi svega što vas interesuje.
Naravno u engleskom jeziku :)
nadamo se, da èe to uskoro poèeti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cvele

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Evo dogovoreno je i vlastnik se složijo...
ostalo je da utanaèimo neke pojedinosti pa kreèemo...

videèu još sa nekom bankom semena za sliènu stvar
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
možete postaviti pitanja veè:
naravno na engleskom-kome, to baš ne bude pošlo od ruke pomoèi èemo...
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Reci tima svemircima da su u ku.. deset puta narucim sjeme u njih i svaki put je neko sr.. nakon desetog pokusaja uspijem i odlucim kod njih naruciti pun kufer opreme to prode iz prve i nakon par dana oni meni mail da potvrdim da je to moja kartica..e nece se okusit mojih para vise.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
growmir@ to za karticu je pravilno jer je bilo korišèenja kartica(ukradenih,izgubljenih...)i sa strane èlanova ovog foruma-još fini ljudi ostavili preporuku

svakako imaš pravo odabrati drugog prodavaèa u koliko nisi zadovoljan...
Siguran sam, da ako si uplatijo onda si dobijo-naruèeno!!!

problem je što neke dobre banke semena, ne šalju u YU i Cro za sada ali èemo to promenitivrlo uskoro..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
I want to ask a few questions about Sour Jack witch I get for free from Nirvana Seeds.

Vegetate until: ? internodes
THC level: ?
Flowering Weeks: ?
Average height: ?
Yield: ? grams / m2
High: ?
Taste: ?

thx
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
sory nisam ni video-prije sam gledao niko nista ne pita
kreèemo
sutra dopodne i ovako zovem- pa èu mu reèi nek poène
:D :D
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
What about Sour Jack you didnt wrote one word about it.. but it is present and thanks for it.I buy some seeds on your site and on third transaction i order 300 € of equipment and you ask card verifikacion after 15 mails and 2 good transaction.Why you didnt ask on first transakcion...Make some database that we can buy easyly i buy on 3 diferent places without problems on your site i try 10 times and always "problem you didnt pick curency" yes i pick curency try to do it better.
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
pozdrav

mene zanima da li je moguce naruciti seme iz jedne zemlje a da ti posalju na drugu adresu... i to npr. kad bih narucio seme 10.oktobra da mi posalju seme tek nakon 17.oktobra kad se vratim kuci :) (kao da nesalju prije odredjenog datuma a da je izvrsim uplatu na vrijeme) a?
i da jos nesto jel isporucuju oni u BiH?