Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.09.2012
24
5
0
33
Imam prijatelja iz Holandije, koji mi je slao vise puta sjeme, iceolater hash, lampe i ostale sitnice..
Iduceg tjedna ce otici malo obici shopove u amsterdamu, pa ce mi poslati popis sjemena koje moze uzeti...
Cijene se vrte oko 50-70 eura za 10 sjemenki, sativa:
cheese / ak47 etc...
Ukoliko neko zeli kupiti moze me slobodno kontaktirati, pa cu ga ja "spojiti" sa njim preko msn-a ili kako god, pa se mozete dogovoriti sa njim..
Lik je trusted, i znamo se vec par godina..
Najduze vrjeme koje sam cekao na poslati paket je trajalo cca 5 dana.. Tako da se isplati vise nego cekati preko shopa par tjedana..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Eh, a Pravilnik, tacka 14:

...strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje. ...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
izvini i ti, ali taj post ti je doneo predban, 50 bodova ide za krsenje pravilnika tacka 14. i to nisam definisao ja, tako je kako je, obrati paznu sta postas ubuduce
 
31.08.2012
6
1
0
35
Bok!

Nisam sigurna da li sam pogodila gdje točno "ubosti" ovu temu,
ali nadam se da će se naći netko tko će moći samnom podijeliti bilo kakvu informaciju.

Pitanje je slijedeće:
Da li netko s foruma ima iskustva s naručivanjem sjemenki iz inozemstva?
Da li postoje pravni problemi (vezani uz carinu) prilikom naručivanja sjemenki?

Radi se o tome da mi je mama bolesna (radi toga sam temu stavila u dio "Medicina"),
i da bih voljela naručiti točno određene sjemenke, ali bi voljela čuti iskustvo nekoga
tko je to probao naručivati na ovaj način. Inače sam iz Hrvatske...

Otvorena sam za sve savjete i prijedloge,
koje naravno možete poslati i kao privatnu poruku ili na moju e-mail adresu.

Unaprijed hvala!

p.s. ispričavam se ukoliko ova tema već postoji na forumu.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
  • Sviđa mi se
Reactions: skimmer

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
koliko je sigurno zaobici 'Alien' i naruciti direkt od breedera? gledam nesto,na 'royal queen' imaju neke strainove koje nemaju u ponudi preko 'aliena'(a i svakako nema ugradjivanja),pa me zanima da li je i to proverena opcija,ili da li se moze preko 'aliena' naruciti bilo sta iz ponude breedera sa kojima imaju dil?
zanima me prvenstveno zbog 'special Queen 1',cena je smesna,a verujem da je dobar strain,i da je to samo spustena cena zbog forsiranja proizvoda..
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
alien se ugradjuje samo 1 evro ali preko aliena je postarina 7 eura a preko
breedera 10 minimum pa ti vidi preko cega ti se vise isplatii :D
 
31.08.2012
6
1
0
35
Hvala vam ljudi i ispričavam se što odgovaram stoljeće kasnije :)
Pročitala sam sve sa linkove koje ste poslali, i zaista tu sve piše.
Sad samo preostaje dobro se izorganizirati i donijeti par standardnih odluka - kako zašto odkuda i tako to.
Još jednom se ispričavam za fulanje teme :)

Bacim post kad se odlučim i pokrenem da vam javim ishode.
Pozdrav!
 
23.03.2014
50
29
18
imam pitanje.gdje u sloveniji kupit sjemenke ? iz hrvatske sam,blizu granice,pa mi vise odgovara taj nacin(paranoja od narucivanja i carine).
unaprijed hvala
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Bratec šta ti nisi u Europskoj Uniji? Ja sam u HR i koliko znam mi smo u Europi. Nema carine, nema kontrole. Moš kupiti kad uđeš u Sloveniju e onda skreneš druga ulica lijevo i iza prvog ćoška u drugoj trgovini sa desne strane :) .
Što ne naručiš iz Hrvatske, u biti ajd čitaj malo ak si sposoban.