Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.08.2014
34
20
8
Juce sam platio preko Alien kod Mandela sa debitnom karticom Masters sad bas gledam dali su mi poslali mail ali nista.Nadam se da ce sutra javiti.Izabrao sam Expres Eu postarinu 25 eur.Zanima me dali cu dobiti ove nedelje jer pise do 5 radnih Dana?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
to mi niko nije trazio al bez tri broja sa poledjine kartice ne mogu je zloupotrebiti, posalji im, mada koliko se secam nisu slali za srbiju jedno vreme, razjasni to sa njima
 
10.08.2014
34
20
8
Nista mi sad nije jasno.Kupio sam u Nedelju preko MasterCard izabrao opciju eu expres 25 eur plus 30 menke i jos nista.Danas sam zvao da pitam taj neki lik iz Alien na odmor pa moram opet da zovem.Kao on je zaduzen za online kupovinu.Koja jbda opet.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ja sam stavila evre u koverat i tako poslala..i sve mi stiglo ...ali ima i boljih od aliena po meni gde sam isto narucivala,jeftinije je,dobijes poklon koju semenku vise ,i majcu dobijes a i stigne pre nego od aliena..jer znam jos par likova koji su se natezali sa alienom oko slanja itd,nisi jedini..:) sticice ti na kraju samo sa njima treba malo vise strpljenja..:)
 
25.03.2013
6
1
3
Pozdrav, naručio bih sjemenke preko aliena i sad me zanima ovo plaćanje, kada ide preko banke, trebam li ja imati neki račun na banci za to ili je dovoljno samo ispuniti uplatnicu? iz hr sam
 
25.03.2013
6
1
3
Još jedno pitanje izvinite što gnjavim, što s ovim shipping method, koja je razlika osim u cijeni može li mi neko ukratko objasniti i koja je najbolja?
 
26.03.2015
11
0
1
33
Pozdrav,moze pomoc,kako da narucim semenke neke dobre iz inostranstva?
Cuo sam za alien i citam non stop,ali nekome u Srbiji su stigle,a procitao sam da ne rade dostavu za Srbiju,i ima ljudi kojima nisu stigle semenke.Preko cega da narucim?Neka iskustva?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
naravno, nisam to rekao, al ako istice, a uz to ne salje za srb. cemu onda ga zadrzati kad istekne. najveci problem je ljudima iz srb, bih ili mk, jer se lakse da poruciti iz hr i slo, da ne kazem moze se tamo kupiti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skitara

azx

14.08.2015
3
0
1
43
Zanima me ovaj bankovni transfer s opcom uplatnicom (iz hr u inozemstvo) koji je spomenula Ivana_zg. Napisala je da ne ostavlja nikakav pisani trag. To znaci da mogu samo popuniti podatake za primatelja, a pod "Uplatitelj" ostaviti prazno? ili?